cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Rdeče pikice

clock-img

01.01.2005, 20:22

clock-img

Tipi

pencil-img

431

Moji hčerki so se danes zjutraj pojavile po trebuščku drobne pikice. Sprva jih je bilo malo in na to nisem bila toliko pozorna. Zvečer, ko sem jo previjala pa opazim, da so se te pikice pojavile po prsih in že proti vratu. Zanima me a bi to bila lahko alergija?

lp:sloncek:

clock-img

01.01.2005, 21:29

clock-img

KIRA

pencil-img

4944

jaz bi rekla bolj kaj podobnega kot nevrodermitis. ti pa ne znam ziher povedat. najbolje, da greš k zdravniku in naj on pogleda.
moja je imela nevrod. pa je dobila predpisano eno kremo, ki so jo skup zmešali v lekarni. smrdi kot lepilo, ampak ful pomaga.

clock-img

03.01.2005, 21:15

clock-img

lin

pencil-img

2504

Pozdravljena!
Zanima me kolko je stara tvoja punčka,in če jo samo dojiš ali ji že dodajaš gosto hrano?Koliko časa ima pikice?
Moja punčka je stara 6 mesecev in je pred mesecem dobila pikice(rdeče) po celem telesu.Ugotovili smo da ji ni odgovarjalo novo mleko v prahu!

clock-img

04.01.2005, 11:35

clock-img

KIRA

pencil-img

4944

4,5 mesecev, pikice je pa dobila nekje pri 2 mes. istočasno kot temenice. do takrat je tudi bla dojena, ampak sem ji ves čas dodajala, ker ji moje mleko ni blo dovolj. konec 3. mes mi ga je pa čist zmanjkalo.
probaj kako drugo mleko - mogoče je alergična na katero od sestavin, zato ima nevrodermitis. ampak so so vsa precej podobna, ti ne vem povedat kero bi blo boljše...

clock-img

04.01.2005, 12:45

clock-img

Tipi

pencil-img

431

Smo rešili situacijo. Dala sva ji Calpol in misliva, da je prišlo po njem od reakcije. Nisva je peljala na urgentno (prazniki), ker ni bilo tako hudo. Pikice so v nedeljo že pričele izginjati in v ponedeljek jih ni bilo več. Sem pa preventivno pričela pisati, kaj vsak dan poje, če bi ponovno prišlo do reakcije. Je pa naša princeska stara 8 mesecev in se še vedno doji.

Lp

clock-img

04.01.2005, 15:33

clock-img

lin

pencil-img

2504

Pametno,da si boš zapisovala,kar ji boš dajala novega, saj boš tako drugič točno vedla od česa je dobila alergijo.Samo pazi,ker pravijo,da se alergija lahko pojavi tudi šele čez 3-4 dni na določeno stvar!
Srečno pa brez pikic!:sloncek:

clock-img

04.01.2005, 16:07

clock-img

KIRA

pencil-img

4944

pametno, da si pišeš. boš že pogruntala, kaj je blo krivo.

clock-img

05.01.2005, 14:32

clock-img

Žiga

pencil-img

535

Hoj

Nam je zdravnica rekla, da Calpol vsebuje jagode (za okus, se mi zdi), ki so alergene. Zato je nama predlagala in predpisala lekadol sirup.

Ima pa lahko pikice tudi od vročine... Naš jih ima trenutno zaradi viroze - zdravnica je rekla "netipični virozni izpuščaj".

LP
Ž.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem