cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Microsoft Access - navodila za uporabo!

clock-img

11.05.2006, 09:58

clock-img

Anonimen

A obstajajo kje na netu navodila za uporabo tega programa? Lahko tut knjiga, karkoli skratka. Zdej moramo pr informatki narest neke baze podatkov in so seveda navodila profesorja enaka nič! Samo nekej na hitro pokaže na latnu in that's it. Tut če ga vprašaš kej, ne pomaga dosti. In glede na to, da bom imela informatiko za maturo mi je to nekak v interesu se tut naučit, ne da skopiram oz. priredim delo nekoga. (delamo sicer v paru, ampak sošolka zna komej comp pržgat skor, tko da mi ni v nobeno pomoč).

Lp, Ribica

pA ŠE vse živce mi bo tale tipkovnica zanč v šoli požrlauser posted image user posted image

clock-img

11.05.2006, 10:03

clock-img

kofetek2010

pencil-img

9555

clock-img

11.05.2006, 10:13

clock-img

Anonimen

Hoj!
Pojdi na www.spletno-ucenje.com
Tam imas različne vrste "spletajev"- učnih enot in si ogledaš tisto kar te zanima.

clock-img

12.05.2006, 17:10

clock-img

Anonimen

Hvala obema!

Zdej si moram sam še office nekje sposodt, ker accessa doma seveda nimamo. user posted image

clock-img

31.05.2006, 13:59

clock-img

KIRA

pencil-img

4944

jana, tale link je super. user posted image se bom takoj spravila k učenju. acess sicer poznam navidez, ne znam pa z njim delat, ker ga na firmi nismo nikoli uporabljali. pri računalništvu pa itak ne, ker je takrat bilo še v povojih. sicer sem pa samouk in sem se praktično vse kar znam sama naučila z spraševanjem in preizkušanjem....
se bom takoj spravila k učenju, ko bom imela cajt.
res fina zadeva user posted image user posted image user posted image user posted image tale spletna stran.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem