cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Prav sovražim se

clock-img

08.08.2009, 17:17

clock-img

Anonimen

Zadnji mesec sem se zredila celih 5 kg. Kupujem nove hlače, nekatere komaj še zapnem....
Mater sem jezna. Pa kolk mi jih je rekel, ko bom šla v službo, pa otroci itd.... kako bodo kg dol letele. Eto, malo se nisem pazila in so gor šli ne dol. pa ne bi rekla, da bi v službi molila vse 4 od sebe...
Ma najraje bi ****..la to telo v en kontejneruser posted image

clock-img

08.08.2009, 17:26

clock-img

Anonimen

si spet noseca?user posted image

clock-img

08.08.2009, 18:09

clock-img

Tanja55

pencil-img

1381

IZVIRNO SPOROČILO: decembrka
Ma najraje bi ****..la to telo v en kontejneruser posted image



Če bi ti ga bolezen razžirala, verjemi, bi se zanj borila z vsemi štirimi. Dihaj, draga, dihaj. In nehaj kvasit traparij. 5 kil pa res ni ne vem kaj. In tud noseča ti ni treba bit, da bi zato šle gor. Pač, grejo gor, pa bojo šle še dol. Zdej pa se pejt razvajat in si rec, kolk super si. Vse mamo celulit in kakšno kilo preveč. Tiste, ki jih majo premal, se pa tud trudjo nas ujet.user posted image  Uživaj in mej se rada.

clock-img

08.08.2009, 18:13

clock-img

Anonimen

ja pri meni je tko vsako leto.... meni kile nihajo v + in -. ne glede na to kaj jem in kako se gibljem, ne vem zakaj....nekaj casa sem suhica, pol pa zacne narascat. in ko doseze nek nivo, se zacnejo spuscat. ampak res same od sebe!

clock-img

08.08.2009, 18:15

clock-img

sesil

pencil-img

3017

ja, točno to - rada se imej. tvoj problem ni v 5kg viška ampak nekje drugje. 

clock-img

08.08.2009, 20:11

clock-img

Anonimen

decembrka, najprej se nauči ljubiti se(be), potem pa bo šlo... lažje boš delala stvari zase, si vzela kakšno urico zase, manj jedla "mašilnih prehrambenih grehov", ker boš bolj zadovoljna in se več gibala, ker boš imela po tem potrebo,... in se boš še bolj ljubila!
odkrij prekrasno žensko v sebi!user posted image

clock-img

08.08.2009, 21:18

clock-img

Anonimen

Ma saj sem res mal hudo napisala, tok se pa spet ne sovražim, razen res kadar se zavem, da sem se zredila.
Imam noge in roke, ki  funkcionirajo, samo jezna sem, ker je želodec brez dna. Eni ko se sekirajo, se jim začepa, meni se pa odpre veeeelika luknja v želodcu. Mah, se bo treba v roke vzet, pa disciplina, pa nehat pir pit pa ajs....

clock-img

08.08.2009, 21:46

clock-img

žab*ca

pencil-img

395

Decembrka smo že dve user posted image .

clock-img

08.08.2009, 21:48

clock-img

Anonimen

Zaradi kil se sovrazis user posted image .

Sem mislila, kaksna tragedija se skriva za naslovom, da je napacen forum.

clock-img

08.08.2009, 21:54

clock-img

bumerang

pencil-img

3207

IZVIRNO SPOROČILO: žab*ca

Decembrka smo že dve user posted image .



Dve smo? user posted image
Zaradi nepoznavanja dvojine ali zaradi kg?

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

clock-img

08.08.2009, 22:07

clock-img

žab*ca

pencil-img

395

Ja ja zaradi kg,da ne bo spet cel šmorn nastal zaradi slovenščine.user posted image

clock-img

08.08.2009, 22:09

clock-img

bumerang

pencil-img

3207

Reče se cesarski praženec. user posted image

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

clock-img

08.08.2009, 22:09

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

08.08.2009, 22:12

clock-img

žab*ca

pencil-img

395

Pa si me,ampak se pa šmorn fajn sliši.user posted image

clock-img

08.08.2009, 23:05

clock-img

lukec

pencil-img

2260

Mi rečemo pa funšterc - to pa je original. Pa ta tud prispeva k kilam, ampak se ni za sekirat, dons gor, jutri dol ... user posted image

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

clock-img

09.08.2009, 11:41

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

25.08.2009, 15:20

clock-img

jajula

pencil-img

1191

IZVIRNO SPOROČILO: decembrka

Pa kolk mi jih je rekel, ko bom šla v službo, pa otroci itd.... kako bodo kg dol letele. Eto, malo se nisem pazila in so gor šli ne dol. pa ne bi rekla, da bi v službi molila vse 4 od sebe...



jah to si itak ene bedarije, tud z dojenjem ne shujšajo vse...al pa ta da k bo otrok začel hodt pa bojo šle tud kile dol, k boš za njim laufala...me prou razp*** te izjave..
tud jst sm se v službi zredila, ker je več stresa, hrana manj redna in zdrava...ampak ne boš verjela, mal pazit pri hrani (pa brez diet) in malo športne aktivnosti, pa boš spet ta stara postavcauser posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem