cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

POGUMNE 48-(OH)

clock-img

18.05.2006, 07:08

clock-img

Mariposa

pencil-img

624

Jutro punce,...user posted image user posted image za moj najljubši danuser posted image Za zajtrk bo grenivka, nato pa pica in nekaj sladkega. Mi je pa ta dan tako fajn, da bi lahko imela brez problemov več obrokovuser posted image A mislite, da bi za V lahko jedla grisuser posted image ?

_____________________________

Ko tonemo, je najbolje, da potonemo prav do dna,
saj se lažje odrinemo kvišku, če se najprej dotaknemo tal.

clock-img

18.05.2006, 08:13

clock-img

dix

pencil-img

897

ČE si ga na vodsi skuhaš verjetno lahko, ker mislim da z mlekom ne pride v poštev user posted image  tudi jaz ga pogrešam...

clock-img

18.05.2006, 17:57

clock-img

AKŠ

pencil-img

1342

vidim da nas je čedalje manj tule....

jaz se danes počutim tako napihnjeno, da se mi zdi, da sm vse kile gor dobila (pa nič grešila)

saj bo...na tehtnico niti ne upam pomislit, ker me kr zaboli, če se spomnim, da bi lahko pokazalo več kot je bilo....



_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.

clock-img

18.05.2006, 21:22

clock-img

dix

pencil-img

897

Jaz sem še tu čeprav več skoraj ne spadam sem. DAnašnji dan sem začela z čipsom, nadaljevala z keksi, zakosilo pol makarone z kilo cukra, večerje se nisem mogla včakat in sem že za "malico" jedla pecivo, pri mami beluše z jajci in grižljaj sardele, takoj za tem spet pecivo...Groza in obup.
user posted image

Zaslužim si eno po goli riti

clock-img

18.05.2006, 21:38

clock-img

modrooka

pencil-img

813

Živjo punce,

še ne pozdravček pogumnim pred spanjem...

Danes je bila za kosilo sijajna pica... Še sedaj jo voham po stanovanju... user posted image

Za večerjo sem pojedla dve kepici sladoleda... njam njam

Sedaj grem pa spat!

Želim vam miren spanec in nasvidenje do jutri!

modrooka user posted image

_____________________________

Lep dan!
_________________
Ana ... 25.3.2005
Ema ... 25.4.2008

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem