cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Pregomin - polivanje, krči

clock-img

17.03.2006, 10:03

clock-img

PBJ

pencil-img

2189

Moj pikec dobrih štirinajst dni 1x dnevno dobi kašico s pregominom in to okoli šeste ure zvečer.
Poje ga nekje 100ml v riževi, proseni kaši, polenti ali grisu. Odkar ga uživa imamo ponoči prave budnice. Zbuja se na  vsaki 2 uri. Ko ga že uspavava, se začne jokat in zvijat od krčev, pa pukce spušča, da je joj.
Tudi čez dan se veliko napenja, blato je pa večkrat bolj trdo.

Danes sem mu dala kašo s pregominom zjutraj in ga bom zvečer samo dojila. Bom videla, če bo kaj bolje.

Poleg tega je začel spet polivati, (med 6. in 7. m se je precej umirilo) in to obvezno po pregominu.

Ali je imela, katera podobne težave?

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

clock-img

17.03.2006, 23:43

clock-img

KODA

pencil-img

4015

Naš je bil po 14 dneh uporabe Pregomina zaprt tako,da je bilo groza.Kakec je bil čisto zelene barve.Napenjalo ga je tudi,krčev pa ni imel.14 dni je telo rabilo,da se je prepucalo mlečnih beljakovin.
Ko se je telo navadilo na Pregomin je zaprtost minila.

Zakaj bi ti pa polivat ponovno začel,pa ne vem.Mogoče lahko zaradi zaprtosti.
Kaj pa,če mu kakšna kašica ne odgovarja.?

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

clock-img

22.03.2006, 21:08

clock-img

PBJ

pencil-img

2189

Zadnje tri dni je že nekoliko bolje. Zgleda, da se mora telo res navaditi na nadomestek. Ampak napenja se pa non stop, pukce spušča kot velikuser posted image

Hvala.

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem