cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Mikrovalovna pečica Gorenje z grilom piska

clock-img

30.11.2005, 19:11

clock-img

Nasy

pencil-img

2899

Najina mikrovalovka se sredi dneva spomni in začne piskat sama od sebeuser posted image Sprva se je to dogajalo vsakih par dni, danes pa je čisto ponorelauser posted image izgleda pa takole, da začne kar piskat in odšteva 90, 80,...do 10 in znova. Ne reagira na gumb Canceluser posted image
Zdaj sem jo izklopila, kaj pa naj..
Se komu sanja, kaj naj bi bilo narobe? Imava jo od septembra tako, da je nova skorajuser posted image

clock-img

30.11.2005, 20:04

clock-img

Anonimen

Ej, ne, nimam pojma, ampak mi je pa tako smešno, da oprosti, se moram prav smejat zraven. Dajta vprašat raje na servis, saj veš, garancija in to. No, saj imata še čas, ampak piskanja sta se pa verjetno res že naveličala.user posted image

clock-img

30.11.2005, 20:57

clock-img

Nasy

pencil-img

2899

Ne boš verjela, res sva se ga naveličala...zato pa je do nadaljnega pečica izklopljena..user posted image

clock-img

30.11.2005, 22:07

clock-img

mamči

pencil-img

1722

user posted image  res hecno! Mogoče je pa lačna, daj ji nekaj ponudi, da bo malo delala...user posted image

clock-img

30.11.2005, 22:15

clock-img

Anonimen

Ja, prav res, jaz sem tudi že pomislila, reva kliče po pozornosti, vidva jo gresta pa izklopit.user posted image user posted image user posted image

clock-img

01.12.2005, 08:37

clock-img

Nasy

pencil-img

2899

Ma za kazen ne bo ničuser posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem