cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

POGUMNE ... 87. dan (B)

clock-img

26.06.2006, 10:06

clock-img

modrooka

pencil-img

813

Punce živjo!

Kako ste kaj?

Še trije dnevi so do konca naše diete. Javite se na koncu, da preverimo, koliko kilogramčkov smo izgubile...

Lep dan,
modrooka user posted image !

_____________________________

Lep dan!
_________________
Ana ... 25.3.2005
Ema ... 25.4.2008

clock-img

26.06.2006, 13:57

clock-img

Mariposa

pencil-img

624

Ojla punce mojeuser posted image user posted image Evo mene, ravno s fitnesa,..tok mam energije, da se mi kar meša. Kile po tehtnici sicer stojijo, samo postava je pa čisto druga, ker sem začela dobivati mišice in te so težje od špeha. Aja pa celulit je tud šel papa odkar ne jemljem več kontracepcijskih tablet (tako kot so šle glivice in depresije zaradi nihanja hormonov),..če imate možnost se jih znebiteuser posted image user posted image Opala, malo sem zašla s teme,...velja, čez tri dni javimo končni minususer posted image user posted image Pridne bodite, pa se beremo.

_____________________________

Ko tonemo, je najbolje, da potonemo prav do dna,
saj se lažje odrinemo kvišku, če se najprej dotaknemo tal.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem