cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

NutreX Lipo-6 Hers

clock-img

10.06.2011, 15:09

clock-img

masreja

pencil-img

33

Že par dni je od tega, ko sem postavila eno vprašanje in ker kar ne morem verjeti, da na tem forumu ni nobene, ki bi mi morda lahko podala mnenje...predvidevam, da sem vprašanje verjetno podala pod napačno temo in napačen forum, zato ga kopiram še sem :

Ker se gre za proizvod za ženske in je tale forum v večini ženski se pač obračam z vprašanjem na vas :)

Zanima me ali je katera že uporabljala kapsule NutreX Lipo-6 Hers in kakšni so bili rezultati? Morda kaki stranski učinki?

Imam prijateljico, ki mi je priporočila to zadevo saj se je ona s temi kapsulami znebila trebuha, ki ji je ostal po porodu in ga nobena telovadba ni odpravila...

Potem sem malo prebirala odzive na internetu in nekateri zelo hvalijo spet drugi so proti... Jaz pa bi rada slišala kako mnenje iz prve roke.

Torej, če je katera med vami, ki pozna ta izdelek bi me veselilo če mi zaupa svojo izkušnjo.

Hvala in lp.


Sama sem sedaj začela jesti te kapsule in za enkrat nimam nobenih stranskih učinkov razen tega da imam ne normalno veliko energije... Če se bo pa na telesu kaj poznalo pa lahko povem šele čez kak čas...


Torej če ima katera izmed vas, ki hujšate kakršno koli izkušnjo s tem ali kakim drugim podobnim izdelkom (za kurjenje maščobe) bi bila vesela, če mi ga zaupa.

Moja prijateljica je s temi kapsulami shujšala 10kg v 6 tednih in se popolnoma znebila trebuha, ki ji je ostal po porodu in ga ni prej celo leto mogla odpraviti z nobeno telovadbo...

Zato me res zanima, če ima še katera izmed vas kako izkušnjo...

Še enkrat že v naprej hvala in lp

clock-img

11.06.2011, 09:00

clock-img

stračatela

pencil-img

71

tudi mene zanima ta zadeva.sm malo gledala na netu pa je kr draga stvar,samo se mi zdi da bi nej te tablete učinkovale samo če zravn fejst migaš?
a tvoja prijateljica je samo s temi tabletami shujšala brez kakršne koli vadbe?

clock-img

11.06.2011, 11:25

clock-img

masreja

pencil-img

33

Ma ona pravi, da ni nič pretirano migala in ker ji verjamem (saj ravno tako kot jaz nima ravno možnosti za neko posebno vadbo) prav zato mi je vzpodbudila zanimanje.

Jaz jih sedaj jemljem in pa malo pazim pri hrani, migam pa nič posebnega...

Pravijo pa kot si omenila, da so najboljši rezultati, če jih vzameš na tešče pred vadbo. Ampak saj pravim bomo videli kako mi bo šlo tudi brez vadbe...

So pa res svinjsko drage kapsule in zato sem tudi vprašala. Za en mesec je cc na okroglo 50 evrov in jemal naj bi jih dva meseca kar je 100 evrov. To pa je res že kar VELIK denar in noben od nas ga ne bi stran metal...user posted image

Torej bom javila kako mi gre po 4 tednih jemanja.user posted image

< Sporočilo je popravil masreja -- 11.6.2011 11:35:31 >

clock-img

11.06.2011, 14:04

clock-img

olana

pencil-img

403

Isti učinek bi dosegle že z jemanjem cenejših fatburnerjev,ki so termogeniki, lahko znamke Nutrex ali pa katerekoli druge. Treba pa je vadit, saj je večji učinek na izgubo kilogramov. Če se strada je velika verjetnost, da dobiš pridobljene kilograme nazaj. Sama sem jih že kar nekaj probala in z vsemi sem dosegla željen učinek. Je pa tudi tako, da se nikoli ne priporoča isti fatburner 2 ciklusa zaporedoma, saj se ga telo navadi in v drugem ciklusu ni željenega učinka, zato je potrebno vzeti drug fatburner. Meni najljubši

http://www.nn-sportna-prehrana.si/index.php/prehrana/huj/stacker-2-black-burn-120-kapsul.html

http://www.nn-sportna-prehrana.si/index.php/prehrana/huj/nutrex-lipo-6-black-120-caps.html

http://www.nn-sportna-prehrana.si/index.php/prehrana/huj/nutrex-lipo-6x-120-caps.html

clock-img

11.06.2011, 22:22

clock-img

masreja

pencil-img

33

Te, ki si  mi dala linke niso Bog ve kako "veliko" cenejši... Eden je za en cent cenejši...eden pa za 1.10 evra. Med tem ko je eden celo dražji...

Tako, da ne vem kje točno je tisti "veliko" cenejši produkt? 

Jaz sem za te namreč plačala (360 egp), kar je 45 evrov.

Za NutreX Lipo-6 Hers sem se odločila ravno zaradi tega, ker so bolj light, kar je za začetnike baje bolj priporočljivo in pa predvsem, ker je izdelek narejen za ženske...  ostali na tvojih linkih pa so narejeni univerzalno za oba spola.

Vse te "piksne" (ki si jih nalimala na linke) sem valjala po rokah in primerjala dekleracije in podobno... na koncu sem se odločila za tega, ki mi ga je priporočila prijateljica.
Nekako ji zaupam, saj rezultat vidim na njej in pa po poklicu je fermacevtka user posted image

Več pa bom lahko iz lastnih izkušenj povedala čez par tednov.

Bi me pa veselilo, če si ti slučajno to jedla, da mi poveš iz prve roke kako so se obnesle zadeve.user posted image

< Sporočilo je popravil masreja -- 11.6.2011 22:24:29 >

clock-img

12.06.2011, 07:27

clock-img

stračatela

pencil-img

71


js sm si naročila tole stvar.jo dobim drug teden pa bomo videli če kaj deluje.
upam da bo sej mal ućinka,glede na to da sem raskirala 50€user posted image

clock-img

12.06.2011, 10:45

clock-img

olana

pencil-img

403

Glej, če misliš na kakršenkoli način napadati, bomo takoj zaključile pogovor. Vprašala si za mnenje in jaz sem bila ustrežljiva in sem ti odgovorila.
Razpon termogenikov je od cca 30€ naprej, potem je pa od posameznika odvisno za katerega se odloči. Učinkujejo vsi zelo dobro. Kaj je za moške kaj je za ženske je bolj fora proizvajalca. Za primer sem ti dala 3 fatburnerje, s katerimi sem sama shujšala, pa tudi moji prijatelji in jih brez slabe vesti priporočam. Imaš pa še dober fatburner od Gaspari Nutrition, ki se imenuje Cytolean, ki košta 33€, in je ravno tako dober. Visoka cena ne pomeni vedno kvalitete. Če boš shujšala z njim super, tako kot sem rekla, da pa ni dobro uporabljati isti izdelek zaporedoma.

Lp

clock-img

12.06.2011, 20:09

clock-img

masreja

pencil-img

33

user posted image  Ne vem kje vidiš napadanje... tako, da bom kar raje tiho!

clock-img

16.06.2011, 11:26

clock-img

stračatela

pencil-img

71


masreja , a se že kaže kaj učinka?

clock-img

18.06.2011, 20:03

clock-img

TamaraT

pencil-img

21

Pozdravljena.

Mene tudi zanima, če so že vidni rezultati.
lp.

clock-img

18.06.2011, 20:15

clock-img

masreja

pencil-img

33

Jup, je učinek!

Zase lahko rečem, da je bil tole dobro naložen denar :)

Več pa povem po celem mesecu jemanja...



Pa pri tebi stračetela, se kaj pozna?

clock-img

01.07.2011, 12:50

clock-img

masreja

pencil-img

33

Obljuba dela dolg in se javljam.

Prvi teden sem se sicer malo pazila tudi pri hrani, a potem sem to opustila, ker sem pomislila, da tako ne bom vedela ali so rezultati posledica diete ali teh "topilcev maščobe".

Tako sem potem naslednje tri tedne brez diete jemala te kapsule. Dve kapsuli zjutraj na tešče in dve popoldan 2 ure pred zadnjim obrokom.
Trikrat na teden sem tudi zjutraj pol ure po zaužitju teh kapsul en uro telovadila. Nič pretiranega, ampak toliko da sem malo "zašficala".
V glavnem malo razgibavanja in zmerni tek.

Rezultat :

- 9kg in dve številki manjša konfekcijska številka.

Seveda mi ni treba pravit, da sem več kot zadovoljna!user posted image



< Sporočilo je popravil masreja -- 1.7.2011 12:53:30 >

clock-img

08.07.2011, 07:37

clock-img

babika2

pencil-img

15

Masreja mene pa zanima kje si ta lipo 6-Hers hupila? Preko spleta ali v trgovini s športno prehrano?
Že vnaprej se ti zahvaljujem za odgovor. user posted image  

clock-img

11.07.2011, 02:05

clock-img

masreja

pencil-img

33

Kupila sem v lekarni, a ne živim v Sloveniji, tako, da ti žal ne znam dati nasveta kje te stvari lahko najbolj ugodno nabaviš v Sloveniji...

Vem samo, da so cene precej različne in da se verjetno splača malo pogledat na vseh možnih koncih, od spletnih ponudnikov pa do prodajaln kjer te stvari prodajajo...

clock-img

30.08.2011, 11:47

clock-img

rosalie

pencil-img

24

Kupila.....jedla.....pojedla.....ostala pri istih kg user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem