cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Ostra bolečina v dojkah

clock-img

13.09.2006, 23:32

clock-img

Alisa

pencil-img

1808

Mene pa zanima kaj pomeni ko malega dojim me v drugi dojki ostro zapeče in preneha po parih sekundah. Drugače še kar polno dojim in imam mleka dovolj. Včasih celo malo preveč. Vedno pa pazim da mi izprazni eno dojko in šele nato dobi drugo.
Hvala

clock-img

14.09.2006, 02:08

clock-img

Aleksandrin

pencil-img

869

Po moje nič hudega. Signal, da se dojita, da teče mleko.

clock-img

14.09.2006, 09:12

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

Ja, mleko začne teči in to zaboli. Saj pravzaprav boli tudi v dojki, na kateri dojiš, samo ne čutiš, ker mali sproti vleče. Mene kar precej zaboli vsakič, ampak saj hitro mine.

clock-img

15.09.2006, 11:18

clock-img

žanai

pencil-img

176

Kot so že pedhodnice rekle, otrokovo sesanje po nekaj sekundah sproži v tvojih dojkah refleks iztekanja mleka. V bistvu se ti začnejo krčiti mlečni vodi v dojkah. Je pa res, da vsaka mamica to različno občuti.
Pa kot je že Janička rekla, čeprav otrok sesa le na eni dojki, se refleks sproži hkrati na obeh.

Pozdravček!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem