cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

ODLOČNE 65. dan - OH

clock-img

08.03.2006, 07:49

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Moj najljubši dan. Za večerjo bom sladoled z vročimi malinami.

Naša Kunigunda je že precej rejna - okoli 155kg tehta. Ni slabo, kaj?

< Sporočilo je popravil al1* -- 8.3.2006 7:50:29 >


_____________________________

lp

clock-img

08.03.2006, 08:11

clock-img

Anonimen

user posted image  Sinoči sem se hvalila, da grešim, pila sem kapučino, ki pa mi očitno ni bil namenjen. Potem sem še par pomfrijev pojedla, zvečer, ko sem šla spat mi je bilo pa tako slabo, da sem si zraven postelje vedro pripravila. In še dobro, ker sem tako bruhala...user posted image  user posted image  user posted image  Potem je blo malo bolje, zdej zjutraj mi je pa spet tako slabooooo, da bom šla kr domov počivat, ne morem bit v službi.
Jedla pa danes sploh ne vem če bom kaj, ker ne upam, še kave nisem pila.... user posted image

clock-img

08.03.2006, 08:17

clock-img

paris

pencil-img

1304

Jesss! Kakšno srečo mam! Da pride OH glih na moj r.d., kaj češ lepšega!user posted image
Danes bom jedla kar mi bo pasalo- evo priznam- pa nič me ni sram!!!user posted image user posted image

Hijenca, hvala za čestitke, obenem pa tudi čestitke tvoji mamici!

Ti kar pojdi domov, verjetno si staknila kakšen virus, ali pa si mogoče nosečka?

Skratka uživajte današnji krasen sončni dan!!!user posted image


Nekaj mi smajliji ne delajo kot je treba!



< Sporočilo je popravil paris -- 8.3.2006 8:19:09 >


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

clock-img

08.03.2006, 08:32

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Paris - vse najboljše!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Lepo praznovanje ti želim!
Kot kaže nas je med odločnimi veliko ribic.


_____________________________

lp

clock-img

08.03.2006, 09:03

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Paris, vse najboljše!user posted image user posted image user posted image

Meni je ful padla motivacija, saj se mi teža sploh ne premakne več. Upam da mi bo dieto uspelo speljati do konca.

clock-img

08.03.2006, 09:14

clock-img

Mel_A

pencil-img

108

Paris, vse najboljše!!! user posted image user posted image user posted image Danes pa jej, kar hočeš, rojstni dan maš samo enkrat na leto. Ja, moj tud pade na OH, na naslednji, pa še nedelja je! Za kosilo bom definitivno grešila, ker me dragi pelje ven na kosilo, pa ne bom jedla špagetov... Jih bom pa danes, graham špagete z omako iz bučk, za večerjo pa imam kokosove kocke in rulado. Pa še famozni čokoladni sladoled me čaka v hladilniku!!! Njam!

_____________________________

En sam pogled nanj in svet je naenkrat lepši...

clock-img

08.03.2006, 09:24

clock-img

Teni_

pencil-img

6466





Paris, vse najboljšeuser posted image .

Tudi jaz sem se včeraj izpovedala svojih grehov. Je pa kazen takoj tukaj + 0,5 kg. P je šel prejšnji teden skoraj v nič. Sem se pa nekaj odločila. Od zdaj naprej bodo sadni dnevi bolj vodni kot sadni in danes zvečer ni sladice. Upam, da s pomočjo tega shujšam še vsaj 4 - 5 kg. Se mi zdi to najboljša varjanta, drugače bom obupala nad dieto.


clock-img

08.03.2006, 10:54

clock-img

ANDREJA*

pencil-img

139

oooooooooooooo PARIS, moja mama ima tudi danes rojstni dan............tebi čestitam za rojstni dan in ti želim veliko - kg in veliko zdravjauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , mami pa bom šla voščit popoldan. danes je res pravi dan!! vsi se lepo imejte pa lepo jejteuser posted image user posted image user posted image

clock-img

08.03.2006, 11:43

clock-img

Anonimen

MojcaH in ostale, ne se odrekat obrokom in ne jih spuščat, ker se bo telo navadilo na "šparanje" in potem se res ne bo nikamor premaknilo. Mogoče bi raje zraven malo telovadbe vključile? Sicer pa meni proti koncu tudi ni šlo več dol, meni je šlo skoraj vse v prvem mesecu. Bistvo je, da se zdrži do konca, ker šele potem pride do spremembe metabolizma. Tako je zapisano v tej dieti.

clock-img

08.03.2006, 12:22

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Paris - čestitke za rojstni dan.  user posted image user posted image user posted image
Danes ti je izjemoma dovoljeno grešit. user posted image
Jaz pa sem za zajtrk pojedla jabolko, zdaj grem pojest pizzo (sem si jo zadnič dala v zmrzovalnik), za večerjo pa bo jabolčni štrudl, ki sem ga že spekla in diši vsa hiša. Upam, da bo ostal. user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

08.03.2006, 12:47

clock-img

tinadvojčica

pencil-img

794

Paris vse naj naj user posted image user posted image user posted image pa pojej kar ti srce poželi le mogoče bi bilo dobro da v majhnih količinah.
No jaz bom zdaj pojedla pico za večerjo pa sladoled.Mnjami!Obožujem OH dneve!

clock-img

08.03.2006, 16:48

clock-img

taška30

pencil-img

2758

Paris, čestitke za rojstni dan.user posted image Ti si taka srečka kot jaz, da imaš RD na OH dan.user posted image  Privošči si!
Jaz pa danes kosilo pizza, večerja čokoladni sladoled - pa še kaj. Kot vedno, prav dolgočasna sem, res.

Pa malo me spet glava boli, matr, pa ravno na OH dan. user posted image  je na obisku!

Lp, Taška

Čestitke vsem za dan žena.user posted image

clock-img

08.03.2006, 17:40

clock-img

Anonimen

A samo še toliko vas je?

clock-img

08.03.2006, 19:22

clock-img

t_t_y

pencil-img

549

Ja al bina, nas je kar vedno manj, ampak se pa tudi marsikatera ne uspe redno javljati, pa je vseeno zraven.

Skutica - midve sva zgubili enako kg - smem vprašat kak ITM imaš ti sedaj, k sva mele obe za cilj zgubit 15 kg 

No, moj dan minil uspešno - sploh večerja (ha, ha).

pozdravček

Btw - paris vse naj, naj, pa kot sem napisala ostalim ki so imele RD:upam, da prideš do cilja 8saj ti pa sploh nimaš več veliko).

clock-img

08.03.2006, 21:05

clock-img

Pia67

pencil-img

1098

Paris vse naj, naj...

Jaz pa sem bila danes po dolgem času sladkosneda. Ker sem s punčico imela 3. cepljenje in sva se morali pokazati še 1x popoldan sem mimogrede zbasala vase čokolado, ki je drugače ne šmirglam. Ob 17. pa sem pojedla kos kruha user posted image in nekaj paprike. No pravi OH dan.

Zdaj se tolažim s kahlo raztopljenega magnezija in upam, da PMS hitro mine.

Damjana

clock-img

08.03.2006, 21:20

clock-img

paris

pencil-img

1304

Najlepša hvala punce za vse čestitke! Kar verjemite, da sem si privoščila!user posted image user posted image
Ampak, ker nisem packa vam ne bom nič luštov delala z naštevanjem dobrot!user posted image

Jutri pa jovo na novo, kaj čmo, ni vsak dan r. dan!user posted image


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem