cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

ODLOČNE, 77. dan - OH

clock-img

20.03.2006, 08:51

clock-img

Anonimen

Torej... raje sploh ne bom razlagala, lagala pa tud ne. Punce, rabimo motivacijo, da zdržim še ta slaba piškova dva tedna.

Jutri je tehtanje, itak bom slabe volje, tak da....

No, danes zagotovo ne grešim! user posted image

clock-img

20.03.2006, 09:01

clock-img

*pepelka*

pencil-img

1225

Dajmo punce. Pa ja navte obupale teh nekaj dni pred koncem. A smo, al nismo ODLOČNE?

clock-img

20.03.2006, 09:10

clock-img

Teni_

pencil-img

6466





Mene že tudi pošteno muči vztrajnost. Nekako več nimam volje.

Danes bo spet pica, zvečer pa tortica.


clock-img

20.03.2006, 09:14

clock-img

rikica

pencil-img

294

Jaz sem tudi že čisto brez volje,čeprav včeraj nisem nič prav jedla,danes pa še bolj ne bom.Namreč danes grem po iztečeni porodniški,prvi dan v službouser posted image user posted image user posted image Ne morem povedat kako mi je hudo.Pa imam super službo in delo,ki ga z veseljem opravljam pa mi je vseeno kriza.Eh saj bo že ne?Čez en teden sploh ne bom več vedela,da sem bi
la tako dolgo doma!
Kar se kil tiče nimam pojma kakšno je kaj stanje,bom jutri videla.
Uživajte punce!!

clock-img

20.03.2006, 10:28

clock-img

Anonimen

Ja, mene tudi daje. Včeraj zvečer je bil vse prej kot Š dan. user posted image
Tudi sicer opažam, da bi kar jedla nekaj, kar ni v dieti. Na B dan bi jedla sadje, na OH se mi zdi, da mi manjka beljakovin,...
In študiram, kako bi doseženo vsaj obdržala.

clock-img

20.03.2006, 10:39

clock-img

Anonimen

O, punčke, poskusite zdržati še ta dva tedna, da začeto dokončate. Tako kot je treba, da se človek dobro počuti. Če ste se že toliko matrale ... saj dva tedna ni več veliko. Stisnite zobe.
Pozneje pa sem nam pridružite na Montignacu.

clock-img

20.03.2006, 10:46

clock-img

taška30

pencil-img

2758

No, me veseli, da nisem edina, ki ima že poln kufer vsega.user posted image

Sicer nisem grešila , razen mal čokolade v soboto, ampak tako sem NAVELIČANA. Non stop eno in isto na jedilniku. Prejšnji teden sem šla dat kri (zaradi ene druge stvari) in imam hemoglobina 116. Kar sicer ni zelo kritično, ampak vedno sem ga imela 140, čeprav sem vegi in se mi zdi, da je to posledica te diete. Ker jem premalo mlečnih izdelkov. Vsake štiri dni jem sir in to je vse. Včasih sem jogurt in sir vsak dan, pa muslije, zdaj ta kombinacija odpade.

Tečna sem. Ampak zaenkrat še odločena, da zdržim do konca. Čeprav res res že sita vsega. Tud to, da je danes OH dan, me ne veseli. Dost imam že pic. Ah, bom nehala težit.user posted image

Lp, Taška

clock-img

20.03.2006, 11:52

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

Dejmo, punce, samo še 14 dni, ne ga zdaj sračkat!!! Saj to bo mimo, kot bi mignil - poglejte, kaj vse je že za vami! Čisto malo še, dejmo, dejmo!

clock-img

20.03.2006, 12:04

clock-img

Anonimen

Ja, jančika to rabmo! Spodbudo, pa še eno brco v rit! Vsaj jaz! user posted image

clock-img

20.03.2006, 12:18

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

:smajli, ki našutira z vso močjo:

Seveda za vsako posebej, če rabiteuser posted image .

clock-img

20.03.2006, 14:42

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Ojla odločne.
Jaz pa prav ponosno povem, da me ne dajejo skušnjave (začuda user posted image ) in ne grešim. user posted image  Samo internet nam ni delal, pa se nisem mogla nič javit.
Za Z sem pojedla grapefruit, pravkar sem se nažrla pizze user posted image , za večerjo pa bojo verjetno kar piškoti (tisti s koščki čokolade), ker sem mislila pečt pecivo, pa sva se z mojim potepala po mestu, pa še na pogreb sva šla.  (bom itak že čez 4 dni imela priložnost za pečt user posted image ). Sem si že za pizzo zjutraj pripravila testo tako, da sem ga samo še v pečico dala, ko sem prišla domov.

Ja punce, ta 2  tedna bomo pa ja še odločne. user posted image  Bomo za Veliko noč brez skrbi lahko jedle vse od  A do Ž brez, da bi grešile. user posted image

Se beremo.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem