cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Pred 6. meseci je odšla

clock-img

24.06.2007, 10:14

clock-img

Eva2008

pencil-img

122

moja pikica iz trebuščka. Žal je prišlo v 16t do spontanega splava. Poleg tega sem ostala sama s svojo bolečino, ker sva šla s fantom narazen. Žal se tudi to dogaja.



_____________________________

Eva & Boštjan = 14.6.2008 bo dan D. Bomo štirje.
Nekaj se dogaja. Bo najbrž prej.

Bivša kanta.

clock-img

24.06.2007, 10:26

clock-img

Colt

pencil-img

2988

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!


clock-img

24.06.2007, 10:29

clock-img

arielca

pencil-img

2312

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Upam, da v tvoje življenje kmalu vstopi nekdo, ki te bo imel iskreno rad. Vse dobro ti želim...

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

clock-img

24.06.2007, 10:47

clock-img

Anonimen

user posted image user posted image user posted image

Žal mi je zate.Tudi jaz imam podobno izkušnjo.SS v 9t. 4/7d.!In tudi mene je zapustil fant.In sem ostala sama v svoji bolečini.Lahko se mi javiš na ZS,pa boma bolečino delili....mogoče bo lažje!

clock-img

24.06.2007, 10:49

clock-img

Anonimen

Vem kako je to. Vendar verjamem, da se vsaka taka stvar zgodi z namenom. Če se ne bi, jaz ne bi sedaj imela moje zlate user posted image . user posted image

clock-img

24.06.2007, 10:52

clock-img

blue sky

pencil-img

2468

Drži se user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !!!

clock-img

24.06.2007, 11:00

clock-img

pikicaa

pencil-img

2842

Drži se  user posted image  user posted image  user posted image   user posted image  user posted image

_____________________________

4.6.2006 je prišla na svet najina največja sreča z imenom Maja
18.1.2008 smo dobili še sončico Klaro.

clock-img

24.06.2007, 11:03

clock-img

Maxica

pencil-img

8825

user posted image Žal mi je za to. Verjemi, da še vedno nekje čaka mala pikica, da te osreči.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

clock-img

24.06.2007, 11:06

clock-img

Anonimen

user posted image user posted image user posted image

clock-img

25.06.2007, 08:44

clock-img

Eva2008

pencil-img

122

Hvala vsem za prijazne besede. Ampak bolečina seveda ostaja. Čeprav sem že veliko boljše kot sem bila.

_____________________________

Eva & Boštjan = 14.6.2008 bo dan D. Bomo štirje.
Nekaj se dogaja. Bo najbrž prej.

Bivša kanta.

clock-img

25.06.2007, 12:04

clock-img

KBM

pencil-img

4744

Tudi jaz ti želim veliko sreče naprej in, da bi našla nekoga in bila srečna z njim!!

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

clock-img

25.06.2007, 18:51

clock-img

janja84

pencil-img

28

kanta, user posted image
 
Želim ti čimveč pozitivnih misli! Boš videla, da bo vse dobro!

_____________________________

Zrastem naj ti v ponos

clock-img

26.06.2007, 09:38

clock-img

Anonimen

Grozno, no...želim ti, da se ti rane čimprej zacelijo in da najdeš nekoga, ki ti bo stal ob strani ne glede na vse.

Glej v svet s pozitivnimi očmi...

user posted image

LP

clock-img

26.06.2007, 15:17

clock-img

Rožica I

pencil-img

4047

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ROŽICA

clock-img

26.06.2007, 21:45

clock-img

amaya

pencil-img

4434

Vsaka trenutek ali je pozitiven ali negativen, ki ga doživimo je z nekim namenom. Razumem tvojo žalost, ker bi sama tudi hudo trpela. Pojdi naprej, ne ustavljaj se v preteklosti...zjoči se, kriči, preklinjaj,...vendar na koncu vstani in korakaj v svet ...tudi zate je nekje ena pikica in čaka nateuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

clock-img

26.06.2007, 21:54

clock-img

Eva2008

pencil-img

122

Glej v svet s pozitivnimi očmi...



To je tudi moj namen. Sem včeraj na Bledu veliko razmišljala o vseh preteklih tegobah, ko sem videla srečne družinice, vendar sem prišla do zaključka, da če bom sama pozitivno gledala na svet, da bom lažje prišla skozi in mogoče celo najdem koga, ki mi bo usojen.
Hvala vsem za lepe besede.

_____________________________

Eva & Boštjan = 14.6.2008 bo dan D. Bomo štirje.
Nekaj se dogaja. Bo najbrž prej.

Bivša kanta.

clock-img

27.06.2007, 08:41

clock-img

Anonimen

user posted image  Kanta...le tako naprej in upam, da boš kmalu spet srečna...

LP

clock-img

27.06.2007, 17:19

clock-img

bt08

pencil-img

1793

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

za dežjem posije sonce,in tudi tebi bo!

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!

clock-img

27.06.2007, 21:04

clock-img

soncek&luna

pencil-img

1589

kanta, ce vidis "srecne" druzinice kako se sprehajajo okoli blejskega jezera, se ne pomeni, da so resnicno srecne....

ne skrbi, tudi tebi bo posijalo sonce in bos srecna user posted image

_____________________________

Mami, pika moja!

clock-img

27.06.2007, 21:06

clock-img

Felicity

pencil-img

4257

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

29.06.2007, 14:17

clock-img

srki

pencil-img

9222

Sožalje, bodi močnauser posted image

clock-img

30.06.2007, 00:42

clock-img

Anonimen

Sožalje! user posted image

Kot je že ena prej napisala....vsaka stvar se zgodi z namenom.....in tudi ti boš to čez čas razumela in videla, da je res tako.Vem da zdaj boli....ampak zapomni si da je vsako slabo za nekaj dobro.Tudi sama sem ostala brez male pikice v 2005, a sem bila v nov. 2006 poplačan za vse tisto trpljenje in bolečino, z novim zdravim bitjecem, ki nas danes drži pokonci.

Drži se!

Edina

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem