cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Montignac in nosečnost

clock-img

18.09.2009, 23:45

clock-img

picola1

pencil-img

2009

Sem začela z Montijem pa nameravam v kratkem zanosit. A katera ve, če bo tukej kakšen problem? Ker med nosečnostjo se naj ne bi hujšalo (ampak kolikor jaz vem zaradi vnosa hranilnih snovi in en zaradi samega izgubljanja kg), sam Monti ne prepoveduje ničesar, kar je zdravo za telo- ravno nasprotno...

Torej zanima me, če katera ve ali bi bilo škodljivo držat se montija med nosečnostjo?

Hvala.user posted image

clock-img

19.09.2009, 10:00

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

Če se malo poglobiš, potem je Monti v bistvu zdrava prehrana. Jaz sem z njim po obeh porodih (po koncu dojenja) oklestila odvečne kile, po drugem sem potem v bistvu ostala pri tem načinu. Ker ješ redno in kvalitetno, niti ne moreš pretirano shujšati, pač do neke normalne teže. Tako sem zadnja tri leta vzdrževala kilažo in se ga v glavnem držim tudi zdaj med nosečnostjo. Sicer sem se do danes (jutri bo točno 30t) vseeno zredila 7 kil, se pa v nobeni nosečnosti do zdaj nisem počutila tako dobro, kot se zdaj.

In kolikor sem gledala dieto oz. priporočila pri nosečniški sladkorni, ji je Monti zelo podoben.

clock-img

20.09.2009, 11:18

clock-img

picola1

pencil-img

2009

Sama razmišljam enako, sem pa za vsak slučaj še vprašala, ker sem se v montija šele dobro začela poglabljat.user posted image
Hvala za mnenje in tvojo izkušnjo.

clock-img

20.09.2009, 23:17

clock-img

kaya2007

pencil-img

3944

ja, montignac niti ni dieta, zato je absolutno ok tudi v nosečnosti.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem