cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Mešanje Aptamila AR in Aptamila Imunofortis

clock-img

18.09.2009, 09:30

clock-img

rina22

pencil-img

3754

Prosim za nasvet..

Naročeno mi je bilo, da naj zardi polivanja (ki pa po mojem mnenju ni bilo nekaj "nenavadnega" za 5t staregauser posted image ) pije Aptamil AR. Prej je pa pila Aptamil Imunofortis (tistega ta navadnega). Zdaj sva pa naleteli na problem, ki se mi zdi malo večji od polianja. Namreč, zelo trdo kaka in jo tudi boli, ko se napenja in ne more kakati. Sem klicala P, pa je rekla, da je to normalno. Halo??Če jo pa boli!!! Pa niti ne more normalno kakati! To jo bolj matra kot polivanje.

Zdaj pa me zanima, ali ji lahko kdaj pa kdaj dam (kateri obrok) namesto Aptamila AR Aptamil Imunofortis? Ali ne smem mešati? Oz. kaj naj naredim, da bo lažje odvajala blato?

Hvala vam za odgovore in nasvete

clock-img

18.09.2009, 11:28

clock-img

Šaki

pencil-img

2459

ne vem če se lahko meša.
ka pa vem.

ali si probala z kamilicami sladkimi.moji je to ful pomagalo,.
kolk je staro dete?


_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

clock-img

18.09.2009, 11:49

clock-img

rina22

pencil-img

3754

S kamilicami še nisem probala, mala je pa stara 6 tednov.

clock-img

18.09.2009, 13:06

clock-img

Hope2

pencil-img

7572

Mi smo raje prešaltali na novalac AR, zaradi zaprtosti in napenjanja, po novalacu AR ni imel več problemov. Drugače pa sme ga dojila in je dobil AR formulo samo pred spanjem, tak da glede na moje dojenje (redko mleko), bi tudi ti lahko mešala z redkim imunofortis. Če je polivanje hudo,bi ostala na vseh obrokih AR in bi aptamil menjala za novalac, če polivanje ni hudo, bi mogoče mešala

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem