cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Nedrček za dojenje da ali ne

clock-img

15.09.2005, 11:54

clock-img

kimi

pencil-img

3836

Še sedaj cincam za nakup nedrčka za dojenje. Saj nimam potrebe po njem le strah me je ker imam sedaj vse stare modrčke čisto oprijete in me rahlo tiščijo slišala pa sem da to lahko povzroči da mi izgine mleko tiščeči modrček namreč. Ali kaj na tem drži ali vi imate modrčke za dojenje ali ne?

clock-img

15.09.2005, 12:16

clock-img

rikica

pencil-img

294

Jaz ne bi mogla brez njega!Je ful udoben,posebej prav pride,če sem kje drugje ne doma.Si samo spredaj odpnem in ž
e si jo priklopim.Najcenejše imajo v h&m-u koliko jaz vem.

clock-img

15.09.2005, 12:22

clock-img

Spark

pencil-img

1863

Jaz tudi ne bi mogla biti brez njega. Je full uredu. Pa v Milerju jih tudi imajo pa še dokaj poceni so.
A veš da je res nekaj na tem da mleko izgine če te modrc tišči. Kadar koli sem si dala gor kak moj stari lepi modrc, v času dojenja, sem imela potem težave ker sem imela premalo mleka .

clock-img

15.09.2005, 12:36

clock-img

Olivija

pencil-img

2194

Meni je modrček za dojenje tudi dosti bolj udoben. Imam sicer sem in tja kakšnega navadnega, vem da jih je možno še naprej uporabljati. Samo zaradi povečanja obsega se mi zdijo tisti za dojenje dosti bolj udobni, sploh ponoči, ker jaz brez njega ne bi mogla spat, bi kr špricalo ven .

LP

clock-img

15.09.2005, 12:38

clock-img

muki1

pencil-img

7193

Kupi si, kupi, je dosti bolj praktičen.

clock-img

15.09.2005, 12:59

clock-img

jazz

pencil-img

1014

Jaz sem jih kupila kar z Neckermana (2) in sta mi grozno prav prišla...proti koncu nosečnosti in še kakšne pet mesecev po porodu, ker sem imela samo dva, sta skor razpadla od pranja. Se pa definitivno splača, ker potem ko dojiš hitro in praktično potegneš ven in v akcijo!!!

clock-img

16.09.2005, 11:31

clock-img

Soncnica

pencil-img

676

Nujna in zelo praktična stvar   

clock-img

16.09.2005, 15:15

clock-img

Pi-kica 1

pencil-img

1526

Jaz sem jih naročila pri Ottu, poceni in kvalitetni, bombažni ter zelo udobni. so praktično razpadli na meni od nenehnega pranja.

LP

Pi-kica

clock-img

16.09.2005, 20:03

clock-img

BARBARA R.

pencil-img

1706

Odloči se tako, kot bo tebi bolj udobno. Ali jih pri Kelimu nisi uporabljala? Jaz sem imela štiri, pa vsi skupaj niso bili vredni enega. Dražji je bil, bolj siguno brezzvezen. Nujno ga moraš pomeriti!
Meni je bilo rečeno, da zastoj mleka povzroča kost v klasičnem nedrčku. Zato jih nedrčki za dojenje nimajo.

clock-img

16.09.2005, 20:06

clock-img

*maja

pencil-img

2075

Jaz ne morem brez njih so veliko bolj praktični in udobni kot navadni nedrčki .

clock-img

16.09.2005, 21:52

clock-img

Anonimen

Nujna zadeva. Brez njega še zdaj ne morem! Seveda, ker še dojim...

clock-img

16.09.2005, 21:54

clock-img

Anonimen

jaz sem jih tudi uporabljala in ti jih priporočam, ker so res praktični.

clock-img

18.09.2005, 09:12

clock-img

Lana_s

pencil-img

1092

Zelo praktični, udobni, priporočam

clock-img

18.09.2005, 09:14

clock-img

Marogica

pencil-img

10594

Tudi jaz sem jih imela. Kot so že ostale napisale: udoben, praktićen in dovolj velik.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem