cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

POGUMNE ... 21. dan (B)

clock-img

21.04.2006, 07:09

clock-img

modrooka

pencil-img

813

Dobro jutro kot ponavadi!

user posted image  Danes sem te pa prehitela t_t_y! user posted image user posted image user posted image  user posted image

Kako ste?

Meni je včerajšnji vitaminski dan lepo uspel!!! user posted image user posted image

Danes dopoldne kot ponavadi, za kosilo se bom pa najedla sira!!!  Tako sem si ga zaželela, da si ga bom privoščila (no, toliko kot mi ga pripada user posted image )!

Večerja? Solata, mogoče kakšen jajček...

Bodite pridne in lep dan!

modrooka user posted image

_____________________________

Lep dan!
_________________
Ana ... 25.3.2005
Ema ... 25.4.2008

clock-img

21.04.2006, 08:32

clock-img

poliloni

pencil-img

623

Jaz sem pa včeraj zvečer malo grešila....ja, kaj pa naj ,če se pa moj s čipsom baše pred TVjem...in sem nekaj čipskov pojedlauser posted image
Danes pa zopet sadje, ki i že pri ušesih ven leze, za kosilo bo zelenjavna juha(ker imam danes gužvo in to najlažje skuham in grejem), komaj pa čakam večerjo, ko bom veliko radiča, kakšen jajček in pa tuno!!!!!! Mnjamiii....

P.S. Danes imamo s tamalim še alergologa - držite pesti, da bo čimmanj alergij (čeprav se mu stanje sploh noče izboljšati - upam, da danes odkrijemo zakaj)
Pa še neprespana noč je za nami, saj je imel ta mal vročino, pa sploh ne vem zakaj - upam, da mu kmalu pade!

clock-img

21.04.2006, 08:35

clock-img

modrooka

pencil-img

813

Držim pesti za malega!!

lp
modroka user posted image

_____________________________

Lep dan!
_________________
Ana ... 25.3.2005
Ema ... 25.4.2008

clock-img

21.04.2006, 09:08

clock-img

mama76

pencil-img

182

Meni je včerrajšni dan lepo uspel do večera pol pa namesto sadja sadni sladoleduser posted image kako je bil dober, danes za zajterk standard za kosilo sirov burek in solata z jajčkom večerja upam, da ničuser posted image , tudi jaz držim pesti za malega pa enouser posted image  za srečo...
Lep pozdrav iz sončne Primorske

clock-img

21.04.2006, 10:33

clock-img

dix

pencil-img

897

Jaz pa sovražim sadne dneve!

Danes sem pojedla eno banano za kosilo pa že kaj najdem...solate se mi ne da pucati, kisa itak nimamo, tako da bom spet bolj ubogo jedla.

clock-img

21.04.2006, 11:05

clock-img

t_t_y

pencil-img

549

Ja modrooka si me ja.....
No, jaz se čez dan držim (do večera), pol pa...ah boljše,
da vam ne delam skomin.
No, danes bodo verjetno jogurti na sporedu, še prej pa kako sadje-  do zdej še ni blo časa.

lp

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem