cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Prenehanje dojenja in tečnoba

clock-img

20.05.2008, 19:46

clock-img

picola1

pencil-img

2009

Mene pa zanima ali so bili vaši otročki kaj sitni, ko so se nehali dojit in koliko časa je to trajalo. Jaz sem nehala pred parimi dnevi pa kar čez ves dan nekaj pojokava pa hoče bit v naročju (prej je blo tako samo, ko je bila zaspana) pa skos se nekej jezi...(sej mogoče so pa zobki, ker nima še nobenega-7,5mes.)

Hvala.user posted image

clock-img

20.05.2008, 21:39

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Moja ni bila tečna. Mogoče zato, ker je bila že pripravljena na prenehanje. Ni pogrešala. En dan po postopnem odvajanju se pač ni več dojila in to je bilo to.

clock-img

20.05.2008, 23:46

clock-img

skuštrana

pencil-img

7010

Kaj je otrok sam nehal ali si ti nehala?
Naša je pri cca 1 letu sama prenehala in ni bilo nobene tečnobe.


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

clock-img

21.05.2008, 00:10

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

21.05.2008, 06:15

clock-img

anju

pencil-img

2573

dojenje ni samo hrana, ampak cartanje in mamina varna blizina. pomojem je zato taksna.

clock-img

21.05.2008, 20:54

clock-img

Seven*

pencil-img

6206

Odgovor imaš v svojem odgovoru. Vzela si ji pač nekaj kar še potrebuje.

_____________________________

Gospa sem.

clock-img

21.05.2008, 21:11

clock-img

picola1

pencil-img

2009

Hvala za odgovore...

Ja...žal sem morala...user posted image user posted image Bila sem na Tametilu že 4 mesece (vmes sem parkrat probala vse živo pa ni nič pomagalo) in G mi je rekla, da bom morala nehat...Tako je zmanjkalo mleka, jaz pa sem jo postopoma odstavljala en mesec prej...Sem jo danes dvignila k sebi, ko je bila nekaj spet sitna in mi je kar vrat začela sesat...user posted image

A je blo vam tut tako hudo, ko ste nehale dojit...? Skos mi je šlo po glavi, da jo zadnjič dojim in da se ona zadnjič doji v življenju....Po eni strani pa je kar nekako osvobujoč občutek (misel, da imaš spet malo več svobode)...Ful mešani občutki, skratka...(sej to je najbrž itak normalno, ne)

Imejte se lepo.

clock-img

21.05.2008, 21:13

clock-img

Seven*

pencil-img

6206

IZVIRNO SPOROČILO: picola1

Hvala za odgovore...

Ja...žal sem morala...user posted image user posted image Bila sem na Tametilu že 4 mesece (vmes sem parkrat probala vse živo pa ni nič pomagalo) in G mi je rekla, da bom morala nehat...Tako je zmanjkalo mleka, jaz pa sem jo postopoma odstavljala en mesec prej...Sem jo danes dvignila k sebi, ko je bila nekaj spet sitna in mi je kar vrat začela sesat...user posted image

A je blo vam tut tako hudo, ko ste nehale dojit...? Skos mi je šlo po glavi, da jo zadnjič dojim in da se ona zadnjič doji v življenju....Po eni strani pa je kar nekako osvobujoč občutek (misel, da imaš spet malo več svobode)...Ful mešani občutki, skratka...(sej to je najbrž itak normalno, ne)

Imejte se lepo.



Ej zakaj si morala nehat? A ješ kakšna zdravila? Če ja, potem napiši katera. Včasih kar rečejo da moraš nehat.

Mi je žal, da si v taki situaciji!

_____________________________

Gospa sem.

clock-img

21.05.2008, 21:28

clock-img

picola1

pencil-img

2009

Ker sem že predolgo jemala Tametil, ki pospešuje nastajanje mleka. Zmanjkalo mi ga je namreč pri 3,5 mesecih in sem poskusila vse živo (sezamov napitek, pivo, ful jo pristavljat, veliko pit, čaj za dojenje, bela kava, polnozrnat kruh...skratka svašta...in na koncu sem pristala na Tametiluuser posted image )...Zdej mi je pa itak dokončno zmanjkalo mleka, ker sem nehala tbl jemat.



< Sporočilo je popravil picola1 -- 21.5.2008 21:29:37 >

clock-img

21.05.2008, 21:30

clock-img

Seven*

pencil-img

6206

IZVIRNO SPOROČILO: picola1

Ker sem že predolgo jemala Tametil, ki pospešuje nastajanje mleka. Zmanjkalo mi ga je namreč pri 3,5 mesecih in sem poskusila vse živo (sezamov napitek, pivo, ful jo pristavljat, veliko pit, čaj za dojenje, bela kava, polnozrnat kruh...skratka svašta...in na koncu sem pristala na Tametiluuser posted image )...Zdej mi je pa itak dokončno zmanjkalo mleka, ker sem nehala tbl jemat.




Otroku kar daj sesat, če ima željo. NI nobene škode, tudi če misliš da nimaš mleka. Bo pač sesal v prazno, čeprav je to redko.

Vso srečo!

_____________________________

Gospa sem.

clock-img

21.05.2008, 21:32

clock-img

picola1

pencil-img

2009

Hvala.user posted image

clock-img

21.05.2008, 22:47

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem