cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

POGUMNE ... 76. dan (Š)

clock-img

15.06.2006, 08:16

clock-img

modrooka

pencil-img

813

Pozdravljene pogumne, ki ste še ostale user posted image !

Danes je škrobni dan. Meni bo prav zapasalo pojesti malo riža... user posted image

Dan je lep, izkoristite ga, dokler je sonce!

Se beremo v ponedeljek (jutri me ni, ker imam dopust - z družinico grem v Velenje pogledat prijateljičino hčerko, ki se je rodila v začetku tega meseca! user posted image ).

modrooka user posted image

_____________________________

Lep dan!
_________________
Ana ... 25.3.2005
Ema ... 25.4.2008

clock-img

15.06.2006, 10:16

clock-img

dix

pencil-img

897

Pozdravljena pogumna modrooka, očitno sve še edini.

Sicer tudi midve grešive (vsaj jaz) ampak upanje še je da kaka kilca pade če se zdaj zresnim.

Včeraj sicer nisem grešila kot ponavadi, danes bom probala še manj, upam da se vrnem na stare tirnice. Daners je itak taka vročina da mi sploh ni za jesti, mogoče bom sadje glodala če mi bo pasalo.

LP

clock-img

15.06.2006, 10:56

clock-img

modrooka

pencil-img

813

Pozdravček pogumna dix! user posted image

Me veseli, da si se javila... user posted image  Mariposa je šla na lepše, tako, da ona se vrne čez nekaj dni user posted image . Tako, da smo še tri! Juhuhu!

Ja, seveda, da tudi jaz naredim kakšen majhen prekršek, drugače pa se kar držim. Fajn bi bilo, če bi šla še kakšna kilca dol .. do morja user posted image . Da bom imela malo manj špeha za sončit user posted image user posted image ...

Skratka, lep dan in se beremo v ponedeljek!

modrooka user posted image

_____________________________

Lep dan!
_________________
Ana ... 25.3.2005
Ema ... 25.4.2008

clock-img

15.06.2006, 11:32

clock-img

Anonimen

punce, vas bom kar tukaj vprašala. danes sem kupla gorički kruh, pa me zanima, če je ta primeren za hujšanje..

to je ržen mešani kruh. notri je ržena moka, pšenična polbela moka, kvas, sol..

je pa tak mal "zbit".

a je ok al ni??

clock-img

15.06.2006, 22:13

clock-img

poliloni

pencil-img

623

A name ste pa kar pozabile!!!????

Res, da grešim, a sem vseeno še vedno POGUMNA!!!!

user posted image    user posted image    user posted image  Še vztrajam... počasi.... s polnimi usti..... user posted image

P.S.: Goričkega kruha pa jaz ne poznam, a v mejah normale ne bi smel škoditi!

clock-img

17.06.2006, 20:11

clock-img

AKŠ

pencil-img

1342

me je sram....ampak se vam moram malo javiti....jaz sem se nehala držat te diete, ker enostavno ni šlo več....saj vem.....bi šlo...ampak sem se naveličala kuhat tri kosila na dan (enga za mojga, ker on ni za tako hrano k sm jo jst jedla - more bit vedno meso zraven, eno kosilo za mojo bibo malo , pol pa še zame...)  nisem imela več energije


moram pa vam nekaj povedat....sedaj se ne držim kolk časa? skor tri tedne? ja neki tazga - kg pa so ostali tako kot so bili - niso šli nič navzgor ko sem nehala.....

tako da...vas bom mal spremlala, pa vas mal podpirala.... user posted image

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.

clock-img

18.06.2006, 18:26

clock-img

Mariposa

pencil-img

624

Ej, ej, počasiuser posted image user posted image Saj sem rekla,da se grem samo potepat in da se javim, ko pridem. Te štiri dni sem se dobesedno basala z rogljički in ostalim francoskim pecivom, samo smo tudi ogromno hodili, tako da sem šla gor samo pol kg,...grem pa zdaj na aerobiko, da počasi pokurim te odvečne kalorije, jutri pa spet s polno paro naprej,..se beremouser posted image

_____________________________

Ko tonemo, je najbolje, da potonemo prav do dna,
saj se lažje odrinemo kvišku, če se najprej dotaknemo tal.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem