cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Prsna črpalka - čiščenje

clock-img

02.12.2007, 13:15

clock-img

makica

pencil-img

372

Živjo,

Mene zanima kako ste čistile prsno črpalko. Imam jo od Aventa in ne vem ali jo po uporabi operem v pomivalnem stroju (a se lahko vse dele) in nato še vse prekuha? Ali pa ste na roko splahnile in nato prekuhale?

Hvala

clock-img

02.12.2007, 13:18

clock-img

Maxica

pencil-img

8825

Jaz sem jo fino oplaknila, nato pa vse prekuhala ali pa dala v stroj.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

clock-img

02.12.2007, 14:01

clock-img

sandra85

pencil-img

5983

jaz jo najprej z jarom operem, fajn splaknem, pol pa še prehuham
samo ne delam več tega po vsaki uporabi, zaj jo prekuham po vsaki 3. uporabi...


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

clock-img

02.12.2007, 14:37

clock-img

Anonimen

Jaz jo najprej samo z vodo fajn umijem, potem pa jo steriliziram.

clock-img

02.12.2007, 20:05

clock-img

eya

pencil-img

4615

Jaz sem jo tudi ročno oprala, nikoli v stroju. Potem sem jo prekuhala, a ne vsakič.

clock-img

02.12.2007, 20:17

clock-img

Putka

pencil-img

3105

Dobro na roke operem, občasno prekuham (ker redko uporabljam, drugače vsaj na 2-3 dni), tudi v stroj dam plastične dele, silikonske ne.

clock-img

02.12.2007, 21:28

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

02.12.2007, 22:41

clock-img

kšpela

pencil-img

1098

jaz sem najprej na roke dobro  pomila pa  pol prekuhala,kasneje sem pa na vsake tri uporabe se prekuhala.

clock-img

10.12.2007, 10:18

clock-img

jagoga

pencil-img

953

Tiste, ki opisujete, da jo prekuhate - v kakšni vodi jo prekuhavate (navadni izpod pipe ali destilirani), kajti pri nas imamo zelo trdo vodo in je črpalka vedno "bela" od kamna, če jo prekuham kar v navadni vodi izpod pipe.

clock-img

10.12.2007, 16:37

clock-img

skuštrana

pencil-img

7010

Jaz sem jo samo prala v pomivalnem stroju, je nisem še prekuhavala...Aja, pa ene parkrat sem jo dala v sterilizator za mikrovalovko.

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

clock-img

10.12.2007, 20:06

clock-img

*erika*

pencil-img

938

js sm jo samo pomila in dobro splaknila in to je to.prekuhas jo enkrat na mesec

_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

clock-img

10.12.2007, 20:11

clock-img

Paštetka

pencil-img

7346

splahnem potem pa v pomivalca.Saj je tam tudi zelo vroča voda in se kao "razčisti".

jagoga...ti kar v pomivalcuser posted image ali pod tekočo vodo z detergentom pomij. Še to manjka, da bom destilirano vodo kupovala za prekuhavanje.

Potem si raje kupi tabletke za steriliziranje in jo daj v vodo. Potem pa samo splahneš. Brez prekuhavanja.

clock-img

11.12.2007, 16:15

clock-img

suzolinka

pencil-img

353

Jaz tabletk za steriliziranje nikoli, nikjer nisem našlauser posted image sem pa vsake toliko prekuhala z vodo iz Brite in ni bilo sledi kamna. Drugače sem jo pa razdrla in namočila v zelo vročo vodo s praškom, malo pustila in fajn zdrgnila. Stroj mi je nikoli ni dobro opral. Silikonski deli so bili vedno mastniuser posted image

clock-img

12.12.2007, 19:57

clock-img

only_me

pencil-img

392

operem jo z vročo vodo. Tu pa tam pa tudi prekuham, ampak ne vsaki dan. Niti flašk ne.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem