cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

ODLOČNE, 56. dan - OH

clock-img

27.02.2006, 07:25

clock-img

Anonimen

user posted image  OH! Pizza! Slano pecivo! Sladica! user posted image

Čez dva dni pa vodaaaaaaaaa. user posted image  Ko se bodo poplačali vsi grehi za nazaj in naprej.
Danes torej, končno spet sladko, po sobotni krofomaniji danes brez slabe vesti sladiceeeeeeeeeeee! Takšne in drugačne!
Tehtnica - me je dohitela (beri Sobotni krofi) user posted image

clock-img

27.02.2006, 07:45

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Tehtnica - me je dohitela (beri Sobotni krofi)


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Hothien, pazi, da te ne bo prehitela. user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz bom pa verjetno kar špagete (kuham še za tasta, pa imam v zamrzovalniku le pizzo zase - zelenjavno, delat pa se mi je ne da). 
Zvečer pa - ja kakšen krof bi se priligel user posted image  (se jih bom do naslednjega pusta preobjedla)user posted image


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

27.02.2006, 08:13

clock-img

*pepelka*

pencil-img

1225

Jaz bom pa danes pizzo, oziroma nekaj slanega. Za večerjo pa sladico.

clock-img

27.02.2006, 08:25

clock-img

Teni_

pencil-img

6466




Dobro jutro. Danes bom spet pico, zvečer pa še ne vem. Nekaj sladkega 100%, ampak ne krof.user posted image


clock-img

27.02.2006, 10:26

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Punce, jaz pa o vikendu raje ne bom govorila, saj sem že poosebljen krof.user posted image  Danes za kazen zame sladice ni, saj sem se krofov najedla še za naslednji pust. Vsega pa je kriva tašča, ker peče tako dobre krofe.user posted image

clock-img

27.02.2006, 11:01

clock-img

ANDREJA*

pencil-img

139

ja tejčica sva že dve.......ampak dones so zopet krofi..............pol jih grem speč, pol na maškare bo samo sadje; razen, če so krofi tud sadje pol ni dilemeuser posted image user posted image user posted image .....ja pol pa pride pepelnica....samo voda........ja kako se prazniki ujemajo tokrat z dieto!!!....lepo se mejte

clock-img

27.02.2006, 11:07

clock-img

Jessy

pencil-img

6727

Punce, kaj pa ve date na pico? Jaz štartam v sredo z dieto, pa me zanima, če lahko na pico dam poleg pelatov tudi papriko in svež paradižnik??? Kaj pa olive in gobice, pa kisle kumarice?
Ko sem ta prvič hujšala po tej dieti, sem na pico dajala tudi sir, tokrat pa bom skušala brez takih grehov, zato me zanima, če je zgoraj našteto dovoljeno!?!?

HVALA! Pa korajžno naprej! Ste že v finišu! Kolk sm vam fovš, ker me pa šele štartamo!

clock-img

27.02.2006, 11:10

clock-img

Pia67

pencil-img

1098

Živjo!

Krofi, ne hvala. Enkrat sem sem jedla za zajtrk trojanskega in potem šla v Logarsko dolino. Še predno sem se podala na pot proti Okrešlju sem pustila vsebino želodčka pod Rinko. In od takrat mam mir. Miške pa so bile tudi vesele, saj zgodaj spomladi nimajo kaj dosti za pod zob.
No, sam da vem kdaj bo napočil vodni dan, mal sem bila v dilemi user posted image

Ni panike, danes pa testenine z rukolo, zvečer pa najbrž polnozrnat kruh s pečeno zelenjavo.

Kile gredo dol!!!

Damjana

clock-img

27.02.2006, 11:39

clock-img

breda

pencil-img

40

Jessy, vse to lahko daš na pizzo, edino za olive nisem prepričana. Bo mogoče še katera odgovorila. Lagko daš tudi veliko čebule, pa bučke, melancane.... Skratka se da naredit zelo okusno tudi brez sira.

clock-img

27.02.2006, 11:49

clock-img

Anonimen

Tud olive in gobice lahko. Vso zelenjavo pač. user posted image

clock-img

27.02.2006, 12:00

clock-img

tinadvojčica

pencil-img

794

Joj komaj čakam da naredim pico.Si jo vsakič tako želim skoraj bolj kot sladico.Včerajšnji dan je bil brez greha ,sobota je bila pa grešna saj sem šla ven in malo popila.Ampak saj zato sem pa že tri dni na orbitreku po pol ure.Upam da bo kaj pomagalo.
Glede pice je pa tako da lahko daš gor vso zelenjavo ki jo želiš.Jaz dam na koncu gor še tržaško omako in je vse skupaj SUPER!!!!!!


Lepo se najejte jaz grem pripravljat!Mnjam!

clock-img

27.02.2006, 12:16

clock-img

Suzi*

pencil-img

4556

Ojla, punce. Čez vikend se nisem nič javila. Moram pa zdaj nadoknadit. Vikend je bil kar ...no, težko je blo zdržat. Sem bila cel čas lačna, pa ful me je mikalo grešit cel čas. Pa sem se prebila z manjšimi grehi. Za sadni dan sem jedla kuhano zelenjavo, na B dan poleg dovoljenega meseka in zelenjave tudi 5 kroketov, včeraj za V pa zraven sklede solate še kruh. user posted image  Ampak glavno, da nisem sladkarijam podlegla. Vidim, da vas je veliko grešilo. Jaz sem se pa za te moje malenkosti cel vikend sekirala. user posted image  user posted image  No, zdaj mi je pa kar odleglo. user posted image  


Danes bo za K pica. Se mi že od prejšnjega OH dneva ful lušta (sem jedla testenine), tako da moram to jest, drugač bo kriza za naprej. Zvečer me pa čakajo kremšnite, pa krof, pa štrudel...... Se bom danes tudi jaz napokala do amena. user posted image  user posted image

Taška, vse najboljše za RD!!!!!! Ti imaš pa res srečo, da na OH dan praznuješ. user posted image  Privošči si vse in v nenormalnih količinah!!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  



_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

clock-img

27.02.2006, 12:16

clock-img

Jessy

pencil-img

6727

Super, hvala!!!

clock-img

27.02.2006, 16:02

clock-img

taška30

pencil-img

2758

Hojla, bejbe!

No, torej, jaz danes praznujem (na OH dan, juhej - eni imamo pač srečouser posted image ) in zato vsaki pošiljam en kos user posted image za zvečer. Po želji, ponujam sacherce, čokoladne bombe, sadne rolade, kremšnite, ježke, indijančke, tudi krofe, kot berem ste čist nore nanjeuser posted image ...kar si izberete.user posted image

Seveda imam namen grešiti (vsaj količinsko, če ne še kaj več). Do sedajle namreč še nisem, zajtrk in kosilo sta bila povsem po predpisih (testenine).

Suzi* hvala za čestitke.user posted image

Lepo se imejte, Taška31user posted image

clock-img

27.02.2006, 16:08

clock-img

t_t_y

pencil-img

549

Taška30 (oz.31), vse najboljše, sem čist spregledala da praznuješ. Kot sem napisala že ostalim , ki so v času diete praznovale želim tudi tebi, da dosežeš zaželjen cilj s kg.

pozdravček

clock-img

27.02.2006, 16:31

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Taška 31 VSE NAJBOLJŠE!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

lp

clock-img

27.02.2006, 16:31

clock-img

Anonimen

user posted image user posted image user posted image
user posted image

clock-img

27.02.2006, 17:29

clock-img

rikica

pencil-img

294

Taška 31 vse najboljšeuser posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Hvala za kremšnito,ful je bila dobrauser posted image user posted image user posted image
Torej večerjo sem že imela,ker nisem mogla več čakat.Saj sem kosilo imela že hitro,tako da ni panike.Čez vikend pa sem grešila 100 na uro.Tako kot ostale večino z krofi.Saj jutri in v sredo se bom "spucala".Me prav zanima kaj bo jutri vaga pokazala.Minus ne more bit glede na grehe,upam da ni šlo kaj gor.Sem pa pridno telovadla.Bomo videli.
   Punce fajn se najejte danes,ker zdaj dva dni bo bolj "bogo".Pa lep dan še naprej!

clock-img

27.02.2006, 17:35

clock-img

Anonimen

Taška31, vse najboljše!
Jaz sem danes jedla veliiiiiiiiiiiko tetstenin (tistih ta dolgih, ta nakravžlanih)  s paradižnikovo omako z olivami in kaprami. Zelo dobro.
Ampak sem ravno dobro pojedla, tako da bo zvečer samo kakšen piškotek padel.
Drugače sem si pa zadnje dni malo preveč všeč ratalauser posted image , kar posledično vodi do ogroooomne lakote in seveda ...user posted image  Ampak bo že. Enkrat.

clock-img

27.02.2006, 20:20

clock-img

Anonimen

Taška31, vse najboljše pa da bi kg kar leteli proč. user posted image

Jaz sem se danes podložila čeprav se mi ne bi bilo treba. Za kosilo pizza in še dve žemljici (jah, kruha nisem jedla že celo večnost), za večerjo pa 4 palačinke in 2 jogurta.
Jutri in pojutrišnjem pa stradamo. user posted image  Sem si za popoldan splanirala zobozdravnika, bom itak tako zatečena, da ne bom imela nobenega apetita.

clock-img

27.02.2006, 23:06

clock-img

Suzi*

pencil-img

4556

IZVIRNO SPOROČILO: Selena

Jutri in pojutrišnjem pa stradamo. user posted image  Sem si za popoldan splanirala zobozdravnika, bom itak tako zatečena, da ne bom imela nobenega apetita.



Selena, ti pa imaš taktiko, ja. user posted image  No, tudi jaz sem podobno izbrala, ker imam tudi jaz jutri zobarja. user posted image   user posted image  Upam, da bova preživele.


Moj današnji dan je bil pa malo čuden. Zajtrk pomaranče, K krof in štrudel, malica: juha brez zakuhe, V zelenjavna pica. Sem malo obrnila obroke. Zdaj pa mislim, da se bom še s kremšnito do konca nabasala. user posted image  Ja, je treba kaj pojest, da bom lahko 2 dni zdržala..... user posted image   user posted image

Taška31, me zanima, če si še cela, al si se razpočila od sladkarij??? user posted image  

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

clock-img

28.02.2006, 00:44

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Taška 31 - vse najboljše user posted image . Upam, da si se napokala torte, jaz sem se je za svoj RD - kljub dieti. Ti je oproščeno, če si zmazala kak kos več. user posted image

Jaz sem za kosilo pojedla ogromno špagetov s  polivko in veliko skledo solate.
Za sladico pa sem pospravila vse piškote in napolitanke, 2 koščka peciva in 2 rum-kokos bombona. Jedilne čokolade pa nisem imela več kam dat. user posted image  Prav občudujem tiste, ki lahko na silo bruhajo.
Upam, da se ne bom jutri user posted image , ko bom stopila na tehtnico.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem