cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Nosečniška obleka za poroko

clock-img

14.05.2010, 21:58

clock-img

natasarobi

pencil-img

1391

Pozdrav!

Z mojim razmišljava, da bi se nekje v juniju poročila in sicer samo civilno ter vožjem družinskem krogu - nič posebnega. Ker bom takrat noseča cca 30t ali več, sem razmišljala, da mbi imela črne hlače, čevlje s peto in zgoraj neko tuniko ali kaj podobnega - bolj svečanega.

Nekaj sem gledala po netu pa nič nisemnašla pametnega, tako, da vas prosim za ideje.

Hvala.

clock-img

14.05.2010, 22:39

clock-img

nataš

pencil-img

265

user posted image Čestitke in vse dobro ti želim v nosečnosti,seveda tudi v zakonu.
Jaz bi si dala kaj svečanega sešiti,ker to pa je en tak dogodek ,ki ti
bo ostal v večnem spominu ,in neglede,da boš visoko noseča si privošči ,
da se boš v tem kar si boš kupila...za obleč tudi dobro počutila,da boš kljub vsemu seksi in
privlačna.user posted image To je moje mnenje in predlog odločitev je pa tvoja .
SREČNOuser posted image

clock-img

17.05.2010, 17:27

clock-img

ellie

pencil-img

1403

Jaz sem imela enak problem lani novembrauser posted image  in sem potem oblekla črne hlače, čevlje s peto in tuniko. Je pa bila od fracomine, svilena tunika za 130 eur. Je bil kar problem, ker je bila zima. Pomoje boš zdaj lažje našla kaj primernega. Jaz bi se na tvojem mestu oblekla v bolj svetle barve, če bo to junija. Je pa verjetno mal bolj problem s hlačami. Jaz bi verjetno izbrala bele pajkice in kakšno poletno tuniko v svežih barvah. Je pa odvisno od postaveuser posted image

clock-img

17.05.2010, 18:03

clock-img

natasarobi

pencil-img

1391

Bele pajkcie - no go, preveč kg, tudi če nenoseča.

Kje pa prodajajo te tunikce fracomina v LJUBLJANI?

clock-img

18.05.2010, 09:38

clock-img

ellie

pencil-img

1403

Jaz sem jo kupila v sportini...pa peek&clo. jih je imel. Samo to je blo slučajno...vprašanje, če imajo zdaj kakšne tunike.

clock-img

18.05.2010, 10:18

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Jaz sem poročila junija v hudi vročini, noseča okoli 4 mesece. Imela sem prav to, hlače in čez tuniko pa še tanek šal je bil zraven, sam ga nisem kaj dosti rabla. Dala sem pa delat v Popku, takrat je bilo vse skupaj okoli 200 evrov. Jo pa prodajam, poročno obleko, če bi te slučajno zanimalo.

clock-img

19.05.2010, 11:04

clock-img

natasarobi

pencil-img

1391

najaa - jaz sem sedaj v 29t3/7, kar pomeni, da bi bila na poroki cca 33t - mislim, da bi mi bila obleka premajhna. Če misliš, da je takšna raztegljiva (glede trebuha) mi pa pošlji zs, pa kakšno slikico obleke-

lp,
n.

clock-img

25.05.2010, 07:47

clock-img

natasarobi

pencil-img

1391

Sem se oblekla - nič komplicirala.

Bom v črnih hlačah, svetlečem (ne preveč) črnem topu, čez pa tako elegantno belo malo posebno jaknico, ki ni navadna bela (e zanm razložit).

Samo čevlje ne vem kakšne bi - bele ali črne? Predlogi....

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem