cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

ODLOČNE, 81. dan - OH

clock-img

24.03.2006, 06:14

clock-img

Anonimen

OH!!!!! Pizza sladica! user posted image
NO, ker nimam sploh več apetita za določeno hrano, sem včeraj mela OH in danes mam OH, s tem da je bil včeraj pač brez sladice.
Danes se torej predzadnjič v tej dieti sladkamo!!!!!!!!!!!!!!
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

clock-img

24.03.2006, 06:23

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Ne vem, če mi danes pripada kaj sladkega, ker sem včeraj preveč.
Sem se včeraj hotela postit po luni, pa ni uspelo. user posted image  Sem bila peveč požrešna. Zjutraj sem že sladico, pa popoldne meso, pa sladko, zvečer pa topli sendvič user posted image
Me je prav sram priznat včerajšnje grehe, a bi me vest pekla, če bi bila tiho.

Danes pa bom verjetno kar normalen OH dan imela. Če bom, bom za koslo pizzo ali pa mlince - se mi prav luštajo, zvečer pa  - sladko - jasno.
Čeprav si zaslužim vodni dan.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

24.03.2006, 06:37

clock-img

Teni_

pencil-img

6466





Jaz včeraj nisem jedla nič, sem pa pila kavo in coca-colo (na srečanju).

Danes pa seveda pica. Upam, da bom vzdržala do 12. , ker je Nika danes malo bolj zgodna.


clock-img

24.03.2006, 06:54

clock-img

*pepelka*

pencil-img

1225

Dobro jutro
 
Spolh ne vem več kaj naj jem. Za kosilo bom polento, ali pa testenine. Še ne vem. Za večerjo pa sladico, ki jo bodo pripravili naši otroci. Imamo namreč prireditev ob materinskem dnevu, po njej pa pogostitev, ki jo pripravljajo otroci. Imam pa res srečo, da je to ravno danes in ne jutri, saj bi se bilo drugače potrebno sladici izogniti.

clock-img

24.03.2006, 07:36

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Tudi mi bomo danes pico. Testo bom naredilaiz pirine moke, gor pa kot ponavadi: jajčevci, gobe, beluši, paprika in kapre.

Za večerjo pa sem možu spekla mafine, jaz pa grem na maturantski ples in bom že našla nekaj primernega za pojest (pa malo tudi grešila verjetnouser posted image ).


_____________________________

lp

clock-img

24.03.2006, 08:04

clock-img

Anonimen

Joj, kok smo hecne! Sploh ne vem, če si se zaslužimo ime ODLOČNE! user posted image
No, prov velik se ne sekiram, ker danes pa res dobim stojalo za prah (orbitrek) in začnem migat, tako da upam, da bo šlo še od tega dol!
Pa jutri mamo kao en pohod, no kake 3 do 4 ure bomo hodili, ampak bolj počasi user posted image , ker je nekaj upokojencev zraven.

clock-img

24.03.2006, 08:25

clock-img

t_t_y

pencil-img

549

Hoj, moja vodna dneva ki sem ju nameravala imet včeraj in predvčerajšnjim, mi nista ravno uspela, tako da grem danes naprej z OH dnevom (ki upam, da bo po reglcih).

lp

clock-img

24.03.2006, 08:28

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Jaz imam tudi orbitrek in mi ga uporabljam ene 3x tedensko. Se mi zdi, da se precej pozna - v bokih sem v teh 80 dneh izgubila 10 cm. Imam ga pa postavljenega tako, da lahko zraven gledam tv. Uživaj v rekreaciji!

_____________________________

lp

clock-img

24.03.2006, 11:15

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Hothien - jaz imam malo drugačno stojalo za prah - sobno kolo. Se spravim gor, pa zraven gledam TV. Ptem pa me moj spomni, da morm gonit. Jaz pa mu rečem, da nisem kriva, če je kalnec navzdol -takrat pa ne rabim migat. user posted image

Za kosilo bom pa mlince (brez mesa in vsega). Za sladico pa še ne vem. Moj user posted image  ima jutri RD, pa sem mu že rekla, da lahko nazdravim z njim kvečjemu z rumovim loncem. user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

24.03.2006, 11:35

clock-img

Mel_A

pencil-img

108

Včeraj vse po normativih user posted image Sem pa zarad laufanja okrog dohtarjev imela kosilo bolj pozno (porova rižota in motovilec s fižolom), ob 15h (ponavadi že okrog 12h). Potem pa sem zvečer imela še aerobiko, tako da večerje nisem niti jedla, ker bi blo prepozno in bi mi potem med skakanjem hodil riž gor user posted image user posted image user posted image Sem se pa odlično počutla, ko me ni nič tiščalo, skakala sem pa ko en kenguru user posted image
Torej, danes špageti z bučkino omako (se mi je ta jed prav priljubila in zadnje čase na OH dan jem vedno to za kosilo), za večerjo je pa moja sestra naredila skutno torto z breskvami in bebi piškoti (podobno kot šarlota). Dva kosa imam v hladilniku, njam njam!


_____________________________

En sam pogled nanj in svet je naenkrat lepši...

clock-img

24.03.2006, 11:43

clock-img

Pia67

pencil-img

1098

Hvala bogu, dnevi postajajo daljši, tako, da ko malčica zaspi okoli pol sedme zvečer, jo jaz mahnem na tek. Še bolje pa je zjutraj, ko je še blato pomrznjeno. Vendar moram prosit mamo, da mi jo popazi. Skratka, komaj čakam, da se zavihtim na kolo.

Kile so še vedno minus 6,3. Imam še mesec dni do konca in mislim, da mi bo z več gibanja ratal prit na BMI 21. Skrbi me le celulit, ki se je pojavil na trebuščku (prej ga nisem imela). No, kopalke v enem kosu bi že rešile problem, ampak raje imam nudistične plažke. Itak pa se najde košček samote za vodo.

Važno je, da smo si všeč in se imamo rade.

Damjana

clock-img

24.03.2006, 15:44

clock-img

tiktak

pencil-img

268

Jaz sem tudi včeraj grešila in sicer sem za večerjo   pojedla kos torte in 2 deci vina ( pri sosedi na rojstnem dnevu), aja, tudi po kosilu sem pojedla nekaj čokolade in piškotov. Tako, da danes sladica odpade in bom rajši še malo špagetov, ki so ostali od kosila in veliko skledo solate (upam user posted image ).

clock-img

24.03.2006, 15:52

clock-img

*pepelka*

pencil-img

1225

Joj, kok smo hecne! Sploh ne vem, če si se zaslužimo ime ODLOČNE!



Ja no, upam, da si ga. Jaz sem si že z neta knjigo dol potegnila za naslednjih 90 dni po dieti. Če jo slučajno katera, rabi naj mi sporoči na zs.

clock-img

24.03.2006, 17:25

clock-img

taška30

pencil-img

2758

IZVIRNO SPOROČILO: hothien
Joj, kok smo hecne! Sploh ne vem, če si se zaslužimo ime ODLOČNE! user posted image



Ja, si zaslužimo! user posted image  Za odločnost in vztrajnost, kljub temu da ga vmes sračkamo, ne vržemo puške v kuruzo in gremo najprej - do konca! Go girls! Še 9 dni!

Jaz danes jedla testenine z bučkami, zvečer pa še ne vem kaj vse, vem, da bom maksimalno uživala ob sladkarijah in Sanjski ženski.user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem