cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

ODLOČNE, 52. dan - OH

clock-img

23.02.2006, 07:38

clock-img

Anonimen

 
user posted image Spet je za mano en dan brez greha! user posted image  Na začetku mi je blo mal čudno, da smo se poimenovale odločne, sedaj pa vidim, da nam to ime zelo pristaja. A je katera preštela koliko nas je še v tej skupini?
No, danes je končno spet OH dan. Za kosilo bo neko slano, česnovo pecivo, za večerjo pa najbrž kremšnita pa še malo sladoleda. Ja, edin moj greh je na OH dan sladica, ker je je malenkost preveč. user posted image  Ampak vmes pa res ni grehov spljoh! user posted image

clock-img

23.02.2006, 07:48

clock-img

*pepelka*

pencil-img

1225

Dobro jutro
 
Tudi moj dan je minil brez greha. Joj, danes pa sploh ne vem kaj naj jem. Morda bodo testenine z gobovo ali zelenjavno omako. Za večerjo pa verjetno kar sladoled.
Ne vem, koliko nas je res še vseh, ampak tiste, ki smo imamo zagotovo pravo ime Odločne.user posted image

clock-img

23.02.2006, 08:03

clock-img

Teni_

pencil-img

6466





Dobro jutro. Tudi jaz seveda včeraj brez greha. Na takšne dneve mi nič ni težko vzdržat,razen na sadni dan. Mi je bilo v začetku lažje, ampak ta dober mesec bo že še vzdržala.

Danes bo spet pica, zvečer pa tortica,ali pa palačinke.


clock-img

23.02.2006, 08:25

clock-img

paris

pencil-img

1304

OOoooo, danes je spet moj najljubši OH dan!user posted image
Kaj bom jedla za kosilo še ne vem, mogoče bodo makarončki, vem pa kaj bom jedla za večerjo- SLADKARIJE!!!! JEESSSS!user posted image


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

clock-img

23.02.2006, 10:03

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Jaz sem zajtrk že pojedla- jabolko, za večerjo me čaka pecivo, za kosilo pa bi bilo pametni testenine (glede na to, da sem včerja zvečer grešila user posted image )

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

23.02.2006, 10:53

clock-img

tinadvojčica

pencil-img

794

Pozdravljene!
Danes je spet moj dan tako da bomo imeli pico za kosilo za večerjo bom pa naredila flancate.Mnjami.Komaj čakam.
Je pa tudi pri meni včerajšnji dan minil brez grehov.Mi je pa ful žal ker nimam volje za telovadbo ker ko imam čas-to je ob devetih zvečer-se mi pa že ne da več.Ne vem bo treba če ne prej pa takrat ko bom mogla v kopalke!

clock-img

23.02.2006, 11:39

clock-img

t_t_y

pencil-img

549

Pozdravljene ODLOČNE - jaz se tudi držim pravil, čeprav moram rečt, da me še vedno kar preveč mika hrana - to se mi že ene tri tedne dogaja. Sicer bodo pa danes graham testenine z gobicami za kosilo, za večerjo pa rumove lunice, ki sem si jih še mal prilagodila in jih prelila s čokolado (njam).
Sicer pa sem že uničla eno jabolko.

pozdravček

clock-img

23.02.2006, 11:46

clock-img

Suzi*

pencil-img

4556

Danes bodo pri meni za K testenine in solata, za večerjo pa vse kar mi bo prišlo pod roke. user posted image user posted image

Jaz tudi nisem štela koliko nas je, smo pa vse, ki smo še ostale res odločne. Bravo za nas in bravo za tako fejst ime. user posted image user posted image

Jaz tudi razmišljam o telovadbi, samo takrat, ko bo treba v kopalke bo že prepozno. Treba je čimprej začet. No, jaz sem danes nekaj malega že migala. Sem naredila 150 trebušnjakov in ravno toliko dvigov tazadnje, pa še malo sem "kolo vozila" po zraku. user posted image user posted image  Nekaj je, boljše kot nič.


_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

clock-img

23.02.2006, 12:32

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Hojla!

Jaz sem včeraj spet pogrnila na celi črti. user posted image user posted image user posted image   Ne vem kaj me je pičilo zadnje dva dneva. Sem jezna sama nase in upam da mi danes uspe. Želodec mi pa ropota da je za znoret, saj si v službo nisem prinesla nič sadja in bo še kar nekaj časa treba potrpet. Bom pa danes brez kosila (samo sadje), saj me zvečer moj dragi pelje na večerjo. user posted image

clock-img

23.02.2006, 13:31

clock-img

*pepelka*

pencil-img

1225

Punce danes iamo svoj praznik, saj je debeli četretek. Čestitke vsem; seveda če niste že prevče shujšaleuser posted image

clock-img

23.02.2006, 14:17

clock-img

Suzi*

pencil-img

4556

Mene pa zanima kaj je z Debeluško30? Še vztraja ali je že v štartu odnehala???

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

clock-img

23.02.2006, 15:21

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Tudi testenine so na varnem - v želodčku. Sem jih jedla brez vsega (široke rezance) in zeljno solato.
Zdaj pa grem na drsanje, ker me ful mika pecivo v hladilniku - ga je pekel moj. Bom pa si naredila še kremo iz kisle smetane in kokosa in namazala pecivo.

Telovadim tudi jaz zadnje čase bolj malo (100 trebušnjakov še naredim vsak dan), ko mi je še 100 z rotacijo in 100x dvig rite, pa vaje za zg. del in boke. S kolesa pa le še prah brišem. user posted image

Debeluška - tudi jaz te pogrešam. Javi, kako ti gre - jutri imamo samo sadje na jedilniku.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

23.02.2006, 16:05

clock-img

ANDREJA*

pencil-img

139

en lep pozdrav vidim, da vam gre dobro in da ste pridne......user posted image user posted image user posted image user posted image tile so za vse   - kg. t_t_y  tebi pa hvala za tabelco pa za vse popravke.še enkrat oprosti za zamudo!
vsem želim dober tek za večerjo, jutri pa en lep vitaminski dan

clock-img

23.02.2006, 16:15

clock-img

Anonimen

Škoda, da ni danes vodni dan!
Ob 12 sem bila pri zobozdravnici in še zdaj imam pol ust aneteziranih tako da ničesar ne čutim. Sem sicer za kosilo jedla pizzo ampak je bilo kot da bi jedla stiropor.
Škoda, da sem šla k zobarki ravno na OH dan!!! user posted image

clock-img

23.02.2006, 20:51

clock-img

Mel_A

pencil-img

108

Selena, hihi, res... Na vodni dan bi blo pa res fajn it k zobarju, itak pol ne bi nič čutle kaj jemo oz. pijemo. Pa bi sli lahko zraven mislile, da jemo špagete s pestom user posted image

Debeluška, kam si izginla? Res da smo te okregale, ampak si si zaslužla. Ne pa bit užaljena zdej zarad tega, no.

Jaz sem se spet tako najedla za večerjo. Palačinke in štravbe. Čokolada pa mi sploh ne gre (že ene tretjič zaporedoma), pa bi si jo morala prav prisilt, ma se mi zdi brez veze. Saj mi ne škodi. Za naslednjič si bom pa tud jaz kupla tist famozni sladoled, ki ga ponavadi je Taška (si ga kupujem menda že odkar smo začeli to dieto)


_____________________________

En sam pogled nanj in svet je naenkrat lepši...

clock-img

23.02.2006, 21:10

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Za večerjo sem pojedla 3 kose peciva. Pa čokolado sem  se prav prisilila pojest. Sem jo komaj drugič v celi dieti jedla, ker mi ne gre. A ne bi raje  jedle Rafaelotov? user posted image
Sem ugotovila, da mi niti sladko več ne paše. Se kar veselim jutrišnjega sadnega dne.

Debeluška - ne zamerit za včeraj. Ni bilo osebno - je le za vzpodbudo pri vzdržnosti diete. Oglasi se, kako ti gre - z grehi ali brez.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

23.02.2006, 21:11

clock-img

Suzi*

pencil-img

4556

Danes je pa suša tule na tej naši temi.... user posted image

A ste se vse nabasale s sladkarijami in obležale??? user posted image user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

clock-img

23.02.2006, 21:26

clock-img

DEBELUŠKA30

pencil-img

1329

ODLOČNE,

rada bi se vam zahvalila za tisto grajanje (beri:motiviranje) od včeraj, saj ste me pripravile do tega, da sem šla na bazen (čeprav nisem imela v planu) in eno uro intenzivno plavala, plavala, plavala. Vajo sem danes ponovila (slaba vest mi ni dala miru; pojedla sem dva krofa), jutri grem pa tudi.
Prej nisem mogla do računalnika da bi se oglasi -ni znesl, jutri pa še imam en evropski izpit iz informatike in se fulll piflam.

Ampak res vam hvala za vse tiste besede od včeraj, res ste "prave" odločne.
 
Lep večer! 

clock-img

23.02.2006, 21:38

clock-img

taška30

pencil-img

2758

IZVIRNO SPOROČILO: Suzi*
A ste se vse nabasale s sladkarijami in obležale??? user posted image user posted image



Ja, skoraj!user posted image user posted image
Ravnokar pojedla četrti krof! Njam!user posted image  Začuda mi še ni slabo.user posted image

Pa to še ni vse! Pripada mi še čokolada!user posted image user posted image user posted image

Še dobro, da je jutri sadni dan!user posted image

Mel_A, ti si pa le kupi tisti 'famozni sladoled'. Res je popoln, najboljši na celem svetu. Če še katero zanima: Maxim Premium, marmoriran čokoladni sladolec z koščki čokolade. Drag je pa ko žafran: 1200 SIT ena banjica.

clock-img

23.02.2006, 21:54

clock-img

drus013

pencil-img

53

Taška, ti si taprava, jaz sem pojedla tri, pa me je kr depresija popadla, zdaj pa berem tvoj post pa se od srca nasmejim. Ja pa ja, saj za to pa je OH dan, kaj neuser posted image , čokolade pa jaz rajši ne bom, itak je nimam preveč rada. Niti ne mlečne, kaj šele jedilno.
Jutri pa v nove boje, sadni dan, se mi že zdaj roke tresejo, ko bom jutri spet krofe pekla, pa nič papala.

clock-img

23.02.2006, 22:22

clock-img

rikica

pencil-img

294

Oj!Jaz sem tudi danes pojedla too much sladkarij.Mami je imela rojstni dan in sem pojedla en kos torte in dva čokoladna navihančka.Potem pa se čudim po torkih ne?user posted image user posted image Jaz sem danes že tretji dan brez telovadbe.Jutri pa se res moram spravit na orbitrek.Nekak sem zadnjih nekaj dni brez volje.Saj bo boljše!!!Lahko noč.

clock-img

23.02.2006, 23:04

clock-img

Suzi*

pencil-img

4556

No, jaz sem pa večerjala piškot, kremšnito in štrudel. user posted image  Za čokolado pa ni več prostora, ker me vse tišči. 

Jutrišnji sadni dan mi pa ne diši preveč. Še najmanj mi pa diši sredin vodni dan, ker bo takrat ravno moj prvi delovni dan in bom že tako čist hin, pa še brez hrane. user posted image user posted image user posted image user posted image

Debeluška, bravo za plavanje!! user posted image  Pa držim pesti jutri za izpit.

Taška, ti si faca!!! user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

clock-img

24.02.2006, 00:20

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Debeluška - smo se že zbale, da si se nas prestrašila. user posted image  -za plavanje. Držim pesti, da narediš izpit.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem