cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

POGUMNE... :-(

clock-img

23.05.2006, 22:51

clock-img

dix

pencil-img

897

Mislim, to pa je že višek, da se danes sploh nobena ni javila? JAoooo, kam to vodi? Na koncu bom sama s sabo hujšala.

REs, koliko vas je še aktivnih, na začetku nas je bilo nekje okoli 20 ali celo več? Zdaj pa smo 4, mogoče 5?

user posted image user posted image  sem razočarana... kdo bo me vzpodbujal? dajte no...kaj so vas pikniki premamili?

clock-img

24.05.2006, 00:18

clock-img

Urška*

pencil-img

1286

ja, res je, dix.....ful so me pikniki premamili, pa moj dragi je bil zdaj 3 tedne doma, pa je hudiča skoz nekaj jedel, in meni je karakter SPET padel na nulo.user posted image  Ja tudi jaz bi spet rabla neko spodbudo.

No, jutri se začnem spet držat diete. Upam da bo kaj boljše.

Vsaj zredila se nisem, tak se jaz tolažim,...ja vem slaba tolažba.

LPuser posted image

< Sporočilo je popravil Urška* -- 24.5.2006 0:19:28 >


_____________________________

Moje srce je zorelo z vsakim dnem,
ko je v mojem trebuhu zorelo dete.
Devet mesecev traja,da dozorita tako mati
kot otrok.
(Kim Vallone)

clock-img

24.05.2006, 07:15

clock-img

modrooka

pencil-img

813

Jaz sem se na nek način javila user posted image ... sem naredila seznam user posted image  Potem sem pa čakala, da bo kdo začel temo, da je ne bom spet jaz, pa ni blo nobene... do tebe...

Jaz sem še vedno pogumna in če si pogledaš seznam, nisem edina. Tako, da nič obupat. Je pa res, da se je seznam zelo skrčil user posted image .

Danes grem na solatko s piščancem, za večerjo bom pa kakšen gres...

Imejte se lepo, pridne bodite in predvsem pogumno naprej!

modrooka user posted image

_____________________________

Lep dan!
_________________
Ana ... 25.3.2005
Ema ... 25.4.2008

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem