cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Mleko - hladilnik

clock-img

04.10.2006, 21:17

clock-img

Erdbeere

pencil-img

3607

Mene pa zanima, koliko časa je lahko moje mleko (ja krava molzarica bom) lahko v hladilniku, ker imam v petek službeno zabavo zvečer, pa moram mal mleka namolzt....zdaj pa ne vem kok prej ga lahko začnem zbirat?

clock-img

04.10.2006, 22:47

clock-img

sarazan

pencil-img

968

Jaz sem ga vedno porabila v naslednjih 6. urah od "molzenja" user posted image . Se mi pa zdi, da je vse ok, če ga v hladilniku hraniš do 48 ur.
Za zmrzovalnik je pa 3 mesece.
Te podatke imam nekje v glavi še iz materinske šole.

clock-img

04.10.2006, 22:49

clock-img

eya

pencil-img

4615

Meni pa so rekli, da je lahko v hladilniku največ 24 ur...no, na žurko boš lahko komot šla, uživaj!

clock-img

05.10.2006, 10:49

clock-img

dskubin

pencil-img

2326

jaz sem ga veliko spumpala, pa porabla kar sproti. Tudi jaz mislim, da je lahko ene 2 dni v hladilniku, pa če ne moreš izčrpat za 1 obrok v enem kosu, lahko kar dodat tistemu v hladilniku (zmešaš). Ker baje zdrži mamino mleko do 8 ur celo na sobni temperaturi (no, tega nisem glih sprobavala, ker je hladilnik pri roki. Sem višek pa tudi zamrzovala in potem uporabila za prve papice.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem