cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Pitje čaja

clock-img

02.02.2008, 17:26

clock-img

NELY00

pencil-img

51

Imam sinka ki je star 7tednov.Do prejšnjega tedna sem dojila potem pa sem prenehala ker je mali cuzal tudi po 4ure in se ni najedel,potem pa sem sa odločila da bova začela z flaško saj se pri dojenju očitno ni najedel in tudi babca je rekla da je mleko postalo nekvalitetno.Sedaj se mali lepo naje in je sit , ne vem pa kako naj mu dajem za pit čaj,da ne bo premalo ali preveč.Pije pa ga vsakič ko mu ga dam.Hvala za odgovore.LP

< Sporočilo je popravil Mič RR -- 2.2.2008 19:09:00 >

clock-img

02.02.2008, 17:33

clock-img

Lunc_a

pencil-img

1258

Mogoče se e pa samo cartal.Mleko žal ne more biti nekvalitetno.
Potem bi jaz tudi mogla nehat dojit,ker je mali hotel biti na vsakepol ure na dojki user posted image
No,ampak dobro,delaš kakor sama želiš....
Moraš pazit..ker če bo preveč čaja spil,potem ne bo toliko mleka spil.Mislim da bi se tvoj otroček rad cartal kakor sem povedala,zato pa tudi vse spije.Daj mu kakšno dudo

clock-img

02.02.2008, 17:38

clock-img

NELY00

pencil-img

51

Dude noče ker jo skozi ven pluva.Mogoče sem se narobe izrazla da je nekvalitetno,enostavno se nenasiti kar je bilo očitno.Pocrtlava se pa še vedno.

clock-img

02.02.2008, 17:41

clock-img

Lunc_a

pencil-img

1258

najdi takšno,ki mu bo ugajala.Saj naš je tudi dudo pluval dokler nisem našla tisto,ki mu je bila všeč.
Pa moj je tudi čaja pil kolikor si ga hotel,ker je rabil nekaj za cuzat,večinoma sem jaz bila mama duda in me ni motilo.
pa ne mi zamerit,ampak mislim da si prehitro obupala od dojenja.Pa brez zamereuser posted image

clock-img

02.02.2008, 17:56

clock-img

Anonimen

Definitivno si prehitro obupala nad dojenjem, vendar če želiš, se da še vedno priti do polnega dojenja. BV je zdaj uvajati neko adaptirano mleko pa čaj pa ne vem kaj...Pokliči eno od svetovalk LLL, pa ne poslušaj babc.

clock-img

02.02.2008, 19:10

clock-img

sandra85

pencil-img

5983

se strinjam z al bino!
prehitro si obupala!!!
js sem imela prvi mesec pa pol sinčka skorajda cele dneve na zizi...pa je zdaj star 5 mesecev, se doji na 3 ure, ponoči pa zdrži tudi 9 ur brez dojenja!

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

clock-img

02.02.2008, 19:15

clock-img

Anonimen

Prve dva do tri mesece je normalno, da se prakticno doji non-stop, potem pa se ponavadi ritem normalizira.

Babica nima pojma, ko govori o nekvalitetnem mleku. Povej ji, naj si vsaj RR prebere, preden kvasi taksne neumnosti.

Glede samega caja pa ne vem, koliko naj bi ga popil. Jaz jo vedno hranim po obcutku.

clock-img

02.02.2008, 19:22

clock-img

eya

pencil-img

4615

Uh, ne razumem, kako lahko babice še zmeraj govorijo, da je mleko nekvalitetno? Ok, vem, da so tako včasih govorili, ampak kaj te ženske nimajo nebenih dodatnih izobraževanj, na katerih bi se poučile o novih dognanjih?

Glede čaja-jaz bi mu ga ponudila kako uro po dojenju, nesladkanega. Takrat še ni lačen in bo res pil zaradi žeje.

clock-img

02.02.2008, 20:10

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Materino mleko ne more biti nekavlitetno.
In prehitro si obupala nad dojenjem, ja. Moja tamala je prva 2-3 mesece bila vsako uro priklopljena, potem je šele padla v nek ritem na 3 ure.
Mogoče je res zarad flaške prej sit, ker se mu ni treba tako trudit. Dojenje dojenčke zmatra, ker morajo vlečt in zato hočejo večkrat jest. Moja je po 5 minutah zaspala na joški in čez eno uro je bila normalno lačna.

clock-img

02.02.2008, 20:15

clock-img

saskija

pencil-img

1852

katastrofa te babice ali patronažne..nekvalitetno mleko jaz bi prej rekla nekvalificirana babica.

Seveda otrok se v prvih mesecih hoče neprestano dojiti, saj dojenje ni le hranjenje je tudi zunanja popkovina- 9 mesecev pri tebi sedaj pa zunanji svet, dovoli mu, da se počasi privadi, prisluhni dojenčku in njegovim potrebam- hrana je le en od njih.

_____________________________

Dojenček se z vsakim dnem spreminja in raste in bo nekega dne odrasel in odšel;prah pa vas bo zvesto čakal.

clock-img

02.02.2008, 21:21

clock-img

mehurčica

pencil-img

3735

Moja se še sedaj dostikrat na 1 uro doji - tudi ponoči. Pa je stara že 3,5m.


Koliko pa je pridobil gor po teži in ali je imel kaj polulanih in pokakanih pleničk samo ob dojenju?

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem