cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

POGUMNE ... 80. dan (Š)

clock-img

19.06.2006, 07:16

clock-img

modrooka

pencil-img

813

Pozdravljene pogumne dix, poliloni, akš, mariposa! user posted image

Kako ste kaj preživele vikend?

Jaz imam za sabo kar nekaj grehcev, ker smo bili veliko po obiskih user posted image . Ampak, ni bilo hujše panike...

Punce, pred nami je še zadnjih 10 dni! user posted image user posted image  Bližamo se cilju...!!!

Ups, sedaj sem se spomnila, da sem se danes zjutraj pozabila tehtat user posted image . Hm, bom jutri sporočila user posted image . Če ne bo preveč  plusa user posted image user posted image .

Skratka, danes je škrobni dan! Se mi še ne sanja kaj bom jedla. Po mojem bo vse skupaj stvar trenutnega navdiha...

Želim vam lep dan, javite svoje minuse (izgubljene kilogramčke), sa naredimo kakšen seznamček!user posted image

pa,pa
modrooka user posted image



_____________________________

Lep dan!
_________________
Ana ... 25.3.2005
Ema ... 25.4.2008

clock-img

19.06.2006, 11:28

clock-img

dix

pencil-img

897

Oj

Jaz sem se ravni zdaj stehtala in sem še vedno naistem, -11,6. Sicer pa kako se naj kam premakne, če že za zajtrk jem kekse? user posted image

Kosilo? Prevroče za jest, bom raje pivo spila user posted image

clock-img

19.06.2006, 12:26

clock-img

modrooka

pencil-img

813

user posted image

_____________________________

Lep dan!
_________________
Ana ... 25.3.2005
Ema ... 25.4.2008

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem