cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Pomoč- joško mi bo razneslo!

clock-img

30.09.2005, 19:45

clock-img

Spark

pencil-img

1863

Hahaha, ampak res. Problem imam ker se dojive 1x na dva dni. Zdej se pa nisve dojile že 1 teden in imam problem. Leva joška ima eno bulo, pa full me boli. Jaz sem mislila da smo zaključili z dojenjem. pa se mi je še nekaj mleka notri nabralo. Tamala pa noče tega popapcat, črpalke nimam da si načrpam. Zdaj me pa zanima kaj naj naredim?
Prosim za odgovore. Lp

clock-img

30.09.2005, 19:47

clock-img

BARBARA R.

pencil-img

1706

Tople obkladke in masiraj s krožnimi gibi. Če se ti zdi, samo malo izbrizgaj da napetost popusti.
 
  user posted image

clock-img

30.09.2005, 20:09

clock-img

nynna

pencil-img

576

Pojdi pod topel tuš pa is tam na roke izbrizgaj samo toliko da napetost pousti. Pa odmasiraj to bulo da ne boš mastistis fasala.

clock-img

30.09.2005, 21:05

clock-img

urskas

pencil-img

683

Ogrej prsi s termoforjem ali pod topel tuš, nežno masiraj in si obvezno nekaj mleka tudi iztisni.

clock-img

30.09.2005, 22:00

clock-img

Anonimen

Potem pa surove zeljne liste gor, da vročino ven pobere. Stiskaj si pod tušem z roko, saj bo.
Če imaš vročino pa lekadol vzemi. Mogoče sedaj pred spanjem.

clock-img

30.09.2005, 22:45

clock-img

Nejči

pencil-img

64

Tudi jaz sem že imela precejšnjo zatrdlino, pa je moj user posted image  nekje prebral, da je potrebno dat gor obkladke, ki so vroči toliko, kolikor še koža prenese, to storiš večkrat na dan in ob tem masiraš. Meni je pomagalo, upam, da bo tudi tebi.

Nejčr

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem