cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

ODLOČNE, 59. dan - (B)

clock-img

02.03.2006, 05:25

clock-img

teja dbv

pencil-img

15

Dobro jutro!

Prav polna energije se počutim po očiščevalnem dnevu. Uspelo mi je brez hudih skušnjav. Poleg vode sem spila le dve kavi z mlekom.
Danes pa beljakovine - to imam najraje.
Prijazen dan vsem želim!

clock-img

02.03.2006, 06:08

clock-img

Teni_

pencil-img

6466





Dobro jutro. Kaj zdaj, smo odločne, ali ja. Je uspelo!!!!! Jaz sem danes polna energije in ponosna sama na sebe, ker sem vzdržala. Sem bila nekako zjutraj brez volje, potem pa se je ta samo stopnjevala.

Komaj čakam na današnje kosilo. Bodo zrezkki, samo še ne vem na kak način.


clock-img

02.03.2006, 06:25

clock-img

Anonimen

Jutro!user posted image

user posted image  

Uspelo nam je! Tudi meni! Popoldan sem bla sicer grozno lačna, potem pa sem spila kavo in je blo spet OK in sem komot zdržala. Danes pa zrezki, ja! Tud jaz še ne vem na kak način, morda pa kar po dunajsko, za nagrado! user posted image
Aja, pa še minus na tehtnici je poskočil!!!! user posted image  user posted image  user posted image

clock-img

02.03.2006, 07:24

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Evo še mene. Včeraj se nisem mogla javit, ker je tehnika zatajila.user posted image
Sem pa zdržala vodni dan brez problemov - in, kot je napisala Hothien: minus na tehtnici je poskočil. user posted image   Nisem si mislila, da bo šla teža pod to cifro, a vem, da bo mogoče šlo malo gor po B dnevu. user posted image
Za kosilo se obetajo zrezki (pa spet ne bo nič s 40-dnevno dieto do Velike noči user posted image ). Meni se sicer lušta pohan sir. Bomo videli. user posted image


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

02.03.2006, 07:58

clock-img

Pia67

pencil-img

1098

Živjo!

Mene pa je zvilo, ob 16. uri sem popila redko zelenjavno juho. Dan prej sem tekla in sem zgleda pokurila ves cukr v sebi, potem pa je bil naslednji dan malce vrtoglav. Zvečer pa sem se nalivala z vročim čajem. Tehtala se nisem, bom pa ziher imela fitnes, ko bom kidala novozapadli sneg. Prav romantično je zunaj.
Danes tuna+zelenjava.

Damjana

clock-img

02.03.2006, 08:10

clock-img

*pepelka*

pencil-img

1225

Dobro jutro
 
Uspelo mi je. Ni bilo nobenih posebnih težav, čeprav sem čutila malce lakote, a je vseeno šlouser posted image user posted image  Danes pa si bom pripravila meso, vendar tudi jaz še ne vem na kakšen način.

clock-img

02.03.2006, 08:19

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Jutro punce!
Lakota včeraj je bila ogromna, vendar sem zdržala samo ob nesladkanem čaju. user posted image user posted image user posted image Me je pa spet zeblo za znoret. Jaz grem na vodni dan vedno spat v pižami in z volnenimi nogavicami na nogah, pa se še tresem.

Danes pa bom naredila sataraž (s pelati kot ste mi predlagale na forumu). Belo kavico sem si že privoščila, dopoldan enkrat bom pa pojedla najbrž kakšno jabolko.

Bravo za vse nas ki smo res ODLOČNE

user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image

clock-img

02.03.2006, 08:45

clock-img

Mel_A

pencil-img

108

Dobro jutro! Mislim, da bi se Odločne lahko preimenovale v Uspešne user posted image , ker smo res pridne. Jaz bom danes za kosilo čevapčiče z ajvarjem in čebulo, komaj čakam. Sem pa zdaj pojedla eno mineolo in spila eno veliko šalco Hippovga čaja za dojenje (sej vem, da ima mal cukra, ampak...), mogoče bom čez en čas še eno mineolo popapcala.
Drugač pa počutje super, nič glavobola, kombinacija sadni+vodni se pa tud na tehtnici fajn pozna. Sicer bo šlo dans spet gor, ampak pomembno je, da se premika. Dol, ne gor user posted image  

_____________________________

En sam pogled nanj in svet je naenkrat lepši...

clock-img

02.03.2006, 08:55

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Mel_A, jaz sem si včeraj privoščila 2 kozarca čaja za dojenje (čeprav vsebuje sladkor). Bi moj otrok še shujšal ob vodenem mleku. user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

02.03.2006, 09:12

clock-img

Anonimen

No, pa je mimo... uspešno seveda. user posted image
Pa kg in pol manj od dneva prej kaže. Se je torej res splačalo.

Danes riba, koromač in solata, za kosilo pa sir in solata.

clock-img

02.03.2006, 10:00

clock-img

t_t_y

pencil-img

549

Oj, ja moj včerajšnji dan je bil tudi uspešen, čeprav sem pripravljala tako fajn "slavnostno" večerjo za taščin rojstni dan. So se vsi ful napapcal, jaz pa............nič, ob vodi in čajih.

Danes bo pa verjetno kar sir na jedilniku - ful mi manjka mlečnih izdelkov, tko da jih ponavadi na B dan jem , meso sem do zdej mislim da samo 2x.

pozdravček

clock-img

02.03.2006, 10:41

clock-img

taška30

pencil-img

2758

Jaz sem pa danes izjemoma stopila na vago, čeprav drugače to počnem le ob torkih in user posted image user posted image user posted image  zagledam svojo ciljno težo -10kg!!! Seveda bo v torek več, ampak sem kljub temu veseeela!!! A mi pripada drugo mesto?user posted image  Najbrž danes ne šteje, ne?user posted image

Danes pa nisem čisto nič lačna in se kar ne morem pripravit, da bi pojedla neko sadje, komaj pa čakam na kosilce s sirom, njami.

Res smo dobre, punce, da tako uspešno preživimo vodni dan. Bravo za nas!!!

Pozdravček, Taška

clock-img

02.03.2006, 12:47

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Moja pečenka pa že tako diši...   user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

02.03.2006, 13:38

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Danes je kuhal moj mož: na kislem zelju pečena vratovina. Njami! 

_____________________________

lp

clock-img

02.03.2006, 13:54

clock-img

ANDREJA*

pencil-img

139

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image uspel je vodni dan!!!!user posted image user posted image user posted image vidim, da ste tudi ve pridne!! tudi selena tebi je uspelo je pomagalo kreganje...............................user posted image user posted image no danes pa zajček v obari pa solatka!!!!!kar sama sebi sem všeč, da mi je uspelo.......zato pa sem dobila zvečer tak glavobol, da ne morem povedat!

clock-img

02.03.2006, 14:28

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Jaz sem ravnokar popapcala kosilce - sataraž. Mmmmmm, kako je bil dober. Sem ga naredila toliko, da ga je ostalo dovolj še za večerjo.  Upam samo, da bom dovolj zgodaj nazaj doma, da ga bom lahko pojedla.

clock-img

02.03.2006, 18:15

clock-img

ANDREJA*

pencil-img

139

selena kako si pripravila koromač????hvala za odgovor

clock-img

02.03.2006, 21:06

clock-img

tinadvojčica

pencil-img

794

Pozdravljene!
Tudi meni je uspel vodni dan in tako sem danes hodila prav važna okrog.No važno da sem zdržala danes sem pa jedla pleskavice pa čebulo pa paradižnik.Mnjami.
Jutri bom pa riž z Uncle Bens omako sladko kislo.Za večerjo pa seveda isto.

No lep pozdravček pa se slišimo ODLIČNE babe.!!!!!

clock-img

02.03.2006, 21:24

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Spet je za mano uspešen dan. Kako je dober filing, ko mi dnevi spet uspevajo. Upam da je to dober znak za ta tretji del diete in bo tako tudi rezultat dober.

Sem si pa ravnokar dala kuhat krompir za jutri. V službi bom vsaj do 17. ure, potem grem še po malo in preden pridem domov bo ura že čez 18. Ker do takrat ne mislim biti samo na sadju, si bom pripravila krompirjevo solato in si jo bom nesla s seboj v službo. Bom pa dala notri malo manj čebule kot običajno, da slučajno ne bo kaj pritožb.user posted image

clock-img

02.03.2006, 21:58

clock-img

Suzi*

pencil-img

4556

No, za mano je danes uspešen dan. Ampak je pa ful težje se držat diete ko si v službi pa si odvisen od hrane ki jo dobiš. user posted image  Sicer sem pa na ciljni teži in se tako zelo pa spet ne obremenjujem.

Jutri pa se bo tudi zame upam da kaj našlo za jest....


Bravo za vse Odločne!!!!! user posted image user posted image  Meni se včerajšnji dan oprosti, ker sem bila prva na željeni teži, a ne????? user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem