cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

ODLOČNE 55. dan - škrob

clock-img

26.02.2006, 08:46

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Dobro jutro!
A ste se vse včeraj napokale krofov in danes ne upate priznat grehov?
No, jaz sem jih tudi poskusila - kakšne 3 sem pojedla v celem denevu (pa ne tiste ogromne - manjše)user posted image  Potem bom pa spet v torek slabe volje, ker  se bo tehtnica ustavila pri istih kilah, kot prejšnji. Sicer pa, ob pustu enostavno moraš pojest kak krof. user posted image

Danes bo pa na jedilniku kar krompir - bom jedla restanega z zeljno zelenjavo. Sem še vedno sita, saj sem včeraj ob 21.30 pojedla zadnji krof. user posted image

Se beremo.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

26.02.2006, 08:58

clock-img

t_t_y

pencil-img

549

No, jaz sem se krofom uspešno uprla, čeprav smo bili pri enih na obisku in so nam ponudili glih sveže pečene. Sicer pa jih jaz letos sploh ne bom pekla, tko da me krofi verjetno ne bodo premamili, vsaj na napašen dan ne.

pozdravček

clock-img

26.02.2006, 09:13

clock-img

Anonimen

Jap. user posted image  Dva in pol. Lelaval, ne sekiraj se, jaz sem zadnjega ob pol enih. Pa za večerjo še sendvič, kot sem že včeraj povedala. No, v sredo je dan za pokoro. Mah kaj čmo, zdej se nom sekirala, kot sem rekla, zdej bom vsaj vedla zakaj kile stojijo.
Aja, navadnim krofom se komot uprem, jaz sem jedla ta čokoladne z vanilijevo kremo!
No, danes pa spet pomfri (wow, surprise a ne?) user posted image  in sojini polpeti!

clock-img

26.02.2006, 09:17

clock-img

Teni_

pencil-img

6466





Mene krofi ne premamijo, ker jih nimam ne vem kako rada. Včeraj sem bila pridna, danes bom tudi. Danes bo restan krompir in kakšna zelenjava. Ne vem še,kaj bo mama skuhala. Gremo danes tja na kosilo.


clock-img

26.02.2006, 10:24

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Hoj!

Tudi jaz se zaenkrat krofom zlahka odpovem.

Tisti moj petkov greh se sicer na tehtnici pretirano ne pozna, ampak v počutju pa. In sicer sem danes že ves čas lačna in tudi včeraj mi je bilo hudo preživeti ob sadju - tako kot na začetku diete. Ampak se ne dam! Še dober mesec do konca diete!


_____________________________

lp

clock-img

26.02.2006, 10:45

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Hothien, jaz sem delala krofe in jih neka napolnila z marmelado, nekaj pa z vanilijevo kremo (čokolade pa nisem dala gor, ker nisem prevelik ljubitelj čokolade user posted image ), tako, da sem jih morala prej poskusit, preden sem jih ponudila. user posted image  

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

26.02.2006, 10:49

clock-img

Anonimen

Ne, krofov pa res nisem jedla. Ni bilo prostora. user posted image
Pa niti maram jih ne preveč, razen tistih, ki so pečeni v pečici, ampak teh se že kar nekaj časa ne dobi več.

Danes solata s krompirjem, na debelo potresenim z drobnjakom. Za večerjo pa verjetno samo solata.
Se je treba grehov spokorit!

clock-img

26.02.2006, 10:51

clock-img

Anonimen

Lelaval, pri nas je pa mami delala krofe in me je poklicala naj pridem ponje, pa sem dva in pol jih pojedla... Tehtnica pa manj kaže danes! user posted image  Ampak sej vem, da me bo čez par dni tole teplo! user posted image

clock-img

26.02.2006, 12:21

clock-img

Maja0505

pencil-img

168

Živjo odločne.
Včeraj sem pojamrala, da nimam več volje, ker ............. sej še sama ne vem zakaj. Rada bi jedla! Mešano hrano. Meso in prilogo, krompir, riž, ... Kr kregajte me. Mogoče bo potem boljš. user posted image  Sej mi je hudo, da zdajle uničujem, kar sem si priborila v tem mesecu. Sam kaj čmo. user posted image
Danes sem do kosila pojedla mal mesa s kruhom, potem pa za kosilo meso in kuhano zelenjavo. Zdajle pa gremo k moji mami, ki ima goro finega peciva in tudi krofe-seveda. Zvečer bom taka kotuser posted image . user posted image  Kako se naj prepričam, da naj vstrajam? Z ogledalom? Sem že poskusila.
Oprostite, ker sem vas zamorila.
LP

clock-img

26.02.2006, 12:33

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Maja, nič nas nisi zamorila. Pridejo krizna obdobja in, če ne gre drugače se malo pregrešiš. Ampak res malo. Potem pa - (vsaj meni) ti da tehtnica novo motivacijo, da tako ne gre.
Jaz sem si pred dieto kupila dvojne kavbojke (moj se je smejal, če sem jih kupila za 8 - letno hčero user posted image ), pa sem rekla, da zame. Sem si mislila dat slike debelušk v hladilnik, omaro s sladkarijami, pa smo začele tukaj z dieto in sem na začetku tudi jaz podlegla sladkim skušnjavam (žal občasno še vedno user posted image ), in sem dobila odgovore za svoje grehe, da ne morejo razumet, kako se ne morem upret, ko pa je sladko vsak 4. dan na jedilniku. Pa še kako prav so imele.
Zdaj pa obojne kavbojke dobim normalno gor - prej  sem skakala vanje, pa niti pod razno niso šle niti skupaj v pasu, kaj šele zapret user posted image user posted image . user posted image  Res, da sem po izgubi kil čisto na dnu lestvice, pri postavi se mi pa pozna ( se  tolažim, da so kosti težke, špeh pa bolj lahek user posted image ).

Kar si se pregrešila, si se že, zdaj samo glej, da v bodoče tega več ne bo. Pa malo s telovadbo poskusi kaj popravit.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

26.02.2006, 12:55

clock-img

*pepelka*

pencil-img

1225

Ne boste verjele, da mi je tudi tokrat uspelo brez grehov. Tudi krofom sem se uprla. Našim sem pa miške cvrla, sam so mi vse pobegnile, tako da jih nisem jedla.

clock-img

26.02.2006, 18:15

clock-img

Mel_A

pencil-img

108

Hmmm, moje miške so ble bolj lene sorte... al pa sem bla jaz prehitra. Sem jih prej po kosilu cvrla, pa sem jih zdej kar nekaj pojedla, pri 5 sem nehala štet, ufff. Pa sej ni, da me zdej moralni maček daje, ampak sem tko sita, imam pa še krompirjevo solato od kosila, ki jo bo najbrž moral pojest možek, sicer bom jaz počla.
Sem primla prvo miš in sem si mislila, ah, sej ne bom, bom samo povohala... Pa sem jo odložla. In tako ene trikrat. Pol sm jo pa uničla. Nisem mogla otrokom (ki so prišli na vrata) ponudit, pa da bi ble not še surove, ane? user posted image Pa sm jih probala full, po moje ed vsake runde cvrtja po eno. Kaj pa vem, enih 7, 8, sem jih maznila. Sej vem, da ni ok, sam je blo pa to prvič v celi dieti (če odmislim obilnejše OH večerje), da sm ga tok usrala. No, vem tudi, da ni dobra tolažba, ampak... sej bo kmalu vodni. Pa še sadni prej. Hmm, vidim pa, da je pust itak naredil nekaj žrtev, pa rojstni dan... Selena, vse najboljše (čeprav z zamudo)!!! Hja no, zdej smo ga malo posračkale, od zdej naprej pa spet z močno voljo dalje, ane?
Jutri pa peresniki z bučkino omako, za večerjo pa... ne, ne mislim se ji odpovedat, že tako bom imela 2 dni dost hudo pokoro potem... Končno sem kupla "Taškin" sladoled in se ga bom pošteno najedla. Mogoče bom še en mali krof. Če mi bo glih prostor v želodčku ostajal user posted image


_____________________________

En sam pogled nanj in svet je naenkrat lepši...

clock-img

26.02.2006, 19:30

clock-img

taška30

pencil-img

2758

Hojla, dečve!

Mene pa tale pust sploh ne prizadane, pa mi je včeraj tašča prinesla 10 domačih krofov, dišečih, pa sploh nisem trzala. Hecno. Sem se držala sira. Zadnjič na OH večerjo sem ji pa zmazala štiri komade-kupljenih.

Jaz sem pa včeraj zvečer pogruntala (ne vem sicer zakaj tega že prej nisem videla), da moj rojstni dan (jutri) pride točno na OH dan. Kaj lepšega!user posted image  Vidiš Selena, jaz imam srečo. user posted image  Tako, da jutri zvečer zmažem še ostanek krofov (jih je še 5user posted image ), pa še sladoled, pa še kaj. Ne bom se šparala na rojstni dan (no, saj se tud drugač ne user posted image user posted image ), sploh, ker itak sledi sadni in vodni dan.

Danes sem 'krompirčkala' in še bom - zdajle, vsak čas.

Lp, Taška

clock-img

26.02.2006, 21:00

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Moram povedat, da sem res prava user posted image  - sem bila na maškaradi in narezka se nisem hotela niti dotakni, maznit pa sem morala 1 krof, 1 princesko (ker jih že 10 let nisem jedla) in še 1  kos drugega peciva, doma pa še 2 krofa - majhna. Komaj čakam, da bo pust mimo in z njim moja krofovska požrešnost. user posted image  Verjetno pa mi je tudi malo v glavo stopilo, ko mi že vsi pravijo, da sem dosti shujšala, pa kak sem fajn shujšala,.. , pa si mislim - to pa mi ne bo škodilo in se pregrešim. user posted image  Ampak z dieto grem do konca.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

26.02.2006, 21:38

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Še en greh imam na vesti - 1 dcl kuhanega vina. Ne morem zatajit nič. user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

26.02.2006, 22:19

clock-img

Maja0505

pencil-img

168

Punce, nič se ne sekirat, če jeste krofe. Sem prejle eno tako mastno slišala na ločevalno dieto....je Amanda pri Mariju povedala, da krofe lahk jeste, sam najprej krof, pol pa  žlico marmelade. Po šesti uri pa vseeno lahk jeste, sam uro nazaj prestavte, sej krofi tko al tko ne vedo, kolk je ura.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image Tole je pa za moj mešani (z vsesplošno pojedino) dan. Ni da ni - bi lahk rekla. Jedla sem od klobas, sira, kruha, krofov, tortic, ..... Fuj packa, čunka... user posted image Mislim, a res morem tolk žret.user posted image Jutr pa upam, da me bo spametoval.user posted image

clock-img

26.02.2006, 22:48

clock-img

t_t_y

pencil-img

549

Joj, kaj vam pa je odločnim? Jaz sem danes mela čokoladno kroglico že v ustih, pa sem jo plunla ven, ve pa po 2, 3, in ne vem kolk krofov še. Ja kakšen zgled pa bomo na novo pridruženim. No, bom pa kr mal užaljena v torek, če mi bodo meni kile stale, kot mi zdej že 2c tedna, vam bojo pa padle...

lp

clock-img

26.02.2006, 23:01

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

t_t_y - meni bodo kile narasle (in ne padle ali stale) user posted image  In za vse bom krivila krofe in 'fašenk'.  user posted image user posted image  
Maja0505, če je Amanda rekla, da bi uro prestavili, bi lahko še vago nastavili, da bi kazala zaželjeno težo. user posted image
Saj sem jaz v ustih tudi že imela meso, pa sem ga ven pljunila. Okusila pa sem ga le. user posted image user posted image

Jaz si z grehi delam zalogo za sadni in vodni dan. user posted image user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem