cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Novolac- uporabnost

clock-img

26.08.2009, 18:30

clock-img

Tamy05

pencil-img

1

Imam tri tedne staro punčko, ki ji občasno dodajam mleko Novolac! Na pločevinki piše, da je uporabno tri tedne, a jaz ga ne bom porabila v tem času! Mislite, da bo kaj narobe, če ji dam mleko tudi po tem roku?

Za odgovore se zahvaljujem že v naprej!!

LP

clock-img

26.08.2009, 18:35

clock-img

novo

pencil-img

2871

Js bi ga zavrgla, tako sem storila tudi sama.
Nikoli ne veš pri dojenčkih ( občutljivost črevesja, dovzetni do okužb), mislim pa da proizvajalci tega ne napišejo kar tako. user posted image




_____________________________

Upanje in želja ter sreča

clock-img

26.08.2009, 20:35

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Jaz sem ga porabla do konca. Mislim, da sem imela na začetku, ko sem dodajala samo 1 obrok dnevno, škatlo aptamila za 1 mesec.

clock-img

29.08.2009, 21:32

clock-img

TIGRČEK

pencil-img

4

Tudi jaz sem ga porabila do konca, saj ga na začetku ko sem samo sem ter tja dodajala nikakor nisem mogla porabiti v roku. Moj sinček zaradi tega ni imel nobenih težav, sem mu pa mleko pripravila vedno sproti, po potrebi.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem