cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Nadležne strije

clock-img

29.01.2005, 20:34

clock-img

Vittel

pencil-img

87

Ojla!
Povejte mi prosim, kdaj če spoloh kdaj te strije vsaj malo zbledijo?:hudicek:Vem, da ostanejo za vedno, ampak jaz sem zelo svetle polti strije pa so krvavo rdeče. In res močno upam, da se bodo vsaj malo razbarvale do poletja? Sem pa šele 2m po porodu. Upam preveč? Lep pozdravček!

clock-img

29.01.2005, 22:57

clock-img

TaRe*

pencil-img

1401

Joj,do poletja ne vem..:zmeden2:Po določenem času pa postanejo take srebrnkaste.:(

clock-img

29.01.2005, 23:17

clock-img

polona2

pencil-img

2144

Meni:ups: je 14 dni pred porodom popokal ves trebuh:((, čudovit pogled, ni kaj:((, sedaj, skoraj osem mesecev po porodu so strije še vedno vidne:((, samo so obledele in se jih res manj vidi:zmeden:, samo še vedno so:((...

clock-img

30.01.2005, 10:10

clock-img

cinci

pencil-img

403

in vedno bodo:((:(:((
jst jih mam tud:((:(:((

clock-img

30.01.2005, 21:39

clock-img

soncek

pencil-img

20

najbolje je pred tem mazati z kremo, ker kasneje se jih težko znebiš:)-

clock-img

30.01.2005, 22:40

clock-img

polona2

pencil-img

2144

Vsak dan med nosečnostjo sem se najmanj dvakrat namazala s kremo od Garnierja:(, tako da prosim ne trosi neumnosti8), največ je odvisno od tipa kože, elastičnosti, moja mami je v nosečnosti tudi dobila strije, vendar sem do zadnjega mislila, da zato, ker je nosila dvojčke:bravo: in da jih jaz pač ne bom dobila, 14 dni pred porodom me je pa po večernem tuširanju skoraj kap zadela, ko sem jih zagledala v vsej svoji veličini, res, za zjokat:((:((:((...

clock-img

31.01.2005, 20:41

clock-img

cinci

pencil-img

403

sonceklea se ne strinjam s tabo.Jst sem se tud mazala,je pa res da je tko kot je že zgoraj polona2 napisala.Tako da ne trosi neumnosti.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem