cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Novalac AR in flaške

clock-img

17.09.2009, 22:02

clock-img

misamuk

pencil-img

239

Ojla punce, 2 vprašanji:
- tiste ki uporabljate (no, vaši pikciuser posted image ) Novolac AR mleko: kje ga kupujete ? Se res splača po njega v Avstrijo ali Italijo ? V naši lekarni AR1 stane 10,7EUR za 400g piksno.
- pa še glede flašk: do sedaj sem imela male (125ml) Aventove flaške z NUKovimi cuclji. Sedaj rabim večje flaške (hvalabogu je mala začela oreng jest), pa sem malo gledala flaške, ker bi rabila eno, ki se ji "skala" začne vsaj pri 30ml pa da je recimo 200, 250ml flaška. Ker sem malo preveč zaskrbljena glede tega koliko poje, mi je precej važno, da vem ali je ostalo v flaški 40ml ali 20ml. Aja, če je pa lahko še luškana flaška bi blo pa mami v večji estetski užitekuser posted image  Imam eno veliko Aventovo flašo, pa je sicer skala OK, ampak flaška je pa grda. A ma NUK kakšne lušne ? Po internetu sem gledala flaške v tujini (UK. USA), pa majo tok srčkane (ampak nočejo pošiljat), pri nas pa ena velka prozorna brezvezna žalost. Pa ne se mi režat, ampak res bi rada mela kakšno kjut flaško, za moj užitek.
Pozdravček

clock-img

17.09.2009, 22:32

clock-img

L1ana

pencil-img

87

Meni so všeč Tommee Tippee-jeve flaške Closer to Nature. Skala se začne pa pri 30 ml. LINK

clock-img

18.09.2009, 07:54

clock-img

Hope2

pencil-img

7572

Navaden novalac se splača it iskat, ker za isto ceno dobiš 800g. Medtem ko AR formula ni taka razlika, je samo ene 2  evra za isto količino. Če nakupiš večje količine se že pozna, če ne pa se ne splača

Za flaške pa ti ne znam pomagat, stvar okusauser posted image , men lepota na flaškah ne potegne, mi je vseeno kaka je, sem da mali vleče in si jo lahko sam držiuser posted image .

clock-img

18.09.2009, 09:19

clock-img

Andromeda

pencil-img

3755

Mi uporabljamo nukove flaške - plastične, 300ml-litrske in skala se začne pri 30 ml. Kupujemo jih v Mullerju, kar se estetike tiče so meni osebno všeč, imajo poslikavo z motivi živalic in različne barve navojev.

clock-img

18.09.2009, 09:24

clock-img

Andromeda

pencil-img

3755

Evo, še link, da vidiš, kako so luštne user posted image http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=165416

clock-img

21.09.2009, 05:49

clock-img

pigor

pencil-img

24

Seveda se splača.

AR je v avstriji oznaka S, cena pa je 7,60€ za 400g škatlo. Vzameš 5 škatel, greš še tankat, pa si prišparala za pot ;)

Navaden novalac pa je 9,95€ za 800g, kar je občutna razlika glede na ceno pri nas za 400g.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem