cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Noče adaptiranega mleka

clock-img

10.05.2007, 20:43

clock-img

metka84

pencil-img

74

Moja user posted image noče adaptiranega mleka(imama aptamil pre) stara bo 3 mes in noče jest malo poje pa se začne polek jokat pa ven pljuva kaj naj naredim,je mogoče to od aptamila,ali je možno od kapljic od koroških lekarn,ker so malo sladke in zato zavračauser posted image Prosim pomagajte,sem že čist obupana.

< Sporočilo je popravil Mič -- 10.5.2007 20:50:10 >


_____________________________

Ta prava nagajivka

clock-img

10.05.2007, 20:46

clock-img

Miss Piggy

pencil-img

1936

Poskusi še s kakšnim drugim adaptiranim mlekom, kot so Novalac, Babylove,....
Mogoče mu bo kakšen drug všeč.
Mi smo imeli te bitke pri osmih mesecih, ko je ziziland odpovedal, vendar sem mu morala na koncu dati kravje mleko, ker je zavračal vsako adaptirano mlekouser posted image .
Veliko sreče ti želim!

clock-img

10.05.2007, 20:47

clock-img

Seven*

pencil-img

6206


IZVIRNO SPOROČILO: metka84

Moja user posted image noče adaptiranega mleka(imama aptamil pre) stara bo 3 mes in noče jest malo poje pa se začne polek jokat pa ven pljuva kaj naj naredim,je mogoče to od aptamila,ali je možno od kapljic od koroških lekarn,ker so malo sladke in zato zavračauser posted image Prosim pomagajte,sem že čist obupana.



A se kaj dojis, ali nic?

_____________________________

Gospa sem.

clock-img

10.05.2007, 20:58

clock-img

metka84

pencil-img

74

Nič več ne dojim,ker je tudi prej prsa zavračala.Imam doma novalac 1 nisem ga še uporabila ker ne vem če lahko kar sama menjam hrano ali se morem posvetovat s pediatrinjouser posted image

_____________________________

Ta prava nagajivka

clock-img

10.05.2007, 20:59

clock-img

Seven*

pencil-img

6206


IZVIRNO SPOROČILO: metka84

Nič več ne dojim,ker je tudi prej prsa zavračala.Imam doma novalac 1 nisem ga še uporabila ker ne vem če lahko kar sama menjam hrano ali se morem posvetovat s pediatrinjouser posted image



Lahko sama zamenjas, ce sicer na splosno nima zdravstvenih tezav.

_____________________________

Gospa sem.

clock-img

10.05.2007, 21:03

clock-img

metka84

pencil-img

74

Nima dobenih zdravstvenih težav.Hvala

_____________________________

Ta prava nagajivka

clock-img

10.05.2007, 21:12

clock-img

metka84

pencil-img

74

Novalac se dobi na receptuser posted image

_____________________________

Ta prava nagajivka

clock-img

10.05.2007, 21:34

clock-img

metka84

pencil-img

74

Pravkar sem poskusla novalac in je user posted image jedla z užitkom.Bomo videli kako bo naprej.

_____________________________

Ta prava nagajivka

clock-img

10.05.2007, 21:37

clock-img

adrijana.sara

pencil-img

839

Midve sma imeli enak problem pri petih mesecih. Aptimila mi marala in sma poskusili z Novalac in ga je takoj sprejela, potem sma imeli Hipp, sedaj pa imama Milumil2-ugoden in zelo podoben Hippu.

Lp

clock-img

10.05.2007, 21:41

clock-img

metka84

pencil-img

74

Kaj so pa zdravnice rekle če ste same menjale hrano so bile kaj hude,do katerega meseca se dobiva hrana na receptuser posted image

_____________________________

Ta prava nagajivka

clock-img

10.05.2007, 21:51

clock-img

adrijana.sara

pencil-img

839

Mene niso nikol niti vprašal kaj uporabljama in nikoli nisem prosila za recept, sma do sedmega meseca zraven dojili in mi ni predstavljal prevelikega stroška.

Glede menjave mleka pa ni problema, če otrok ni na kaj alergičen.

clock-img

11.05.2007, 09:34

clock-img

darja75

pencil-img

45

meni je moja pediatrinja svetovala naj poskusim z milumilom, ker je bolj sladek in boljšega okusa. rešili smo težavo, zdaj spet lepo pije mleko.

_____________________________

kar osem nas je

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem