cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Pomoč-tipkovnica!!!

clock-img

17.03.2006, 16:45

clock-img

ona

pencil-img

3685

A katera ve kako naj zaklenem tipkovnico,sa mi user posted image stalno tipka po njej!Imam pa računalnik v dnevni in je nonstop prižgan.Sem gledala,če je kja tipka za zaklenit črke,a ne najdem!Številke se da zaklenit,črk pa ne morem!
Pa še.če je kakšna možnost kaj naredit,da se tudi miško zakleni?Malo smešno vprašanje,samo tamala res uživa tipkat!

clock-img

17.03.2006, 17:14

clock-img

total

pencil-img

4453

Hvala enakouser posted image

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!

clock-img

17.03.2006, 21:17

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Meni tamala do tipkovnice še ne seže, pač pa stiska gumb na računalniku - pa ga kar tako prižiga in vgaša.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

17.03.2006, 22:05

clock-img

Cikica

pencil-img

516

user posted image tudi pri nas je isto.Mali vedno tipka po tipkovnici daje na sleep vse mogoče pa res nevem če kaj obstaja da bi zaklenilauser posted image Sploh pa nevem sedaj na tej tipkovnici ker je novauser posted image

 
lp,cikica


_____________________________

Na zaljubi se v nekoga,s katerim lahko živiš,
zaljubi se v tistega,brez katerega ne moreš živeti.

Mi pa bomo imeli še enega,jupiiiii

http://alen2004.moj-album.com/




clock-img

18.03.2006, 07:11

clock-img

Lunca1

pencil-img

6022

Zadaj na računalniku ven potegni kable od tipkovice in miške, pa bo.

clock-img

18.03.2006, 07:54

clock-img

Marogica

pencil-img

10594

Ne vem, mi našima ne dovolimo, da se igrajo z računalniki, daljinci in telefoni.... Ta manjši je star 15 mes, pa te želje nima več, ker mu z drugo igračko preusmerimo pozornost ali pa mu z odločnostjo damo za vedet, da to ne sme.
Drugače ti ne vem pomagat.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

clock-img

18.03.2006, 08:25

clock-img

KIRA

pencil-img

4944

IZVIRNO SPOROČILO: ona

A katera ve kako naj zaklenem tipkovnico,sa mi user posted image stalno tipka po njej!Imam pa računalnik v dnevni in je nonstop prižgan.Sem gledala,če je kja tipka za zaklenit črke,a ne najdem!Številke se da zaklenit,črk pa ne morem!
Pa še.če je kakšna možnost kaj naredit,da se tudi miško zakleni?Malo smešno vprašanje,samo tamala res uživa tipkat!



tudi mojauser posted image to počne, že odkar sega sem na mizo. žal ne vidim druge opcije, kot da daš tipkovnico v predal.
mojauser posted image  ima svojo tipkovnico za igrat, pa je mamina vseeno bolj zanimiva....

clock-img

18.03.2006, 10:22

clock-img

Gothika

pencil-img

25

izpuli jo iz stolpa..saj ne bo nič narobe samo računalnik bo javil da ne najde tipkovnice..pa naj tipka kok hoče..ali pa si kje probaj sposodit kako staro pokvarjeno..seveda brez kabla pa naj tolče po njej kakor ji paše 

clock-img

21.03.2006, 11:44

clock-img

Nixxon

pencil-img

768

Naredi tako kot pravi Gothika, gumba za zaklep tipk ni.

clock-img

27.03.2006, 21:49

clock-img

Joe

pencil-img

1321

Evo, to je tržna niša!

Kolikor sem bral, ne bi smel pri prižganem računalniku puliti PS 2 priklope (tiste manjše okrogle, z zeleno in vijolično barvo), čeprav neki šolski računalničar zagotavlja, da to ni res.

Zagotovo pa je varno puliti USB priklope (in tovrstne miške/tipkovnice/brezžične komplete.

Če imaš brezžično tipkovnico in miš, lahko iz njih pobereš baterije.

_____________________________

Naši problemi so sanje revnih in preganjanih.

clock-img

28.03.2006, 08:36

clock-img

markoh

pencil-img

30

Če uporabljaš Windows XP, jih lahko zakleneš. Pritisneš Alt-Ctrl-Del in izbereš "Lock Computer". Slovenskega prevoda ne vem, če imaš slovensko verzijo.

Nisem pa prepričan, če to deluje z vsemi nastavitvami. Mogoče je odvisno, kako so nastavljeni uporabniki v Windows, vendar dvomim. Tudi ohranjevalnik zaslona se da nastavit tako, da zaklene računalnik na isti način.

clock-img

28.03.2006, 12:21

clock-img

Nixxon

pencil-img

768

IZVIRNO SPOROČILO: Joe

Evo, to je tržna niša!

Kolikor sem bral, ne bi smel pri prižganem računalniku puliti PS 2 priklope (tiste manjše okrogle, z zeleno in vijolično barvo), čeprav neki šolski računalničar zagotavlja, da to ni res.

Zagotovo pa je varno puliti USB priklope (in tovrstne miške/tipkovnice/brezžične komplete.

Če imaš brezžično tipkovnico in miš, lahko iz njih pobereš baterije.



PS2 vhode lahko puliš. Vem, ker majo starši računalnik malo čudno sestavljen in se miška komaj drži PS2 vhoda. Večkrat pade ven, če kaj računalo premikam, pa je vedno brez problema ko se zadevo nazaj všteka. Edino ko računalnik prižgeš mora biti vštekano, drugače se ne naloada in ne dela kasneje.



Glede Ctrl+Alt+Del pa je to opcija in deluje na vseh računalnikih z Windowsi. Edino ne vem kako se potem izvajajo programi, možno da brez problema.

clock-img

12.04.2006, 00:46

clock-img

Joe

pencil-img

1321

IZVIRNO SPOROČILO: markoh

Če uporabljaš Windows XP, jih lahko zakleneš. Pritisneš Alt-Ctrl-Del in izbereš "Lock Computer". Slovenskega prevoda ne vem, če imaš slovensko verzijo.

Nisem pa prepričan, če to deluje z vsemi nastavitvami. Mogoče je odvisno, kako so nastavljeni uporabniki v Windows, vendar dvomim. Tudi ohranjevalnik zaslona se da nastavit tako, da zaklene računalnik na isti način.



Z vsako od nastavitev ni tako, ker na moji ne dela. Malo sem pogledal Administrative Tools, Local Security Policy, vendar našel nič ustreznega. Kdaj drugič... Se pa spominjam, da je nekje Lock opcija, že kar v pogovornem oknu. Nisem si mislil, da jo bom potreboval...


_____________________________

Naši problemi so sanje revnih in preganjanih.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem