cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Medike 4. dan - sadje

clock-img

18.05.2006, 10:05

clock-img

mala Zala

pencil-img

458

Jutro!

Kako ste? Danes se bomo pa napolnile z vitaminčki, a?

Lep, sončen dan!

clock-img

18.05.2006, 10:54

clock-img

Anonimen

Eiii,medike!:)
Pa smo dočakale sadni dan.Ja,dans se bomo napolnile z vitaminčki.Jaz sm popapcala že tri male banane in ravno grickam orehe,pa tud voda teče v potokih.Trenutno sm vse zaloge hrane za dopoldan že porabila in mam naslednjo možnost za v trgovino šele okrog dveh.Ma ja,saj ne bo težko počakat do takrat.

Gremo naprej...

clock-img

18.05.2006, 15:05

clock-img

gamini

pencil-img

823

Ojla,

no, jaz sem se že prej javila, pri 3. dnevuuser posted image ,
pa nič zato...sadje mi danes prav paše...

Lep dan vsem in uspešno hujšanjeuser posted image user posted image user posted image

clock-img

18.05.2006, 21:35

clock-img

Anonimen

Zdaj se moram pohvalit...dans sm bla pridna,kot že dolgo ne...

Cel dan sm bila pridna,na sadju.Spila sm dobra 2 litra vode.In najprej sm šla po stopnicah v 16.nadstropje peš,pred nekaj minutami sm pa se vrnila še iz Pohorja!
Danes si res moram user posted image user posted image user posted image !!!

Bravo jaz...presegam svoje meje!In hlače,ki so mi bile še prejšnjo poletje tko ozke,da še dihat nisem mogla,sm danes oblekla brez težav in še na veliko so mi.

Go medike...mora nam uspeti!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem