cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Praznovanje otroškega rojstnega dne

clock-img

07.01.2010, 06:22

clock-img

lumpy

pencil-img

874

Ahoj,

bliža se praznovanje za praznovanjem rojstnih dni otrok, meni pa se poraja kar nekaj vprašanj, mi lahko prosim pomagate z izkušnjami .

user posted image kako organizirate praznovanje, pustite otroke da se prosto igrajo ( mešana starost od 1 do 5 let ) in klepetate s starši ali jih kako motivirate, mogoče kakšne igirce, ustvarjate...????
user posted image kaj otrokom pripravite za jest
sama sem letos razmišljala o posebnih oblikovanih prigrizkih iz toast kruha izrezane oblike, npr.ribice, obraz...potem pa gor okrašeno s korenčkom, sirom, salamo...oči, usta,...


Vsaka izkušnja je dobrodošla.

_____________________________

En dan življenja ni veliko,a kdor ljubi življenje mu je vsak dan novo življenje.

clock-img

07.01.2010, 09:44

clock-img

ona

pencil-img

3685


IZVIRNO SPOROČILO: lumpy

user posted image kako organizirate praznovanje, pustite otroke da se prosto igrajo ( mešana starost od 1 do 5 let ) in klepetate s starši ali jih kako motivirate, mogoče kakšne igirce, ustvarjate...????




Otroke,ko so vsi na kupu težko motiviraš in jim predlagaš kakšne igrice,ker ponavadi na rojstnih dnevih delajo kar hočejo in nobeden nič ne sliši....jaz jih kar pustim da se igrajo in klepetamo s starši,če ostanejo tudi starši tukaj.Če je otrok malo večji,tam od 5 let naprej,pa ponavadi pustijo otroke za par uric in jih pridejo iskat.
Če po prvici povem me je prav strah teh rojstnih dnevov,ker jih imajo moji pozimi in vedno je norijauser posted image

Glede hrane,takim do 5 let ponudim le kakšen smoki,bonbone,ker da bi se oni sedli k mizi in pojedli je že umetnost.Če so starši zraven,naredim narezek za starše in potem kakšen otrok pride k mami pojest še kaj z mize.Najbolj jim je seveda všeč torta in to komaj čakajo,da pride na mizo in tudi pojejo ponavadi en košček.
Pri sinu npr.,ki je večji(11let) sem od nekje 7 leta dalje naročila kar pizzo za otroke in so jo rade volje pojedli.
Čim manj kompliciraj kar se tiče hrane za otroke,ker res malo jedo....
Pa lepo praznujte!

clock-img

07.01.2010, 09:47

clock-img

bubu10

pencil-img

53

user posted image user posted image user posted image  super si napisala!

clock-img

07.01.2010, 13:00

clock-img

morgan henry

pencil-img

2

prosim povej koliko bo starih večino otrok. imam par idej vendar je resnično vse odvisno od starosti otrok.

clock-img

07.01.2010, 13:04

clock-img

morgan henry

pencil-img

2

mene pa zanima, če katera ve za kakšnega čarovnika ali klovna, pač nekoga ki nastopa za otroke da popestrimo zabavo. hvala

clock-img

07.01.2010, 21:08

clock-img

lumpy

pencil-img

874

Ona,
hvala za izkušnje , zelo si pomagala.

Morgan henry,
otroci so stari od 1 leta do 5 let, večina je stara 4 in 5 let.

Mogoče...
http://www.otrokoskop.si/main/cat/2
čeprav mislim da bi bila najbolj ugodna cenovna varianta nekdo ki dela na črno, tako kot hobi

< Sporočilo je popravil lumpy -- 7.1.2010 21:14:03 >


_____________________________

En dan življenja ni veliko,a kdor ljubi življenje mu je vsak dan novo življenje.

clock-img

08.01.2010, 14:01

clock-img

sajablue

pencil-img

46

Hoj!!
sploh ni problem: otroci tok stari ne rabijo nobene motivaciej za igranje, ker je to njihova naloga!! naloga otroka (lahko bi rekl nagon) je da se otrok igra,....seveda pa je razlika če so stari 1 al pa 5...  otroci ko se med seboj dobro spoznajjo, se znajo igrat take igre, da samo gledaš...pusti jih, da se sami igrajo, ko se naveličajo igranja, pa sama glede na razpoloženje otrok in število priredi eno igro....rabijo zelo malo motivacije....raje se posveti tistemu otroku, ki se v igri ne najde... drugače so pa tukaj vedno barvice!!!!!voščenke itd.... oz če so otroci mali, nikar barvic...z voščenkami pa znajo risat vsi, od 1-5 leta....

ONA: oTROCI ZNAJO ZA MIZO SEDET ŽE PRI ENEM LETU!!!!!!!  če ima vzgojiteljica v vrtcu tako avtoriteto da so vsi pridni za mizo pri enem letu, jo ima lahko vsak starš, pri katerem so otroci...konec koncev ga ne poznajo dobro in pač te osebe ne znajo obrnit! preden pa bi se to naučil je že konec roj dneva!

hrana: bonboni? nene, kumot kakšne male sendvičke, mogoče pečene ali kuhane hrenovke v obliki hobotnic, ali rožic....

drugače pa: veliko pompoma in zabave z malčki želim!!!!

clock-img

08.01.2010, 16:59

clock-img

ona

pencil-img

3685


IZVIRNO SPOROČILO: sajablue



ONA: oTROCI ZNAJO ZA MIZO SEDET ŽE PRI ENEM LETU!!!!!!!  če ima vzgojiteljica v vrtcu tako avtoriteto da so vsi pridni za mizo pri enem letu, jo ima lahko vsak starš, pri katerem so otroci...konec koncev ga ne poznajo dobro in pač te osebe ne znajo obrnit! preden pa bi se to naučil je že konec roj dneva!




Tega pa res ne razumemuser posted image user posted image
Mogoče pa ti mene nisi razumela...jaz točno VEM,da enoletni otroci znajo sedet in jest za mizo,če si mogoče mislila da tega ne vemuser posted image
Napisala pa sem,da vsi otroci občasno pritečejo do staršev k mizi in nekaj na hitro pojejouser posted image ,
ne pa,da sami ne znajo jestuser posted image

clock-img

08.01.2010, 17:38

clock-img

sajablue

pencil-img

46

....ker da bi se oni sedli k mizi in pojedli je že umetnost.

no to sm smatrala da otroci ne znajo.....

clock-img

08.01.2010, 22:57

clock-img

ona

pencil-img

3685

Ne,ker nimajo časa pojest,sem mislilauser posted image

clock-img

08.01.2010, 23:00

clock-img

rija

pencil-img

15589

prva tri leta smo praznovali doma.
letos pa si je sam izbral povabljene, tudi iz vrtca, pa smo naredili v eni igralnici z dvema animatorkama/varuškama. ravno danes.

otroci, vsaj večina, so bili navdušeni, so ubogali varuške...mi pa smo fino kofetkaliuser posted image

amerika ti rečem.

bilo jih je 14 in enostavno si ne predstavljam, da bi jih vse, s starši, gostila doma. da pa bi bili sami pa nočem prevzeti odgovornosti. ker so kot petardeuser posted image  aja....stari pa so bili od 2 do 8 let

_____________________________

...vox populi...

clock-img

09.01.2010, 06:56

clock-img

end1

pencil-img

1598


IZVIRNO SPOROČILO: rija

prva tri leta smo praznovali doma.
letos pa si je sam izbral povabljene, tudi iz vrtca, pa smo naredili v eni igralnici z dvema animatorkama/varuškama. ravno danes.

otroci, vsaj večina, so bili navdušeni, so ubogali varuške...mi pa smo fino kofetkaliuser posted image

amerika ti rečem.

bilo jih je 14 in enostavno si ne predstavljam, da bi jih vse, s starši, gostila doma. da pa bi bili sami pa nočem prevzeti odgovornosti. ker so kot petardeuser posted image  aja....stari pa so bili od 2 do 8 let



in kak finančni zalogaj je to?firbec, k nam bi tud kaj takega prišlo prav!

clock-img

09.01.2010, 09:04

clock-img

lumpy

pencil-img

874

tudi mene zanima koliko te je to finančno prišli in kje si dobila varuški - animatorki ?

_____________________________

En dan življenja ni veliko,a kdor ljubi življenje mu je vsak dan novo življenje.

clock-img

09.01.2010, 09:09

clock-img

rija

pencil-img

15589

zelo poceni: 90 eur..

varuške, prostor, hrana, 2 torti,  pijača, šampanjec  in kave v kafeteriji za starše.

zlo zlo poceni.

_____________________________

...vox populi...

clock-img

09.01.2010, 12:00

clock-img

Anonimen

joj, dobro, da ste me spomnile. moram rezervirat termin. lani je bilo svetovno. tri ure je mulce imela čez animatorka, potem pa smo se še dve uri sankali. tamal je zaspal na prvem ovinku user posted image

clock-img

09.01.2010, 14:25

clock-img

end1

pencil-img

1598


IZVIRNO SPOROČILO: rija

zelo poceni: 90 eur..

varuške, prostor, hrana, 2 torti,  pijača, šampanjec  in kave v kafeteriji za starše.

zlo zlo poceni.



res poceni, sam pri nas sam rezervacija telovadnice pride 50 €

clock-img

09.01.2010, 17:10

clock-img

FannyRae

pencil-img

6

Prva dama v gostiteljstvu: http://www.marthastewart.com/entertaining

Ima dobre nasvete, ki pa jih je dobro poenostaviti - da se nam ne zrola od podrobnostiuser posted image



_____________________________

Etažna lastnina | Pravni blog | Naj knjige

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem