cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Počutje mame ob odstavljanju

clock-img

05.07.2006, 22:32

clock-img

žanai

pencil-img

176

Ojla!

Imam 8 mesecev staro punčko in ni več polno dojena. 3 krat na dan dobi gosti obrok in 3 krat na dan jo še dojim (zjutraj, za kosilo in zvečer).

Zadnji mesec opažam spremembe v svojem razpoloženju, sem bolj sitna user posted image , hitro me kaj vrže iz tira...  Poleg tega pa mi je skoraj vsak dan zraven še malo slabo, podobno kot takrat, ko sem bila noseča, ampak bistveno manj. Sem pomislila na nosečnost, ker še nimam menstruacije in ne morem vedeti, ampak sigurno nisem noseča, sem naredila test... pa tudi sicer sva z možem zaščitena.

Ali je bilo še kateri slabo?
Koliko časa so pri vas trajale te hormonske motnje ob odstavljanju? Rada pa bi dojila še nekaj časa, vsaj zjutraj in zvečer, pa upam da ne bom sitna vse dokler je ne bom popolnoma odstavila. Mož ne bo zdržal user posted image .

Pozdravček vsem!


clock-img

05.07.2006, 22:37

clock-img

Seven*

pencil-img

6206

Mozno je, da to ni od odstavljanja. A si mogoce nenormalno utrujena? Meni je vedno slabo predvsem med dojenjem, ko sem zelo utrujena. Podobno kot v nosecnosti. Verjetno je pa to povezano z hormonskimi motnjami. A menstruacijo ze imas?

_____________________________

Gospa sem.

clock-img

05.07.2006, 22:38

clock-img

Laubica

pencil-img

4493

Tega pa se jaz ne spomnim da bi mi blo slabo ,samo meni ni bilo niti v nosečnosti,sem pa tudi 8 mesecev dojila .Jaz samo vem da ko sva nehala so me 14 dni fajn bolele sem si dajala obkladke

clock-img

05.07.2006, 22:39

clock-img

SU

pencil-img

919

Meni je bilo zadnji mesec nekajkrat slabo, pa sploh nisem pomislila, da bi bilo lahko dojenje oz. zmanjševanje le-tega razlog.... Pa lahko, da je res... Naš fantek je star sicer že (skoraj) 15 m.in podnevi se ne dojiva nekje 3 m.,se pa cartava ponoči. Ampak dosti manj kot sva se... Ja, hormončki, hormončki...Tudi jaz upam, da se bo počasi umirilo, samo verjetno ne prej, predno bova popolnoma nehala z dojenjem... LP

_____________________________


clock-img

05.07.2006, 22:49

clock-img

žanai

pencil-img

176

Seven, nimam še menstruacije, kar je super, ampak se že cel mesec počutim kot da jo bom vsako sekundo dobila... tako dolgega PMS pa še nisem imela! user posted image

Sem na srečo normalno utrujena mamica in ponoči se večinoma lahko naspim. Tako da verjetno ni utrujenost. Mi je pa bilo v prih treh mesecih res slabo med dojenjem- takrat pa je bila utrujenost kriva. 

Hvala za odgovore!

clock-img

06.07.2006, 06:39

clock-img

skuštrana

pencil-img

7010

Če se odstavljata je čisto možno, da je PMS. Mogoče je pa tako dolg zaradi porušenih hormonov. Jaz imam občutek, da pri meni hormoni še po letu in pol niso prišli k sebiuser posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

clock-img

06.07.2006, 11:40

clock-img

renan

pencil-img

1377

jaz sem se podobno pocutila pred prvo menstruacijo, ki sem jo dobila ze 4 mesece po porodu, ne glede na to, da sem se polno dojila. sem tudi ze pomislila na nosecnost, a je prisel le user posted image  user posted image

lp, renan

clock-img

09.07.2006, 19:10

clock-img

tinkamiška

pencil-img

6099

Žana, tudi meni je bilo slabo pred prvo M, sem jo pa dobila, ko sva se začeli odstavljat. Tisti mesec, ko sva začeli uvajat in je pri meni začela manj pit, sem ravno tako čutila slabosti in bila bolj razdražena. Pri mnei je bil to res očitno PMS...

lp,
Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem