cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

NUJNO-za črpanje mleka

clock-img

09.03.2010, 09:42

clock-img

Bety11

pencil-img

736

OGLAS:

Včeraj, za 8.marec, sem dobila električni strojček za črpanje mleka, Tomi Teepe.....kar je najhujše, sem si že kupila tak strojček in zdaj imam dva.... user posted image .....

Tako, da


P R O D A M
nov, nerabljen el.strojček za črpanje mleka, kupljen v BC 8 dni nazaj, nerazpakiran še, v originalni emblaži in vakumsko zaprt, steriliziran, z vsemi pripadajočimi pripomočki za 70 eur.Cena novega stroja stane 87 eur tako, da se vam splača.

Garancija je 2 leti. Strojček sem preizkusila in ni potrebno, da navajam vse prednosti električnega stiskanja mleka.....gledaš TV, mleko pa samo curlja.....zato mi pa uspe sčrpati po dojenju tudi 15o ml mleka....

///////

Vrnila bi v trgovino ampak ne vzamejo, ker je včeraj bilo 8 dni in danes je že 9.dan.....

_____________________________

rojen: 4050/56 cm
1.mesec: 6170/58 cm
3.mesec: 8100/64 cm, OG 45
6.mesec: 9200/72 cm
11.mes: 11 kg/76 cm

clock-img

09.03.2010, 13:56

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

A da tak komplicirajo zarad enega dneva?user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem