cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Motivacija za hujšanje

clock-img

23.11.2009, 20:29

clock-img

Teya D.

pencil-img

449

Hojla!

Ko gledam kako vse hujšate, se trudite, telovadite in se pridno držite diet, se vprašam zakaj sama ne morem.
Sita sem vseh diet in načinov prehranjevanja, ker ali se ne morem držat ( sprememba urnika zaradi otrok, kosilo kuham tako da lahko jemo vsi skupaj ne za vsakega posebaj ker potem kosila ne bi imela, samo večerjo ) ali pa me volja enostavno mine, ko vidim da po 1mesecu in pol več kot -2kg ni uspeha. Vem, da se kg ne morejo kar tako stopit in enostavno odit, ko pa so se nabirali dve, tri leta.  Ampak nimam volje, motivacije... Poskusila sem že vse. Tudi s telovadbo ampak vedno je nekaj vmes, da redno ne morem tečt čeprav sem zelo lepo začela vsako jutro ampak nam je ta gripa pokvarila načrte.
Zadala sem si tudi cilj, npr sem kupila kaj ali poiskala staro garderobo, da če dam dol kg jo lahko ponovno oblečem ampak zagretost ni trajala več kot 1teden. Lani sem imela takšen načrt in cilj, za novo leto sem si v mislih rekla, da bom do drugega leta spravila nekaj kg dol ( vsaj 10,15), da bi lahko oblekla kakšno toaleto ali obleko. Spet bo novo leto in spet ničuser posted image .
Ali je katera, ki ni posebaj prilagajala jedilnika in je s telovadbo lepo uspela zbit kg? Naj povem, da redno zajtrkujem in da se zvečer ne nabašem ali večerjam. Če že, so to posebne priložnosti, ki jih je pa tako malo, da mam dovolj prste ene roke. Takorekoč 'pospravit' bi morala vsaj 20kg ali kakega več.

Obupala nad sabo....user posted image

clock-img

23.11.2009, 20:41

clock-img

hubi

pencil-img

1346

Zmanjšaj obroke, več sadja in zelenjave, nič sladkarij, pa poskusi prehrano po Montigancu. Predvsem pa se ne obremenjuj, ker bo še slabše. Vzemi si čas.

clock-img

23.11.2009, 23:37

clock-img

čmrgelj

pencil-img

342

sem prav v fazi hujšanja, pa lahko rečem da sem za telovadbo bolj lena, nedno najdem izgovor da mi ni treba. Drugače pa že v drugo hujšam z dijeto (90 dnevna ločevalna dijeta) obstaja knjiga v kateri ja vsa razlaga in za vseh 90 dni jedilnik.
Imam pa 3 leta starega sina ki mu ni potrebno hujšati ampak mi z kosilo jemo enako z razliko da sinu poleg jedi ki je na sporedu naredim še meso, ali krompir odvisno kateri dan je. Se splača prebrat in o tem premislt. knjigo najdeš na intrnetu
Rezultati:
leta 2007 ko sem prenehala dojiti sem imela 80 kg, hujšala nisem celih 90 dni, prenehala sem tam nekje pri 50 dnevih, shujšala sem za deset kg, naslednje dve leti nisem nič probala hujšat toda kilogrami so se mi vedno sukali od 70 - 72 kg,
ker pa je bila moja teža pred zanositvijo 65 kg bi zopet rada tehtala toliko, ker bi se tudi zdravstveno in osebnostno bolje počutila,
sedaj hujšam slabe tri tedne pa se mi že pozna 3 kg manj, in obseg pasu se je zmanjšal za 2 cm, mal moram še vstrajat pa bom na svoji zaželjeni teži.user posted image user posted image user posted image
če želiš še več informacij se javi na zs


_____________________________

Nasmeh in prijazna beseda sta nevidno orožje dobrega,
ki razoroži še tako nedostopno osebo. Lepota je v drobnih
stvareh in majhnih pozornostih. In ko boš drugim polepšala
dan, bo tudi tvoj dan postal povsem nekaj drugega,

clock-img

23.11.2009, 23:44

clock-img

čmrgelj

pencil-img

342

Vrjemi to je res, ker je tudi partnerju zrasel buhi se dijete drži tudi on tako da en druzga mal spodbujava ko komg mine in zamika da bi pojedel kaj  kar tisti dan naj nebi



_____________________________

Nasmeh in prijazna beseda sta nevidno orožje dobrega,
ki razoroži še tako nedostopno osebo. Lepota je v drobnih
stvareh in majhnih pozornostih. In ko boš drugim polepšala
dan, bo tudi tvoj dan postal povsem nekaj drugega,

clock-img

24.11.2009, 07:43

clock-img

urška

pencil-img

3136

preberi knjigo GI dieta - Hujšajmo z veseljem. Meni deluje zelo motivacijsko. In mi je ful pomagala. Polna je drobnih nasvetov kako prelisičiti želodec in možgane,da želja po hrani ni več tako velika.
Meni pomaga tudi to, da se v šoping odpravim z eno suho prijatlejico. user posted image

držim pesti, da ti uspe! nedaj se, ines! (bi reku šerbedžija)user posted image

clock-img

24.11.2009, 14:33

clock-img

Teya D.

pencil-img

449

Hvala vam za odgovore.
Naj povem, da sem do zdaj vedno hujšala po ločevalni dieti. Pred porodom sem tako prišla na idealno težo, ki sem jo držala dve leti. Po porodih sem spet poskusila. Uspešno sem dala dol 10kg, potem pa sem vse pridobila nazaj in še 2zraven. Potem sem spet začela. Tudi jaz sem delala tako, da sem za familijo skuhala zraven priloge, zase pa pač kar je bilo na jedilniku. Kg se niso premaknili. ko bi morali it v prvem mesecu najbolj dol, nebi rekla da se bi to zgodilo v drugem ali celo zadnjem mesecu hujšanja. Ravno to mi je zbilo motivacijo, ker v mesecu dni nisem dala več dag dol, samo 2kg.
Zakaj ne gredo kg dol nimam ideje. Razmišljam celo če so krivi hormoni ker imam ginekološke težave.

clock-img

24.11.2009, 16:15

clock-img

čmrgelj

pencil-img

342

Ja bilo bi lahko kaj takega, ker veliko tablet prav za ginekološke probleme delajo kilograme, no pa saj ne bo vedno tako, pa probaj najprej zdravstvene težave uredit pa boš mal kasnej zopet začela s hujšanjem,
je pa tako lepota izvira iz znotraj ni važen videz,


_____________________________

Nasmeh in prijazna beseda sta nevidno orožje dobrega,
ki razoroži še tako nedostopno osebo. Lepota je v drobnih
stvareh in majhnih pozornostih. In ko boš drugim polepšala
dan, bo tudi tvoj dan postal povsem nekaj drugega,

clock-img

25.11.2009, 11:19

clock-img

Teya D.

pencil-img

449

Hvala čmrgelj!

Zdi se mi res neverjetno in nerazumljivo, zakaj nebi šli kg dol, če vem da dieta deluje in je edina pri kateri res ni treba stradat in se odrekat ne vem čemu. Če sem prej lahko z njo zbila kg dol, zdaj pa neostavno ne gre več. Bomo videli kako bo na pregledu, kaj bo povedal ginekolog.

lp

clock-img

02.12.2009, 00:05

clock-img

Zanica

pencil-img

537

Evo, mene je mož začel motivirat! Uspela sem pridelati 104 (!?!?!?!?!?!?!?) kg-tehtala sem se v lekarni...

Mož je seveda opazil skok, predvčerajšnjim mi je rekel da moram shujšati (prvič v 7 letih zakona)- pazi ovo- rekel je da ne bo user posted image z mano če ne začnem hujšati user posted image user posted image . Mogoče bo "upalilo". Včeraj sem ful manj jedla-tudi mal viroza me je prijela, tako da ajde, danes mi je bilo boljš, jedla sem za zajtrk sendvič iz polnozrnate štručke z salamo od piščančjih prsi z kalčki, rukolo in lahkim namazom, za kosilo sem jedla tisto piščančjo solato v mekdonaldzu in vodo (vem, ampak boljše to kot čizburger, pomfri in kokakola), za večerjo sva z možem ob pol 7 jedla gobovo juho iz vrečke in solato z tunino, ki sem jo jaz pripravila. Pol me je še malo lakota prijela pa sem pojedla par mandeljnov, ampak res samo nekaj kosov, in zdaj ko ne morem spat ker sem ob 4 spila kavo, in preučujem to o svinjski gripi....

V glavnem, ko sem želela vzet neki priboljšek v kuhinji, slišim moža iz dnevne " MORAŠ SHUJŠAT!", in sem zaprla omarico, nisem nič vzela, spila sem kozarec vode. Tisto "moraš shujšat!" sem slišila nekajkrat danes, tako da me kar na "kritične" momente fajn opomni! Evo zdaj namesto sendviča ki bi si ga ponavadi pripravila sem si napolnila flašo od Eviana od 7,5 dcl in sem jo že spila.

clock-img

02.12.2009, 00:25

clock-img

nanaQ

pencil-img

1

Hojla! Tudi pri meni je takouser posted image  imam 103kg po tretjem porodu,pa samo govorim kako  bi bila rada malo manj okrogla naredim pa nič zato,mož mi pravi ,da me samo z  bucko piči pa bom odletela

clock-img

05.12.2009, 11:19

clock-img

Teya D.

pencil-img

449

Moja postava se je itak spremenila. Povsod me je več. Sem se nekaj časa tolažila s tem da sem si govorila, saj sem pa rodila in tudi kolegice so pravle, saj pa si ja rodila. To je zame samo en priročen izgovor in krivec, da mam kam dajat krivdo, ki leti name. Da se nekako zmažem ven in si dovolim spet kakšno kršenje.
Vendar moram reči da sem se zadnji mesec vzela v roke in ne večerjam, zato pa malo več pozajtrkujem, kosila so normalna. In nisem izgubila niti 0,5kg. Zato tudi krivim hormone in ginekološke težave saj se mi zdi neverjetno, da kg ne gredo dol, niti tista voda, ki jo na začetku izgubiš.
Partner pravi, da ga moja postava ne moti da sem popolna, vendar imam čisto drugačen občutek.
Včasih se malo pošali na moj račun, vendar se mi zdi da takrat pove tisto kar misli pa čeprav v hecu.
Po moje da mi nebi rekel da moram shujšat tako kot so vam ali da bom odletela če me piči z buciko. Iskreno povem, da bi me to prizadelo in da bi se še težje spravila k zbijanju kg. Še zamerila bi mu in če bi že kaj naredila bi naredila zase in potem ga bi težko spet spustila k sebi saj bi menila da je zdaj z mano ker sem izgubila kg.

clock-img

05.12.2009, 11:50

clock-img

bella02

pencil-img

1331

Teya D, ne vem, čemu pripisati to, da kg ne grejo dol.

Tudi sama sem ena tistih, ki se morajo neprestano boriti s kg. Dvakrat sem rodila in zdaj sem spet na teži, kot sem bila pri obeh pri zanostivi. Letos 5. 1. sem imela 101,5 kg, zdaj jih mam pa cca 86. Rada bi vam povedala svojo izkušnjo. Januarja sem šla na ločevalno. Ne smem reči, da sem se je striktno držala, ker sem dneve z sladico za večejo razpotegnila kar v celo popoldneuser posted image . Vseeno sem izgubila dobrih 10kg, čeprav je to na začetno težo malo. Nato sem poskušala ločevat sama, ne po dnevih in so izogibala cukru (to je moj a poglavitna težavauser posted image ). Vmes sem po nasvetu zdravnice bila en teden na beljakovinski, uspeha ni blo kaj prida. Potem sem šla spet na ločevalno. Ker po mesecu in pol ni šlo dol več kot cca 2kg, sem nehala in se odločila, da bom ločevala sama, ne po dnevih, ker sem bila skoz nekej od doma in ni šlo. Začela sem hodit na telovadbo in pilates, torej 2x tedensko migam, kar prej nisem. Kg mi ne grejo drastično nikamor, ne gor in ne dol, prej sem še 1 izgubila. Opažam pa velike spremembe na sebi. Pobralo mi je trebuh, stegna in tudi drugod.
Želela sem reči to. Četudi pri dieti kg ne grejo nikamor, to ne pomeni, da ni pametno tega nadaljevat. Očitno se mi je začela zmnajševat mišična masa. In z velikim veseljem sem oblekla že dvoje stare ožje kavbojke, ki jih pred 3-mi meseci nisem spravla nikamoruser posted image . Sam ne obupat!
Kako izgleda moje prehranjevanje. Do 12h jem le sadje. Za kosilo ločujem, le v primeru npr. testenin z bolones omako in filanih paprik se pregrešim, ali pa kruhovi cmoki zraven golaža. Drugače pa res ločujem. Sladkariji se izogibam, vseen pa jo pojem, če je na voljo. Ampak namesto cele Milke le eno vrstico ali dve. Pride pa seveda dan, ko je kriza in gre namesto 2 medenjakov kakšen več, se pa drug dan skuliram in to je to. Zdaj res en spijem 2 liotra vode, mam pa flašo z vovo zmerej sabo. Je pa uredu, da je cukra čimmanj pri roki. Uredu je suho sadje.
December bo za vse nas (ki so nam cukri tako ljubi) naporen mesec, ker se bomo mogli skoz nekej zadrževat. Ampak imejmo pred sabo cilj in bomo videle, da je vredno.
Grem pa januarja spet ne ločevalno, da še malo pospešim to izgorevanje maščob, je kg še vedno preveč.
Upam, da sem kateri dala voljo, da se ne sme obupat in da tehtnica ni vedno tista, ki pove, ali nas je kaj manj ali ne. Torej, z dobro voljo v nove boje! In imejte se rade, zdravje je le na prvem mestu, zato ne pretiravajte v nobeno skrajnost! Cao

clock-img

10.12.2009, 13:16

clock-img

Zanica

pencil-img

537

Punce, kaj dogaja pri vas?

Jaz nisem bila kaj preveč pridna, ampak tudi kaj preveč poredna nisam bila.... Nekje vmes. Z možem sva bila v fitnes centru ki je v bližini kjer živim, in imajo vodeno vadbo 2x tedensko za 35Eur na mesec, z brezplačnim začetnim merjenjem maščobe in kondicije. Tako da bi se za začetek odločila za to vadbo, če mi bo všeč, bom šla tudi na pilates in pozneje ko vsaj nekaj kil dol spravim bom šla spet plavat.

Vadba je res edini UČINKOVIT način da shujšaš. Dieta je bolj v smislu da namesto pražene hrane in sendvičev ješ kaj kuhanega in veliko zelenjave. Iz lastnih izkušenj vem, da ko bom začela resno migat se bo tudi apetit zmanjšal za vsaj 40%. Samo se mi ne sme zgodit še kaj v življenju da začnem spet bluzit. No to je za zdaj to....
Aha, pa še nekaj, glede izgube kilogramov- res je, da če nekaj spremeniš v prehrani (na boljše) in začneš malo migat, vendar tehtnica ne pokaže rezultatov, res NE POMENI da nisi nič shujšal. Začnite se meriti okoli pasu in stegen in bokov, mogoče se bo tukaj kaj boljš pokazalo!

clock-img

10.12.2009, 15:19

clock-img

Ženkica

pencil-img

1075

Ker imam s hujšanjem veliko (pozitivnih) izkušenj, bi rada z vami delila svoje mnenje.

Punce, v prvi fazi je potrebno spremenit način življenja.

1. redna vadba

2. zmerna/pravilna prehrana



Kar se tiče vadbe je tako kos s sexom ; začet je težko, potem pa luštno rata. Šalo na stran; včasih je potrebno it preko sebe, stisnit zobe in se prisilit. In ni dovolj sprehod z otrokom, v mislih imam ta pravo rekreacijo, kjer nam švic kaplja po celem telesu, pulz pa se dvigne tudi do 180 udarcev na minuto. In ja, 1x na teden je premalo, recimo vsaj 3x na teden oz. vsak drug dan intenzivna vadba min. 1 urco, kasneje, ko pridobimo kondicijo še kaj več. Jaz osebno telovadim 5x na teden (tek, fitnes, kolo), poleti hodimo tudi v hribe oz. na hribčke. Sprehodi in na easy gibanje na svežem zraku so sicer ok, vendar ne prinašajo željenih rezultatov. Najbolje pri vsem tem je, da ti preide gibanje v kri in začneš pri vsem res zelo uživat.
Ne dovolite si iskati izgovorov, npr. utrujena sem od službe, otrok, moža....... jaz npr. peljem hči na plesne vaje, časa imam slabo urico, ki ga porabim za tek, lahko bi šla tudi v šoping, vendar bi me potem te plesne vaje predrago stale. Zvečer npr. ležanje pred tv-jem zamenjam za vadbo na fitnesu, kjer sicer večino časa delam aerobne vaje (tek, kolo, veslanje), ko pridem domov, se tako utrujena spretno izgobnem hladilniku, ker samo še padem v posteljo.

Kar pa se hrane tiče - največji "keč" je v  tem, da če veliko porabimo, lahko tudi malce več pojemo. Moj jedilnik npr. izgleda takole (med tednom):
8.00 zajtrk: jabolko, ovseni kosmiči, jogurt
12.00 kosilo: solata, meso, zelenjava ali enolončnica brez mesa + kos polnozrnatega kruha, ali riba + solata + zelenjava
17.00večerja (najkasneje ob 18.00 uri): juha iz vrečke + solata ali vegeterjanski krožnik ali  testenine s tuno (Manjša porcija)

Velikokrat jedilnik prilagajam tudi dnevni telesni vadbi; npr. če vem, da je danes dan brez telovadbe, bo moj jedilnik bolj lahek, medtem takrat, ko vem, da bom 3 ure na biciklu oz. da grem tečt, bom npr. jedla testenine bolonjeze.

Seveda si skoraj vsak dan privoščim tudi kakšen manjši posladek (čokolada). Brez tega zadnje čase ensotavno ne gre. Pijem pa samo zeleni čaj, kavo z mlekom, vodo, po intenzivnem kolesarjenju si privoščim tudi pivo.

Kadar imam krizo (sploh ob večerih) jo probam blažit s sadjem in oreški. Vendar tudi s tem ne gre pretiravat.

VSaj 1x na mesec me mož zvabi v mehiško restavracijo oz. nekaj v tem stilu, ampak ker itak vem, da sem veliko aktivna se ne sekiram preveč.

Če se le da, se probam držat sistema ločevalnega prehranjevanja, kar pri meni kar drži, sicer pa naravnost obožujem raznorazne narezke, salamce, kruh........... skratka, temu se probam v večji meri izogibat, recimo, da mi razen občasnih kiksov kar ratuje.


Želela sem povedati, da  z redno telesno vadbo lahko zase (dušo) in za svoje telo naredimo ogromno, problem je 70% že rešen, potem je 30% še v prehrani. Če imamo le malo samokontrole je uspeh zagotovljen.

Naj še povem, da sem prvič shujšala za 30 kg-jev, po porodu pa še cca 12 kg-jev; vendar zame kilogrami niso več pomembni, končno sem zadovoljna s sabo in svojim telesom.

Volje vam ne morem dati, lahko pa vam dam kakšen nasvet, če katera od vas želi.

Pa srečno.

Ženkica

clock-img

29.12.2009, 09:20

clock-img

Teya D.

pencil-img

449

Ženkica vidim, da si pridnauser posted image ...
A še ti uspeva?

Kako pa ste kaj druge?  Bo šlo kaj dol ali ne? Sama sem dala zdaj odkar ne večerjam več pozno zvečer in sem malo zmanjšala obroke popoldan dol -2kg. Gre počasi, počasi, a gor so tudi šli počasi in to 2leti.

Držim pesti za vasuser posted image !

clock-img

30.12.2009, 19:18

clock-img

Poka

pencil-img

1696

Se strinjam z ženkico. Jaz sem se ful zredila, ampak res ful, ker se nič več ne gibam. Včasih sem se pa tud 6x tedensko dvakrat na dan... Zdaj pa res ni časa, ampak vsaj nekaj ga pa je, ker enostavno tako ne gre več naprej. Itak pa se hujša na dolgi rok, najslabše je tu nekam hitet. Jaz jem podobno kot ženkica in kuham za oba s partnerjem isto, čeprav je on obratno od mene ful suh.

Pri meni je tako, jaz se res zredim za vsako malenkost. Npr. ker res nisem imela več časa kuhat, smo začeli nosit kosilo iz šole, ki je kao zdravo in z mojim pojeva enega vsak pol. Jaz sem se od teh kosil in podobne hrane v dveh letih zredila 10 kg.

Edini, res edini vidni uspeh je men prinesel fitnes oziroma res izntenzivna anaerobna vadba v kombinaciji z aerobno in zelo strogo dieto, ki si jo pa hvala bogu znam sama napisat.

clock-img

30.12.2009, 20:38

clock-img

Teya D.

pencil-img

449

Ja meni je tudi fitnes pred leti naredil ogromno spremembo. Vsak dan, razen redko med vikendi sem bila v telovadnici vsaj za kako urco, da sem malo potelovadila. Razlika od takrat do danes pa je, da sem takrat imela več časa, saj še nisem imela otrok. Dosti mi je pomagala tudi družba prijateljice, da nisem 'težkih muk' prestajala sama. Danes imam čas, vendar so pred mano vsekakor otroci, ko ga pa imam, ga nima nobena prijateljica. Sem pa bolj lene narave in sama telovadit mi je res nekak....dolgčas no.

Ok, morala se bom poboljšat v naslednjem letu.user posted image
Sem se že vključila, da s 1.1. pa resno nekaj začnem delat zase.user posted image

clock-img

05.01.2010, 08:29

clock-img

Ženkica

pencil-img

1075

IZVIRNO SPOROČILO: Teya D.

Ženkica vidim, da si pridnauser posted image ...
A še ti uspeva?






Jp  user posted image

clock-img

10.01.2010, 20:50

clock-img

gašperante

pencil-img

2

hojla

jes sm se pa vrgu na 14 dnevno pa ce bo delalo jo bomo pa mal podaljšal pol bomo spet mal spremenil tko de same spremembe. mam pa srečo k je 14 moja srečna št. pa še 14 let sm star. mam pa 113kg ki jih morm spraut vn iz "ruzaka". podpirajo pa me usi moji starši,prjatli use k jih poznam. tko de ...... WISH ME LUCK!!!!user posted image   veliko uspeha pa tudi drugim ki skušako izgubiti kak Kg.


                                                                                                                          Gašper

clock-img

10.01.2010, 20:56

clock-img

blaža

pencil-img

8795

Ne se dat, ne se predat! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

clock-img

17.02.2010, 14:20

clock-img

matej12

pencil-img

9

Mislim, da so najtežja stvar pri hujšanju, kaj narediti z raznimo družabnimi dogodki (zabave, rojstni dnevi, ...). Skoraj ni tedna, da ne bi bilo kaj. Za spremembe v življenju pa rabiš čas in predvsem mir.

_____________________________

Izdelava spletnih strani

clock-img

17.02.2010, 18:48

clock-img

Teya D.

pencil-img

449

IZVIRNO SPOROČILO: matej12

Mislim, da so najtežja stvar pri hujšanju, kaj narediti z raznimo družabnimi dogodki (zabave, rojstni dnevi, ...). Skoraj ni tedna, da ne bi bilo kaj. Za spremembe v življenju pa rabiš čas in predvsem mir.



Ja to je res ampak temu se ne moreš kar tak izognit, ker potem je lahko veliko ljudi razočaranih in užaljenih po moje. Malo 'švinglaš' pa je( pa ne mislim, da moraš jest kar je na mizi ). Saj ne rabi nihče vedet, da zbijaš kg! Veš samo ti in tvoja podzavest in tu in tam kakšna dobra prijateljica. Meni je zelo ok tole, ker potem me ne ocenjujejo vsi itn. . Ne rabim npr. zbijanja morale, če ne vedo spodbude dat.
Končno mi uspeva lahko rečem, samo rabim pa eno pošteno brco še vedno, ker me šport spravlja ob živceuser posted image !

Gašperante ti pa kar pogumno!user posted image



Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem