cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Mleko v času dojenja

clock-img

23.08.2009, 09:42

clock-img

lino

pencil-img

1012

Pozdravljene.

Slišala sem že takšne in drugačne nasvete glede pitja mleka v času dojenja. Včasih je namreč veljalo (11 let nazaj), da naj bi doječa mamica spila dosti mleka že zaradi kalcija (kosti, zobje...) in sedaj pa berem, da mleko naj v času dojenja ne bi pile, pa me zanima, zakaj ne???? (če otrok seveda nima alergij, kot jagode)user posted image

clock-img

23.08.2009, 10:18

clock-img

Hope2

pencil-img

7572

Ne pretiravaj v nobeno skrajnost, pa bo sigurno najboljše

Mleko in mlečni izdelki lahko povzročajo malčkom krče, veliko mamic je po dieti brez mlečnih izdelkov doživelo čudež in malčki niso imeli več krčev. Mleko (predvsem alpsko) vsebuje težko prebavljive beljakovine, ki jih dojenčki niso sposobni prebavit. Sicer pa lahko kalcij dobiš tudi iz druge hrane, ne rabiš se glih nacejat mleka.Po pametiuser posted image


< Sporočilo je popravil Hope2 -- 23.8.2009 10:19:09 >

clock-img

23.08.2009, 18:36

clock-img

Blueeyes

pencil-img

9438

jz pojem na dan zihr vsaj 2 jogurta po 250g + spijem pol litra mleka... pa ni nč narobe

clock-img

24.08.2009, 00:01

clock-img

wintertime

pencil-img

32

Mojo bibo je po Alpskem tudi malo zvijalo, zdej pa pijem samo domače mleko (izpod krave user posted image ) tudi po en liter na dan, če mi paše, pa ni nč narobe! Alpsko mleko je zaradi homogenizacije zelo težko prebavljivo.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem