cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Naša piša miša se stara! :)

clock-img

20.11.2010, 12:47

clock-img

Anonimen

Punce moje drage, danes pa jaz slavim ... no moja tamala slavi 2. rojstni dan in jaz se tako nostalgično spominjam tistega dneva pred dvemi leti user posted image .


Skratka, piša miša moja zlata, vse NAJ NAJ NAJ NAJ boljše in da boš zdrava, vesela in pridna še naprej, tako kot si bila dosedaj!!!!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

20.11.2010, 12:54

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

20.11.2010, 13:19

clock-img

ZARA

pencil-img

17227

O, vse lepo Cotika, tvoji pupsi za 2 RD!!
 
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

clock-img

20.11.2010, 14:35

clock-img

TDTP

pencil-img

366

Vse lepo mali princeski na tem velikem svetu!!!user posted image user posted image

clock-img

20.11.2010, 14:41

clock-img

Čebel@

pencil-img

16171

Otika obema VSE NAJ NAJuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

20.11.2010, 15:59

clock-img

pelin

pencil-img

1701

Vse naj...in lepo praznujteuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Mimogrede Ladyka...kako fuuul dobra tortica...tako uničevalsko pisana da je prav zaradi tega posrečena....user posted image

clock-img

21.11.2010, 23:04

clock-img

Anonimen

Hvala hvala, drage moje!
Praznovanje je za nami in bilo je SUPER!!! user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem