cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Nezadovoljna s servisom!

clock-img

20.03.2006, 07:25

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

Ojla!
Mogoče ima kdo od vas kako podobno izkušnjo in bi mi znal kaj svetovat.
Imam digitalni Sonyjev fotoapatar, ki pa  mi ga karnaprej "serje".
Nosim ga na servis na Zaloški v Ljubljani(3A audio video servis). Pa mi ga kao popravijo...dela nekaj dni in spet jovo na novo. Danes ga grem že tretjič tja nest. 
Prvič je šlo za to, da se je objektiv na sredini na pol zaprl in ni šel ne naprej in ne nazaj.  To so kao popravili. In ko sem ga prinesla domov je drugi dan  spet nagajal. Objektiv se je "kontra" odpiral ( ko sem aparat prižgala je objektiv šel ven, ekran se pa ni prižgal....ko sem ga spet kao izključila, se je zaprl, lučka za prižganost pa je svetila...in tako v nedogled) . In ga mož spet pelje na servis in mu pravijo da so krive samo baterije. Da so stare. OK. Gremo kupit nove baterije za dobra 2 jurja in naredimo par slik in spet vse po starem nagaja.

A zdaj ga naj pa kar naprej vozim sem in tja?!? Mene veliko stane , da že do tja pridem.....pa po nepotrebnem nove baterije...

In tam izgleda, kot da sem blazno tečna in da se zmišljujem. A ima še kdo slabe izkušnje s tem servisom??
Kakšne pravice imam.....kdaj lahko zahtevam zamenjavo aparata z novim?? Ker očitno mi ga bo skoz sral. Na srečo je vsaj še piod garancijo.

lp

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

20.03.2006, 07:47

clock-img

markoh

pencil-img

30

Nisi napisala, kateri fotoaparat imaš.

Moj sodelavec ima tudi Sony fotoaparat, ki mu je nagajal. Javljal mu je neko napako E:61:00. Ko je šel iskat na internet je našel en kup strani, kjer ljudje opisujejo svoje probleme s Sony kamerami. Večina jih je ugotovila, da pomaga, če kamero dobro butneš se spet začne delovati. Točno to je naredil tudi moj sodelavec in pravi, da je pomagalo. Čudno, kajne?

Seveda ne vem, če imaš ti isto napako. To boš morala ugotoviti sama.

Tule sta dve povezavi, kjer ljudje pišejo o tem, kako mečejo ob tla svoje fotoaparate oz. jih popravljajo na čudne načine:
http://www.pechorin.com/m/2004/08/07/SONY_E6100_ERROR-217896.html
http://www.fewin.com/sony/sony.htm

clock-img

20.03.2006, 08:02

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

digitalni fotoaparat  SONY DSC-P72+T


Res ne bo dolgo, ko ga bom konkretno v steno vrgla....pa še kakega servisanta zravenuser posted image

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

20.03.2006, 08:04

clock-img

kalbo

pencil-img

6271

V garanciji piše rok, v katerem ti morajo napako odpraviti. V nasprotnem primeru lahko zahtevaš vrnitev kupnine. Obrni se na zavod za varstvo potrošnikov.

V bodoče pa en mičken nasvet....vedno kupuj fotoaparat od firme, ki že dolgo izdeluje fotoaparate. Olympus, canon, nikon, minolta... Sonyevi fotoaparati so pa na žalost res slabi. Sam Sony gor ali dol, morali bi ti ga zrihtat, al pa vrnit kupnino.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem