cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

POGUMNE .... 3. dan (OH)

clock-img

03.04.2006, 06:19

clock-img

modrooka

pencil-img

813

Dobro jutro punce!

Da ne boste mislile, da sem zahinavila user posted image , se vam javljam že navsezgodaj zjutraj. Itak, da sem zraven, samo čez vikend sem z vami samo v mislih... user posted image user posted image

Kako ste kaj zdržale prva dva dneva?

Meni gre vredu... Do 12h sadje, potem glavni obrok, pa spet sadje in potem večerjica. Vmes pa veliko vodice user posted image ...

Danes? Ker imam rada testenine, si jih bom privoščila s paradižnikovo omakco. Kaj boste pa druge jedle?

Pozdravček in pogumno naprejuser posted image !

modrooka user posted image

< Sporočilo je popravil modrooka -- 3.4.2006 6:26:25 >


_____________________________

Lep dan!
_________________
Ana ... 25.3.2005
Ema ... 25.4.2008

clock-img

03.04.2006, 09:12

clock-img

pokica_

pencil-img

3265

Halo pogumne!

Kako ste preživele včerajšnjo nedeljo? Saj niste preveč grešile, kajne? user posted image

Jaz bom danes papcala sojine špagete in paradižnikovo omakco z olivami in solato.....mjami, že komaj čakam kosilceuser posted image

Za zajtrk pa jabolko, ki mi sicer že malo preseda....bomo danes nabavli velikoooo sadja za jutrišnji sadni dan, da bomo zdržali brez grehovuser posted image .

Lep začetek tedna!
LP

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

clock-img

03.04.2006, 09:48

clock-img

svoja

pencil-img

29

Dobro jutro.

 
Zajtrk in malica: ananas
Kosilo: pica s paradižnikom, bučkami in papriko
Večerja: sladoled
 
Z optimizmom v naslednji teden, velja?

clock-img

03.04.2006, 10:06

clock-img

Margareta

pencil-img

872

Jaz sem bila zjutraj spet na bananiuser posted image Je samo še to ostalo od sadja, moram v trgovino. Jaz bom za kosilo tudi špagete.

Koliko obrokov je dovoljenih?


_____________________________

http://www.ednevnik.si/?w=Margareta

clock-img

03.04.2006, 10:09

clock-img

dix

pencil-img

897

Moj jedilnik bo podoben.
Z: 2 banani
K: špageti s pestom
V: isto (čeprav mi večerje že nas ušesi ven grejo ker so iste kot kosilo)

Kako se kaj drugače počutite? Ste kaj lačne? Jaz niti ne, samo mi pa manjka kava z eno kilo smetane user posted image

clock-img

03.04.2006, 12:16

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

IZVIRNO SPOROČILO: dix


K: špageti s pestom
V: isto (čeprav mi večerje že nas ušesi ven grejo ker so iste kot kosilo)




Zakaj pa na Oh dan ješ isto za večerjo??....še posebej če ti ne sede to zvečer????user posted image  Vsaj na Oh večer si privošči nekaj drugega...saj je sladica dovoljena.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

03.04.2006, 13:17

clock-img

dix

pencil-img

897

CUKRČEK, sem ugotovila, ampak prepozno, se že cel dan veselim sladice, čeprav so testenine bile tako okusne da bi se tudi sladici lahko odrekla. OH dan je vsekakor boljši od ostalih user posted image

clock-img

03.04.2006, 14:36

clock-img

biba.73

pencil-img

45

Živjo!

Jaz se vam bom kar priključila, pa čeprav je danes moj 1. dan diete. Pred dvemi meseci sem že zaključila eno rundo hujšanja in sem izgubila 5,5 kg s tem da sem zadnji mesec kar grešila, sicer bi izgubila še nekaj več. No v teh dveh mesecih po dieti sem 1 kg dobila nazaj in takoj sem se odločila za še eno rundo. Moj cilj je izgubiti še 7-10kg. No pri -10 kg bi bila glih ta prava.

pozdravček!

clock-img

03.04.2006, 17:30

clock-img

Mariposa

pencil-img

624

Dopoldne sem pojedla (s triurnimi razmiki) grenivko, pomarančo in jabolko (med vikendom, ko spim do 10tih se lahko držim dveh sadežev, med tednom, ko delam že ob 7h je pa to nemogočeuser posted image ), za kosilo sem pojedla vrečko grisinov, za večerjo bom pa namesto sladice pojedla manjšo polnozrnato pico s pelati, zemfom, bučkami, čebulo in olivamiuser posted image

_____________________________

Ko tonemo, je najbolje, da potonemo prav do dna,
saj se lažje odrinemo kvišku, če se najprej dotaknemo tal.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem