cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Pekoča oz. srbeča nožnica

clock-img

22.06.2010, 19:11

clock-img

divans1

pencil-img

2547

Hmmmm.... sem šest tednov po porodu, včeraj sem imela pregled in je vse ok... zdj me je pa že včeraj, danes pa še bolj začela nožnica odzunaj srbeti oz. kar peči, k se skoz čoham... zdj pa ne vem, a mislite, da je kako vnetje oz. glivice, bi si morala v lekarno it po canesten...???

clock-img

22.06.2010, 19:17

clock-img

miapia

pencil-img

1748

Lahko so glivice, se pa spominjam, da je mene dostikrat po navadnem G pregledu srbelo, da sem morala uporabiti svečke.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

clock-img

22.06.2010, 19:20

clock-img

divans1

pencil-img

2547

Ma ja, srbi in peče, taK NEPRIJETEN OBČUTEK!!! A misliš, da bi si šla po canesten, sej ginekolog mi nima kej nardit a??? Enkrat se mi je to že zgodilo, pa sem šla tam in mi je predpisala canesten, zdj pa baje da se ga dobi tud brez recepta, ne?

clock-img

22.06.2010, 19:30

clock-img

luan

pencil-img

716

Jap, Canestnen lahko kupiš v lekarniuser posted image .

_____________________________

Temni šolni mraka odstopicajo v gosjem redu slabih šal, da luč razuma odvesla v morje modrih ogledal.

clock-img

22.06.2010, 20:41

clock-img

alejna

pencil-img

161

Ce imas izcedek bele barve,brez vonja,podoben skuti so glivice.Kupi Canesten

clock-img

22.06.2010, 21:51

clock-img

divans1

pencil-img

2547

Je brez vonja in brez barve, pa neka sluz mi gre tud ven...user posted image

clock-img

22.06.2010, 21:54

clock-img

divans1

pencil-img

2547

Mislite, da bo krema kej pomagala, ali bi si morala še svečke nabaviti? Pa lahko to uporabljam, ker dojim?

clock-img

23.06.2010, 08:54

clock-img

luan

pencil-img

716

Kljub dojenju lahko uporabljš Canesten saj je lokalni nanos in lokalno delovanje.Absorbcija skozi kožo in prenos učinkovine Canestena do mlečnih žlez je zanemarljiv.
Lahko pa probaš tudi z navadnim jogurtom, katerega naneseš na obolelo mestouser posted image .

_____________________________

Temni šolni mraka odstopicajo v gosjem redu slabih šal, da luč razuma odvesla v morje modrih ogledal.

clock-img

23.06.2010, 10:10

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

23.06.2010, 12:09

clock-img

divans1

pencil-img

2547

Kaj pa če krema ne bi pomagala, dobim svečke canesten tud v lekarni brez recepta? Jih lahko jemljem, ker dojim?

clock-img

23.06.2010, 12:19

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem