cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

POGUMNE ... 45. dan (vitaminčki)

clock-img

15.05.2006, 07:12

clock-img

modrooka

pencil-img

813

Punce, dobro jutro!

Upam, da ste preživele lepo nedeljo!

Danes bomo jedle vitaminčke in si ustvarjale podlago za zdravje user posted image ...

Začela bom z banano, potem pa vse ostalo, kar mi bo prišlo pod roke user posted image user posted image . No, vse kar spada v skupino sadja in zelenjave user posted image .

Tehtnica mi je zjutraj pokazala -7 kg. user posted image user posted image user posted image

GREMO NAPREJ pogumne!!!!

pozdravček,
modrooka user posted image  

_____________________________

Lep dan!
_________________
Ana ... 25.3.2005
Ema ... 25.4.2008

clock-img

15.05.2006, 07:56

clock-img

dix

pencil-img

897

Dobro jutrp

tudi jaz bom začela z banano in nadaljevala z dinjo kaj bo pa sledilo temu pa nimam pojma.

Tehtnica kaže točno -10. (če ne bi bilo včerajšnjih grehov bi še manj user posted image )

clock-img

15.05.2006, 08:05

clock-img

modrooka

pencil-img

813

Madonca dix, tebi pa te kile laufajo navzdol kot po maslu ! user posted image user posted image user posted image

lp,
modrooka user posted image

_____________________________

Lep dan!
_________________
Ana ... 25.3.2005
Ema ... 25.4.2008

clock-img

15.05.2006, 08:29

clock-img

poliloni

pencil-img

623

Dobro jutro!

Blagor vama, saj vama kg kar letijo dol! Jaz nimam take sreče, saj se tehtnica navzdol bolj s težavo premakne, tako da je danes zjutraj pokazala -5,5....
No, sem vseeno zadovoljna!user posted image
Sicer pa meni ti sadni dnevi ne grejo preveč....user posted image Tako, da upam da hitro mine!
Je pa Modrooka tako optimistično začela, da mi bo kar lažje!user posted image

clock-img

15.05.2006, 08:51

clock-img

pokica_

pencil-img

3265

Juuuuuuuutro!
Puuuuuuuunce....a se zavedate, da smo danes točno na polovici naše diete?
Smo že ustali kajne?user posted image  Vidim, da vas je že veliko pisalo...ste kr pridne! Jaz sem tudi pridna, sem se že ob 6.30 učila...pa tud rač. sn že prižgala in evo že pišemuser posted image . Današnje javljanje kg torej: vaga kaže - 6.2 kguser posted image  Jaz sem zelo zadovoljna, ...ker če bo šlo tako naprej, mi bo še v tej polovici uspelo dat dol vse skup še več kot je moj zastavljeni cilj tj. -10 kg!
 
Wiiiiiiiii! Danes pa pridno papcanje vitaminčkovuser posted image
 
LP

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

clock-img

15.05.2006, 09:00

clock-img

svoja

pencil-img

29

Dobro jutro.

Meni se tudi smeji danes, vaga je pokazala -7,5 kg. user posted image  ITM se mi je zmanjšal iz 27,5 na 24,4. Sem zelo zadovoljna z rezultatom, sploh glede na moje prekrške.

Za današnji jedilnik bo najprej potreben sprehod po trgovini. Nič sadja nimam doma. Moram nabavit čim bolj raznovrstno, da bom lažje zdržala. Za kosilo pa najbrž bučke na žaru in paradižnik.

Držte se!

clock-img

15.05.2006, 09:59

clock-img

AKŠ

pencil-img

1342

dobro jutro punce moje.....


vitammmiiiinnnčččkkkiii!!!! TOOOOOOOOOOOOOOOOOO

ja takole - se vidi, da je bil cel teden v imenu "velikih prekrškov", tako da se moja vaga ni premaknila "sploh"!!!! vztrajam na -4,5

ampak sem tud s tem zadovoljna....in optimistična za naprej.....
poleg tega sem izvedela da gremo na morje in se bom sedaj še bolj potrudila.....

moj ITM??
1.4.2006 - 27,9
danes - 26,4

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem