cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

POGUMNE......2. dan (Š)

clock-img

02.04.2006, 08:28

clock-img

pokica_

pencil-img

3265

Dobro jutro punce!

Kaj boste jedle danes? Moj jedilnik je sledeči:
Z- 1 jabolko
K- mlad pečen krompir, solato in sladko dinstano zeljeuser posted image
V-1/2 kosila

Mmmmm...mjamiuser posted image
LP



_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

clock-img

02.04.2006, 08:41

clock-img

Mariposa

pencil-img

624

Jutrouser posted image

Z: dva ali pa trije mali kiviji
K: krompir narezan na kose, zmešan z na kose narezano o čebulo, bučkami in melacani, potresen z mleto papriko in pečen v pečici. Poleg tega skeda motovilca.
V. pol kosila

Punce, kdaj se bomo pa tehtale? Ob nedeljah ali kako?


_____________________________

Ko tonemo, je najbolje, da potonemo prav do dna,
saj se lažje odrinemo kvišku, če se najprej dotaknemo tal.

clock-img

02.04.2006, 08:54

clock-img

pokica_

pencil-img

3265

Mariposa tehtale se bomo na 8. dan, torej naslednjo sobotouser posted image .
Moja jutranja kavica je že za manouser posted image , zdj pa čakam da bom lačna postala, da bom začela jabolko glodatuser posted image .

LP

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

clock-img

02.04.2006, 09:15

clock-img

AKŠ

pencil-img

1342

evo:

Z: ena veliikkka pomaranča
K: pečen krompirček in velika skleda regrata
V: kosilo v pomanjšani obliki user posted image

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.

clock-img

02.04.2006, 10:14

clock-img

svoja

pencil-img

29

Živjo!
 
Moj škrobni jedilnik bo takle:
Zajtrk in malica - jagode
Kosilo - basmati s koruzo in bučkami
Večerja – upam, da bo kaj kosila ostalo
 
Nasploh mi te škrobne večerje povzročajo probleme – še enkrat kuhat krompir ali riž user posted image ... A je lahko tudi samo solata?
 
Lep dan na sončku vsem.

clock-img

02.04.2006, 11:09

clock-img

dix

pencil-img

897

Kako pa je kaj z juho? na mojem jedilniku pri vsakem dnevu piše da je treba po kosilu popiti nekaj čiste juhe brez dodatkov, a ve to delate? Meni prav diši današnja juha...
V bistvu mi vse diši, ne vem če ne bi kar obupala...

clock-img

02.04.2006, 11:30

clock-img

t_t_y

pencil-img

549

Ne, ne dix - obupala pa ne boš tko hitro. Normalno, da ti zdej vse diši, k si na dieti, samo sej lahko itak vse ješ - no samo ne na isti dan.
Za juho je pa tko - jaz je nisem, ker mi pač ni za juho, sicer pa jo lahko (kot ti piše pri dieti).

lp

clock-img

02.04.2006, 13:17

clock-img

pokica_

pencil-img

3265

Ah dix...obupala pa že neboš! user posted image  To bi bla veliiiiiiiika napaka.....smo POGUMNE...in vztrajne user posted image . Tako smo se zmenile na začetku user posted image .  Še samo slabih 89 dni do konca.....jupiiiuser posted image

LP

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

clock-img

02.04.2006, 14:08

clock-img

svoja

pencil-img

29

Jst mam pa en problem v glavi glede diet, ki me prej ali slej vodi do tega, da obupam. Vsaj tako se je do sedaj izkazalo.

 
Namesto da bi se držala diete po programu, sem razmišljala: Eh, pa zakaj bi dva sadeža za zajtrk, po nekaj dnevih itak ne čutim lakote, eden povsem zadošča. Ne bom banane za zajtrk, jabolko bo dovolj. Zrezek bom rajši skuhala v juhi namesto na olju. Juhe res ne rabim po kosilu, saj sem se najedla. Zakaj bi še čokolado po tortici? Ena kepica sladoleda bo zadosti itd.
 
Skratka, v stilu: če se že držim diete, naj bo to dieta dieta, ki bo čim bolj zmanjšala kile. In sem pristala pri enolični hrani brez okusa. Lakote sicer nisem čutila, vendar se je moje telo po mesecu odločilo, da nujno rabi še kaj drugega in več. Nisem zdržala.
 
Tokrat sem si obljubila, da rajši zmerno kot ortodoksno, pa do konca. Ima še katera take probleme?user posted image

clock-img

02.04.2006, 14:13

clock-img

t_t_y

pencil-img

549

No, jaz sem ravno kontra - dokler si ful vse omejim, vztrajam, ko pa si
dovolim malo več, me premami še tole, pa sam še tole, pa....no, na ta način
jaz funkcioniram.
Svoja - Sicer pa, kaj če bi tokrat poskusila drugače?

lp

clock-img

02.04.2006, 15:10

clock-img

mama76

pencil-img

182

Ojla jaz sem pa danes za zajterk hruško, za kosilo koruzno mineštro in za po kosilu koruzno mineštro in maloprej sem koruzno mineštrouser posted image user posted image user posted image , mene taka lakota da jeuser posted image  , upam, da vsaj večerje je bom jedla, ker če ne je itak brezveze!

clock-img

02.04.2006, 15:57

clock-img

*pepelka*

pencil-img

1225

Le pogumno. Nikar ne obupajte že na samem začetku. Sama danes zaključujem pri Odločnih in sem navdušena nad svojim rezultatom. Vam povem, splača se potruditi in biti vztrajen do konca. Tudi jaz sem najprej menila, da ne bo lahko zdržati, pa sem se s časom tako navadila na ločevanje, da mi sploh ni bilo več problem.

clock-img

02.04.2006, 16:23

clock-img

Mariposa

pencil-img

624

Joj Dix nikar ne obupatuser posted image Saj če povem po pravici jaz tudi že cel dan dobesedno sanjam in v ustih čutim Domaćica piškote, pa kakšno čokolado, samo ne bom odnehala. Sem si privoščila za popoldansko malico eno banano, kar je še vedno manjši greh od kake sladkarije. Upam pa, da je to samo začetna kriza, ko pa se bo telo privadilo na tak način prehranjevanj, bo pa v redu,..upam, da ne slepim sama sebeuser posted image user posted image


_____________________________

Ko tonemo, je najbolje, da potonemo prav do dna,
saj se lažje odrinemo kvišku, če se najprej dotaknemo tal.

clock-img

02.04.2006, 18:04

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

02.04.2006, 19:08

clock-img

svoja

pencil-img

29

Kako pripraviš koruzno mineštro?

clock-img

02.04.2006, 19:13

clock-img

svoja

pencil-img

29

Trdno nameravam po pravi poti. Si pišem jedilnik in se ga poskušam čim bolj držat.

clock-img

02.04.2006, 20:17

clock-img

dix

pencil-img

897

Jaz pa sploh nisem nič lačna, ampak me mori to, da moram jesti danes npr krompir jaz bi pa meso. Samo me zanima kaj bo na sadni dan, če bom preživela...
Moj je danes celo pecivo jedel v kurilnici da ne bi jamrala, se mu očitno smilim. Komaj čakam na jutrišnjo torto! njami...
Upam da res ne bom prva obupala, bom počakala da bo katera pred menoj, pa bom jaz pol takoj za njo ;-)

hafi, koliko si pa shujšala?

clock-img

02.04.2006, 21:24

clock-img

Margareta

pencil-img

872


Za zajtrk sem pojedla banano, za kosilo pa riž in rdečo peso, pa je bila pesa očitno pokvarjena, ker mi je bilo potem tako slabo, da sem vse zbruhala.

Sobno kolo gledam od daleč. Oz sem imela ponoči bližnje srečanje z njimuser posted image . Pozabila sem, da sem ga privlekla iz kleti in sem se ponoči s takim šusom zaletela vanj, da sem ga premaknila za pol metra.


_____________________________

http://www.ednevnik.si/?w=Margareta

clock-img

03.04.2006, 00:23

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

No, jaz sem ravno kontra - dokler si ful vse omejim, vztrajam, ko pa si
dovolim malo več, me premami še tole, pa sam še tole, pa....no, na ta način
jaz funkcioniram.



t_t_y - kot bi brala sebe. user posted image

Margareta - tvoje stojalo za prah (beri sobno kolo), pa le spravi v pogon. Ko sem jaz svojega - ob gledanju filma (pa pazi, da ne voziš po klancu navzdol - ker tam ne rabiš gonit user posted image ), se mi je poznalo in je kilca ali še malo več šlo dol (a kaj, ko sem ga premalokrat 'zaštartala' - je venomer prazna zračnica user posted image user posted image

Samo me zanima kaj bo na sadni dan, če bom preživela...
dix - saj sadni dnevi niso tako hudi - jaz sem si ga prostovoljno izbrala kot 1. dan po končani dieti, ker sem že vajena takšnega načina prehranjevanja (ali pa so krivi današnji piškoti, ki jih je bilo vsekakor preveč user posted image )

Sicer pa - POGUMNE, držimo pesti, da vam uspe 'sklatit kile dol'. user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

03.04.2006, 21:30

clock-img

poliloni

pencil-img

623

Evo še mene - malo z zamudo:
z:2pomaranči
k: zelenjavna rižota + zelena solata
v 1/kosila (no, bilo je malo več kot le pol, ker sem za kosilo preveč skuhala....user posted image  - ko je bilo pa takoooo dobro...

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem