cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Otroške pesmice

clock-img

06.11.2012, 12:11

clock-img

čokolinko

pencil-img

11

kje bi lahko našla oz kupila otroške snemane otroške pesmice,ali pa če jih katera proda oz jih ne potrebuje več,ker z interneta ne morem dol snet?!


Hvala

clock-img

06.11.2012, 13:12

clock-img

MissTerious

pencil-img

102

Na sr.vzgojiteljski šoli smo uporabljali pesmarico Majhna sem bila ter tudi Piške sem pasla (nadaljevanje)...jih je bilo ful težko dobit,meli so jih samo v antikvariatih. Sem pa lani v trgovini z glasbenimi inštrumenti po naključju odkrila, da so jih končno zopet začeli tiskati in se dobi celo glasbene CDje za lažje učenje in interpretiranje pesmic...Seveda sem si kupila pesmarice, saj predstavljajo neprecenljiv vir znanja in idej, ko doma kaj prepevamo ali zaigramo na klavir...

Prav iz njih pa vzgojiteljice v vrtcih večinoma učijo naše vrtičkarje, tako da s tem ne moreš zgrešit...

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem