cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

POGUMNE ... 54. dan (B)

clock-img

24.05.2006, 07:41

clock-img

modrooka

pencil-img

813

Punce, dobro jutro! user posted image

Kako ste kaj? Se držite diete ali vas mučijo prekrški? Jaz sem se včeraj pregrešila z eno žemljico za kosilo... user posted image  Ma, se mi zdi, da je zadnje dni bilo tako čudno vreme, da sem bila lačna kot že dolgo ne... user posted image

Za danes torej solatka s piščančjim mesom, za večerjo gres (ga bom malo ukradla moji deklici user posted image ).

Želim vam lep dan in pogumno naprej! user posted image

modrooka user posted image

_____________________________

Lep dan!
_________________
Ana ... 25.3.2005
Ema ... 25.4.2008

clock-img

24.05.2006, 09:32

clock-img

Mariposa

pencil-img

624

Ojla punceuser posted image Jaz sem vas za par dni zapustila, ker so mi pulili modrostne zobe in zaradi šivov in bolečin drugega kot razne grese, čokolešnike in juhce itak ne morem jesti. Se vam pa v najkrajšem možnem času pridružim nazaj,...do takrat pa POGUMNOuser posted image

_____________________________

Ko tonemo, je najbolje, da potonemo prav do dna,
saj se lažje odrinemo kvišku, če se najprej dotaknemo tal.

clock-img

24.05.2006, 09:43

clock-img

aisha3

pencil-img

60

MARIPOSA...bogicauser posted image ..upam, da boš kmalu boljše.....

Ene par vprašanj imam za vas, glede na to, da ste veliko pred mano....
Vidim, da ne prakticirate enake večerje kot kosilo....tudi meni ne uspe, ker imam kosilo šele ob 16.00 ali kasneje, in mi potem ne paše več jesti, pa tudi doma me ni....
Glede na to, da je v knjigi strogo napisano,da je večerja polovica kosila, me zanima, če gredo kile vseen doli?
Ker če jaz jem po 18.00 uri sem potem zjutraj grozno lačna, napihnjena in nasploh se slabo počutim.....

Zanima me še glede pohanega sira..ga katera prakticira?
Ker jaz si dam samo kos sira malo pogreti v mikrovalovno pečico in to je to....

clock-img

24.05.2006, 10:22

clock-img

dix

pencil-img

897

Mariposa...MENJAJ SI AVATAR ker se mi sline cedijo in pol me takoj prime da bi grešila user posted image

Jaz bom danes jedla pečenega piščanca vseh oblik (nabodala, čevapčiči, klobasice), seveda kaj mi mali pusti. Večerjo ponavadi jem isto, ker sem prelena da bi si kaj drugega naredila, raje za kosilo aredim več in imam eno kuhanje manj.

lep dan želim

clock-img

24.05.2006, 10:38

clock-img

Mariposa

pencil-img

624

NE BOMuser posted image Sicer se tudi meni cedijo sline 100/h, samo mi je ful všeč, pa komaj čakam OH danuser posted image .

Glede večerij,...jaz jem isto samo med vikendi, ko dejansko jem kosilo in večerjo, med tednom pa imam že tako pozno kosilo in zvečer (ob 18tih) pojem kvečjemu kak sadež ali pa solato.


_____________________________

Ko tonemo, je najbolje, da potonemo prav do dna,
saj se lažje odrinemo kvišku, če se najprej dotaknemo tal.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem