cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Odvajanje od nočnega dojenja

clock-img

17.12.2018, 08:40

clock-img

Umma3

pencil-img

64

Punce, ima katera kakšen nasvet, kako naj svojega zizoholika odvadim od nočnega dojenja ali vsaj zmanjšam. Trenutno se doji najmanj 4x ponoči, zaspi samo z dojenjem in če mu ponoči ne dam, kriči. Nobeno zibanje, stiskanje, božanje ne pomaga. Star je 19 mesecev. Hvala za pomoč

clock-img

18.12.2018, 07:48

clock-img

laura13 RR

pencil-img

48

Flaška z vodo, čajem, duda?

clock-img

18.12.2018, 08:19

clock-img

Michonne RR

pencil-img

85

Naj ga poskusi uspavat oz. ponoči pestuje ata.

clock-img

18.12.2018, 11:29

clock-img

Špela Jurkošek

pencil-img

10

Naša je najprej šla na flaško z navadnim mlekom ampak se je vseeno zbujala 5-5x ponoči. Nato sem imela res dovolj in 3 dni potrpela postopoma ukinjala. Se je jokala nekaj minut, božanje, cartanje in je počasi le zaspala. Zvečer ko greva spat dobi še vedno flaško z navadnim mlekom in prespi noč ali se 1x zbudi in dobi čaj.

clock-img

19.12.2018, 18:38

clock-img

Lelly28 RR

pencil-img

401

Jaz imam tudi problem z odvajanjem dojenja ponoči pri 17m hčerki. Sicer se zbuja samo 1-2x ampak je očka ne more uspavati. Zaspi pa vedno na joški. Flaške in dude odpadajo, ker jih nikoli ni marala. 🙈

clock-img

21.12.2018, 11:07

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem